Vodičkova 5, Praha 2 , Praha
Vodičkova 5, Praha 2 (mapa)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, + 3 Více

Amalgámová výplň • od 650 kč

Augmentace kostní tkáně bez ceny materiálu • od 1 590 kč

Bělení domácí - 2x nosič, 4 stříkačky bělícího gelu • 5 000 Kč +28 Více

Bělení ordinační • 8 900 Kč

Celková snímatelná náhrada • od 4 900 kč

Chirurgické ošetření • od 490 kč

Vzdělání Absolvent Lékařské fakulty Univerzity P.J. Šafárika v Košicích Profesní zkušenosti 2004 - 2013: Stomatologické centrum Praha s.r.o, zubn...

• zubní kaz
  • skřípání zubů
  • onemocnění zubní dřeně

Amalgámová výplň

od 650 kč

Vodičkova 5, Praha 2

Augmentace kostní tkáně bez ceny materiálu

od 1 590 kč

od 490 kč

Definitivní endodoncie

od 1 590 kč

Vodičkova 5, Praha 2

Dentální hygiena dětí (30minut)

590 Kč

Vodičkova 5, Praha 2

Implantace chirurgická fáze dle použitého implantátu

od 11 000 kč

Vodičkova 5, Praha 2

Komplexní dentální hygiena (60minut)

1 390 Kč

Kompozitní výplň I.tř+V.tř

od 1 250 kč

Kontrolní návštěva (15minut)

390 Kč

Vodičkova 5, Praha 2

Kontrolní vyšetření (hradí ZP)

Korunka celokeramicá

od 4 500 kč

Korunka šroubovaná na implantát

od 13 500 kč

Vodičkova 5, Praha 2

Opětovné přeléčení kořenového systému - reendodoncie

od 1 490 kč

Vodičkova 5, Praha 2

Parodontologická kontrolní prohlídka (hradí ZP)

1 500 Kč

Vodičkova 5, Praha 2

Parodontologická vstupní prohlídka (hradí ZP)

500 Kč

Vodičkova 5, Praha 2

Preventivní prohlídka (hradí ZP)

Recall (30minut)

690 Kč

Vodičkova 5, Praha 2

Recall plus airflow (45minut)

1 090 Kč

Skloionomérní, kompomérní výplň I.tř+V.tř

od 750 kč

Sklokeramický čep plus dostavba

od 2 290 kč

Vodičkova 5, Praha 2

Subgingivální ošetření 1 čelist (90minut)

1 990 Kč

Vodičkova 5, Praha 2

Vstupní prohlídka (hradí ZP)

Vyžádaná konzultace CT

Vyžádaná konzultace OP

Částečná snímatelná náhrada

od 2 500 kč

Vodičkova 5, Praha 2

K panu doktorovi chodím už téměř 10 let. První návštěva byla den před maturitou, kdy jsem po 4 dnech teplot od zánětu zubu nevydržela a musela jsem překonat svůj strach ze zubařu a po 3 letech bez prohlídky se vydat na pohotovost. Pan doktor byl velmi citlivý, zpočátku jsem mu nevěřila, ze zákroky u něj mohou být maximálně trochu nepříjemné, nikdy však bolestivé. Zpočátku mě návštěvy stály dost peněz, pan doktor mi dával do kupy chrup po letech zanedbané/žádné péče. Od té doby však už chodím téměř jen na preventivní prohlídky a neplatím nic. Je to příjemná a nečekaná změna, protože dříve se mi zuby dost kazily. Pana doktora maximálně doporučuji.

Dražší, ale skvělý. Umí to i s dětmi. Vždy předem vysvětlí postup zákroku a cenu. Bohužel často objednává na několikrát, protože nemá na pacienty mnoho času.

Dobrý den,

Tak:
pan Skulina má velké klady, ale i zápory. Jak se říká, každá mince má 2 strany. Co se píše je pravda, při každé návštěvě podá ruku, je hovorný, při první konzultaci vše vysvětlí do podrobna, takže člověk se cítí opravdu dobře. Má příjemný vysvětlování, hlavně pro ženy, které se bojí zubaře, bude okouzlující. Problém však nastává u ceny, zákroků a čekací době. U návštěvy mě zarazily dva fakty, o kterých bych nerad hovořil, nicméně pro jistotu jsem navštívil konkurenci a udělal jsem dobře. Pan Skulina mi udělal plán, který obsahoval velmi drahé zákroky a v podstatě bych přišel zbytečně o víc zubů, než bych měl. Jeho zákroky jsou pomalé, místo vícero "operací" najednou pracuje s jednou překážkou a pak je zbytečně dlouhá čekací doba "2 měsíce". Jak jsem se dozvěděl u jeho konkurence, způsob léčby zubů mi navrhl podstatně rozdílný, kvalitnější "zachránil by více zubů" a návštěvy jsou cca 1x za týden až 2 týdny. Nechci nikoho vyvyšovat, ale pokud sháníte opravdu kvalitní péči, poohlídněte se po ne praktickým stomatologovi, ale po stomatochirurgovi, určitě má lepší znalosti a praxi (už jen trhání osmiček bylo bez šití a rychle řešené) pan Skulina vše rozřízne a šije (aspoň to tak tvrdil) a hlavně stomatochirurg, který dělá na pojišťovnu, pan Skulina je opravdu velmi, ale velmi drahý, zbytečně.

