Peter Skulina, zubař Praha

MUDr. Peter Skulina

Zubař, Parodontolog Více

Vodičkova 5, Praha 2, Praha
Vodičkova 5, Praha 2

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Amalgámová výplň • od 650 kč

Augmentace kostní tkáně bez ceny materiálu • od 1 590 kč

Bělení domácí - 2x nosič, 4 stříkačky bělícího gelu • 5 000 Kč +28 Více

Bělení ordinační • 8 900 Kč

Celková snímatelná náhrada • od 4 900 kč

Chirurgické ošetření • od 490 kč

Vzdělání Absolvent Lékařské fakulty Univerzity P.J. Šafárika v Košicích Profesní zkušenosti 2004 - 2013: Stomatologické centrum Praha s.r.o, zubn...

• Zubní kaz
  • Skřípání zubů
  • Onemocnění zubní dřeně

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 650 kč

od 2 290 kč

1 990 Kč

od 2 500 kč

Vodičkova 5, Praha 2

Umístění: Vodičkova 5, Praha 2 Implantace chirurgická fáze dle použitého implantátu

Na pana doktora jsem dostala doporučení, když jsem hledala někoho na zubní implantáty a měla jsem štěstí, protože jsem tím narazila na skvělého doktora, kterému můžu věřit a který mi svým přístupem dokázal, že je strach zbytečný. Zavádění implantátů nebolelo, jeho přístup je velice zkušený a empatický, dopředu mi vše popsal, vysvětlil a zákrok samotný byl pak v pohodě. I po zákroku doma bylo vše klidné, věděla jsem na co si dát pozor a dostala léky proti bolesti, takže mě nic nebolelo. Nyní mám implantáty hotové a jsem už jsem s úsměvem vděčná za všechno! Moc děkuju! :-)

Umístění: Vodičkova 5, Praha 2 Jiný

U MUDr. Skuliny jsem měla v roce 2017 extrakci 4 osmiček.

Jelikož moje extrakce nebyly komplikované, jeden měsíc jsem šla na osmičky vlevo a za měsíc jsem šla na pravou stranu. Všechno proběhlo úplně krásně.
Je vidět, že MUDr. Skulina se na osmičky specializuje - pusu jsem měla umrtvenou velmi rychle a jemně a samotná extrakce u mě trvala několik vteřin. Za 15 minut jsem byla z ordinace venku.
Co slyším od známých, kterým osmičky netrhal zkušený zubní chirurg, často si zubaři nemohou poradit a zub hrozně dlouho viklají a snaží se vytáhnout. Celá čelist je pak hrozně nateklá a bolestivá. To u MUDr. Skuliny nehrozí :)

Kromě toho je doktor Skulina velmi příjemný, všechno hezky vysvětlí, věnoval mi dostatečnou pozornost a měla jsem stále pocit, že jsem v dobrých rukou.
Vřele doporučuji!

Umístění: Vodičkova 5, Praha 2 Jiný

Pan doktor Skulina je zkušený lékař, úvodem vše vysvětlí a zbytečně nepřikrášluje, podá informace o stavu chrupu, nebo problému tak, jak jsou a ikdyž situace nevypadá ideálně, nastíní několik možných variant a možností, které mohou problém s chrupem vyřešit a to v souvislosti a v návaznosti na spolupráci a názoru pacienta, který se pak rozhodne. Pokud si pacient vzpomene ještě dodatečně, tak velmi ochotně a trpělivě odpovídá na dotazy i po emailu. Před zákrokem sdělí, co pacienta čeká, jaké mohou být případně pocity, jak dlouho mohou trvat, co může být nepříjemné a co proběhne dobře a jak bude probíhat hojení. V případě složitějšího zákroku postupuje, v rámci možností, co nejrychleji, nejšetrněji, aby příliš nezatěžoval pacienta. Doporučí, jak se pak chovat doma, například po vytažení zubu, čím vyplachovat rány - mile překvapil, že doporučuje bylinky a ne chemii :-), kdy vzít lék na bolest, kdy ledovat atd. Je precizní, šikovný, ochotný a zkušený, profesionál - což vyplývá hlavně z jeho doporučení, co dělat po zákroku atd., protože má nasbírané zkušenosti. Je milý, empatický, inteligentní, vtipný a snaží se s pacientem komunikovat - někdy i během zákroku, což bývá vtipné, když má pacient otevřenou, nebo zmrzlou pusu po injekci a tím ztíženou komunikaci :-). Snaží se tím odpoutat pozornost od některých nepříjemných, ale nutných zákroků a snaží se asi pacienta udržet "in". Pan doktor je po různých, předešlých zkušenostech - prima změna. Také ostatní personál jsou skvělí a milí, líbí se mi, že dlouho nečekám na recepci a hned, jdu na řadu, podle dohodnutého času a také, že je klinika v centru Prahy - tedy dobře dostupná. Sestřička se snaží se mnou domluvit termíny v návaznosti na mé časové a profesní možnosti. Pana doktora Petera Skulinu, určitě doporučuji, zejména těm, kteří mají nějaké předešlé negativní zkušenosti! :-)

