Praktický lékař - stomatolog
Žufanova 1/1114, Praha

Souhlasím s ostatními a přikláním se též ke všem negativům zde, že je doktorka velice nepříjemná, náladová a arogantní. Má tendenci s pacienty mluvit opravdu, jak se svými podřízenými. Na všechny otázky reaguje hádavě. Už k ní rozhodně nepůjdu a poohlédnu se po jiném zubaři....

Pani doktorka odvadi velmi dobrou praci za dobrou cenu, pecliva, dba na prevenci. Da vzdy vybrat ze standardniho zakroku proplaceneho pojistovnou a nadstandartniho - s doplatkem - a vysvetli proc by ona doporucila ten ci onen.
Ma tendenci si stezovat na to, jak je placena a na papirovani, a to casto dost rozvlacne. To, jak s pacienty mluvi, neni moc prijemne, ale rekla bych, ze je to proste jeji styl komunikace a nic zleho tim nemysli. Takze tomu, kdo je ochoten tyto male nedostatky prehlednout, muzu pani doktorku jen doporucit!
Nebere deti.

Dnes jsem byla u paní doktorky a byla jsem s ní nad míru spokojená. Nikdy jsem nezažila tak skvělé chování lékaře. Názorně mi předvedla jak se o své zuby mám starat aby mi vydrželi co nejdéle, vše mi krásně a jasně vysvětlila. Doporučila mi i co mám používat při každodenní péči s ohledem na to abych ušetřila mi poradila kde co nakoupit. Platila jsem jen klasicky 30 Kč (ještě do konce roku se platí) a za snímky z vyšetření 140 Kč (byla to má vstupní prohlídka). Paní zubařku všem vřele doporučuji, nejelpší co jsem kdy obecně z doktorů měla a mám :)

Měla jsem problémy se starým zubem, kde se odštípl kus plomby. Přišla jsem k paní doktorce a "opravovala" mi můj zub ca. 2 hodiny. Jsem velmi spokojená s prací, protože to udělala pečlivě a kvalitně (jiná lékařka by se na to vykašlala a udělala by to rychleji u tudíž méně kvalitně). Něco takového jsem zažila poprvé v životě.

Mám silné podezření, že paní Zárubová má na tácku tytéž nástroje od začátku až do konce ordinačních hodin a to pro všechny pacienty. Nerad bych jí křivdil, všimněte se sami. Mám obavu minimálně ze žloutenky.

Paní doktorka mě vzala i když jsem nebyl u ní registrován velmi milá a hodná paní mohu jen vřele doporučit děkuji.

Zkušenosti s paní doktorkou máme já i moje žena dlouhá léta jen ty nejlepší. Je to odbornice na svém místě. Pokud k ní pacient přijde se zuby nevyčištěnými nebo špatně čištěnými, tak ať se nediví, že mu vytkne špatnou péči o chrup. Každý by si měl uvědomit, že to s pacientem myslí dobře, že mu správná hygiena zachrání zuby do vysokého věku. Být upřímný k pacientovi, to každý doktor neumí, neboť si řekne, že je lepší vydělat peníze na opravě zkaženého chrupu. U paní doktorky si ceníme profesionalitu, velkou pečlivost a starost o pacienta.

K pí.doktorce chodím léta a jsem spokojena. Oceňuji, že dbá na prevenci a pokud zapomenu, pošle upomínku. Stalo se mně to jednou a když jsem to říkala známým, podivovali se, že to jejich stomatolog nedělá. Další z ne běžných věcí je, že se nemocný zub snaží zachránit, i když je to někdy náročnější práce než poškozený zub vytrhnout. V pokročilém věku mně navrhla konzultaci na rovnátka, která mně zlepšila stav chrupu, a i jsem ráda, za doporučení na zubní hygienu. Vzhledem k tomu, že léta pracuji ve zdravotnictví, vím jak je těžká práce s lidmi. Pokud někomu řekne, že se má chrupu lépe věnovat nebo pokud někdo přijde po X letech do ordinace s akutním problémem, nemůže se divit, že doktorka není milá. To bych ji nevyčítala. Paní doktorce i sestřičce přeji pacienty dbající na prevenci.

Hodnocení bych dal až s vykřičníkem. Absolutně se přikláním ke všem negativům zde!!!! U mě je tato osoba až na odebrání licence, protože aby člověk docházel k němu kdo se nazývá lékař a přitom je absolutně tato osoba co vás ošetřuje nevychovaná, arogantní až téměř na mě působila psychopaticky se svou sestrou která také stojí za starou belu tak to mě uráží natolik, že jsem okamžitě odešel. Ztotoznuji se jak někdo píše, že má tendence se chovat k pacientovi jak k podřízenému leč by si měla uvědomit, že ona je pouhou zubařkou na poliklinice,která valnou pověst nemá no asi jako každá a kdyby měla pracovat v soukromé luxusní praxi tak by ji nejen že nepřijali,ale poslali by ji na lekce chování se lékař-pacient.Něco tak otřesného jsem snad ještě nezažil!!!!!

S paní doktorkou jsme spokojeni. Předešlá paní doktorka byla moc hodná, ale zuby nám dala dopořádku až paní doktorka Zárubová. Chodíme k ní s manželem pět let a od té doby nemáme se zuby žádné potíže. Doporučuji.