Pan doktor je výborný, precizní, pečlivý stomatolog. Vykonává svoji naročnou práci opravdu prvotřídně.
Mohu jen doporičit.

Z dětství mám panickou hrůzu z lékařů a nejvíce ze zubařů, kvůli bolestivým výkonům. Trochu mě mrzela dlouhá objednací doba, protože jsem si nebyl úplně jistý stavem svých zubů (po několika letech v zahraničí bez zubních prohlídek). Když se ale stalo to, čeho jsem se obával (1 zub praskl) a poprosil jsem o radu, sestřička si mě napsala na seznam náhradníků. Za dva dny už jsem byl na vstupní prohlídce u pana doktora.

Bohužel, zjistil jsem že jsem používal špatnou techniku čištění zubů a žádný předchozí doktor mě neupozornil na způsoby čištění mezizubních prostor. Pan doktor mi vše názorně vysvětlil a zhodnotil stav zubů na mém RTG snímku. Také mi vysvětlil veškeré možnosti a rozptyl cen všech nutných zákroků a použitých materiálů. Rozhodně se pan doktor snaží všechny zuby zachránit, pokud to ještě lze a navrhne vám nejlepší řešení.

Byl jsem nedůvěřivý, když mi pan doktor řekl, že mě při zákroku ani po něm nebude nic bolet (a byl velice přesvědčivý). Musím ale říci, že jsem se velice spletl. Necítil jsem v ordinaci vůbec nic a teď doma rovněž nic a to se mi tam děly věci. I sestřička je velice hodná a oba s panem doktorem velice starostliví. Rozhodně už se teď nemusím bát, že bych se někdy svíral bolestí, protože to už je díky panu doktorovi ode dneška minulostí.

Velice mě mrzí, kam až jsem to svou zbabělostí a neinformovaností nechal dojít, ale věřím, že když se budu snažit a využiju všech rad, které mi pan doktor dal, budeme se vídat už jen na preventivních prohlídkách.

Děkuji panu doktorovi i sestřičce, že mohu být jeden z jejich šťastných pacientů!

Nikdy bych neřekl, že se budu k zubaři těšit. Pan doktor je příjemný, všechno vysvětlí, nedělá zbytečné zákroky. Velmi dobrý dojem dělá také prostředí a veškerý personál byl milý a vstřícný. Tak to má být...

Pan doktor je vynikající odborník, který odvádí precizní práci s perfektními výsledky. I při náročných výkonech, kdy u jiných zubařů tečou pacientovi slzy, může jeho pacient nechat slova „strach a bolest“ před prahem ordinace. Nepřehlédnutelná inteligence tohoto mladého pana doktora se projevuje nejen vysokou profesionalitou a znalostí svého oboru i z pohledu nejnovějších poznatků, ale i nevídanou noblesou jeho chování, s jakou jsem se za více než 50 let života u lékaře nesetkala. Svým přístupem k pacientovi je z mého pohledu vzorem většině ostatních kolegů. S pacientem jedná jako s rovnocenným partnerem, kterému postup práce vždy ochotně a srozumitelně vysvětlí. V případě jakéhokoliv problému ochotně poradí i ve svém volném čase – jev v našem zdravotnictví nevídaný! A nelze nezmínit i práci jeho sestřičky Jany – skvělé manažerky této ordinace, která i přes množství pacientů vždy ochotně a s úsměvem vyjde vstříc. V této ordinaci je prostě skvělá parta! I touto cestou jim patří můj obdiv a obrovský dík!

Jednoznacne najlepsi zubar akeho som kedy mala. Vsetko vysvetli, detailne, sprava sa k Vam ako k zakaznikovi. Sice nie je lacny, ale za ten servis a pristup to naozaj stoji.

Přidávám se s velmi kladným hodnocením, nejlepší zubař, jakého jsem měla a že už jsem jich pár potkala. Při vstupní prohlídce projde s Vámi podle rentgenu všechny zuby, navrhne řešení, zkonzultuje s Vámi, nezačne Vám vrtat zub bez přechozího vysvětlení, na co se chystá, jak se mi předtím přihodilo v jiných ordinacích. Informuje předem o cenách, což také nebývá standartem, ač by mělo.

V případě nutnosti, bolavého zubu se snaží zajistit rychlý termín, přeorganizuje svou práci. Snaží se zachránit Vaše zuby, což považuji za TOP, velice profesionální, jak kdyby šlo o jeho zuby. Kdybych zůstala u předchozí zubařky, měla bych na polovině zubů korunky a úplně zbytečně, protože jí to bylo absolutně jedno, v jakém stavu zuby doopravdy jsou. Takhle mám stále ještě zuby své.

A pan zubař navíc vše dělá s úsměvem, je na něm vidět, že ho práce nejen živí, ale i baví, zajímá se o pacienta a jeho stav, zajímá se o svůj obor a novinky v něm. Víc takových lékařů a naše zdravotnictví by bylo na mnohem lepší úrovni.

• zubní kaz
  • skřípání zubů