Umístění: Vodičkova 5, Praha 2 Celková snímatelná náhrada

Nejlepší stomatolog...jsem moc spokojená, pan doktor je velice milý . Při první návštěvě jsem byla seznámena s postupem i cenou a dostala jsem čas na rozmyšlenou. Všechno dopadlo dobře a podle plánu...po umrtvení jsem nic necítila, žádnou bolest, nebyly žádné komplikace a dnes jsem velice spkojená, mám krásné zuby..konečně po 3 letech trápení

K panu doktorovi chodím už téměř 10 let. První návštěva byla den před maturitou, kdy jsem po 4 dnech teplot od zánětu zubu nevydržela a musela jsem překonat svůj strach ze zubařu a po 3 letech bez prohlídky se vydat na pohotovost. Pan doktor byl velmi citlivý, zpočátku jsem mu nevěřila, ze zákroky u něj mohou být maximálně trochu nepříjemné, nikdy však bolestivé. Zpočátku mě návštěvy stály dost peněz, pan doktor mi dával do kupy chrup po letech zanedbané/žádné péče. Od té doby však už chodím téměř jen na preventivní prohlídky a neplatím nic. Je to příjemná a nečekaná změna, protože dříve se mi zuby dost kazily. Pana doktora maximálně doporučuji.

Dražší, ale skvělý. Umí to i s dětmi. Vždy předem vysvětlí postup zákroku a cenu. Bohužel často objednává na několikrát, protože nemá na pacienty mnoho času.

Dobrý den,

Tak:
pan Skulina má velké klady, ale i zápory. Jak se říká, každá mince má 2 strany. Co se píše je pravda, při každé návštěvě podá ruku, je hovorný, při první konzultaci vše vysvětlí do podrobna, takže člověk se cítí opravdu dobře. Má příjemný vysvětlování, hlavně pro ženy, které se bojí zubaře, bude okouzlující. Problém však nastává u ceny, zákroků a čekací době. U návštěvy mě zarazily dva fakty, o kterých bych nerad hovořil, nicméně pro jistotu jsem navštívil konkurenci a udělal jsem dobře. Pan Skulina mi udělal plán, který obsahoval velmi drahé zákroky a v podstatě bych přišel zbytečně o víc zubů, než bych měl. Jeho zákroky jsou pomalé, místo vícero "operací" najednou pracuje s jednou překážkou a pak je zbytečně dlouhá čekací doba "2 měsíce". Jak jsem se dozvěděl u jeho konkurence, způsob léčby zubů mi navrhl podstatně rozdílný, kvalitnější "zachránil by více zubů" a návštěvy jsou cca 1x za týden až 2 týdny. Nechci nikoho vyvyšovat, ale pokud sháníte opravdu kvalitní péči, poohlídněte se po ne praktickým stomatologovi, ale po stomatochirurgovi, určitě má lepší znalosti a praxi (už jen trhání osmiček bylo bez šití a rychle řešené) pan Skulina vše rozřízne a šije (aspoň to tak tvrdil) a hlavně stomatochirurg, který dělá na pojišťovnu, pan Skulina je opravdu velmi, ale velmi drahý, zbytečně.

Pan doktor je výborný, precizní, pečlivý stomatolog. Vykonává svoji naročnou práci opravdu prvotřídně.
Mohu jen doporičit.

Z dětství mám panickou hrůzu z lékařů a nejvíce ze zubařů, kvůli bolestivým výkonům. Trochu mě mrzela dlouhá objednací doba, protože jsem si nebyl úplně jistý stavem svých zubů (po několika letech v zahraničí bez zubních prohlídek). Když se ale stalo to, čeho jsem se obával (1 zub praskl) a poprosil jsem o radu, sestřička si mě napsala na seznam náhradníků. Za dva dny už jsem byl na vstupní prohlídce u pana doktora.

Bohužel, zjistil jsem že jsem používal špatnou techniku čištění zubů a žádný předchozí doktor mě neupozornil na způsoby čištění mezizubních prostor. Pan doktor mi vše názorně vysvětlil a zhodnotil stav zubů na mém RTG snímku. Také mi vysvětlil veškeré možnosti a rozptyl cen všech nutných zákroků a použitých materiálů. Rozhodně se pan doktor snaží všechny zuby zachránit, pokud to ještě lze a navrhne vám nejlepší řešení.

Byl jsem nedůvěřivý, když mi pan doktor řekl, že mě při zákroku ani po něm nebude nic bolet (a byl velice přesvědčivý). Musím ale říci, že jsem se velice spletl. Necítil jsem v ordinaci vůbec nic a teď doma rovněž nic a to se mi tam děly věci. I sestřička je velice hodná a oba s panem doktorem velice starostliví. Rozhodně už se teď nemusím bát, že bych se někdy svíral bolestí, protože to už je díky panu doktorovi ode dneška minulostí.

Velice mě mrzí, kam až jsem to svou zbabělostí a neinformovaností nechal dojít, ale věřím, že když se budu snažit a využiju všech rad, které mi pan doktor dal, budeme se vídat už jen na preventivních prohlídkách.

Děkuji panu doktorovi i sestřičce, že mohu být jeden z jejich šťastných pacientů!

• Zubní kaz
  • Skřípání zubů