Zubní ordinace
Zenklova 39/1545, Praha

Umístění: Zubní ordinace Jiný

K panu doktorovi Pokornému docházím už léta, celou dobu jsem s ním velmi spokojen. Je to rozumný člověk ochotný vysvětlit a dohodnout všechny aspekty zákroku, i zručný profesionál schopný mi ho pokaždé bezvadně provést. Jsem rád že se mi u něj podařilo registrovat i děti. Pana doktora Pavla Pokorného můžu jen doporučit.

Umístění: Zubní ordinace Jiný

K panu doktorovi chodím už 20 let a maximální spokojenost. Můžu jen doporučit! Sestřička taky zlatá. Při akutní bolesti mě vždy vzali hned v ten den. Vážím si vás!

Bohužel nemohu doporučit. Poté co neuměl vyřešit problém jsem se obrátil na jiného zubaře - přišel jsem o dva zuby - pod špatně vyplněnými kanálky jsem měl váčky. Zároveň několik skrytých mezizubních kazů, které při preventivní prohlídce neobjevil. Je milý, sympatický, ale moc toho nenamluví. Pokud potřebujete pouze spravit menší kaz, doporučuji, složitejší zákroky bohužel neumí řešit. Milá a ochotná sestřička.

spokojenost i se sestřičkou

Velice ochotný, v případě akutních bolestí vezme ihned bez objednání. Milá sestřička. Doporučuji.

Jelikož jsem odjížděla na delší dobu do ciziny, nechala jsem si od pana doktora prohlédnout zuby a prý bylo vše v pořádku. V zahraničí mě však příšerně rozbolel zub a u místního zubaře mi bylo řečeno, že mám nespočet skrytých kazů a jak to mohl můj zubař nevidět. Nemluvě o tom, kolik peněz jsem v tom zahraničí za zubaře nechala! Pana doktora Pokorného tedy rozhodně nedoporučuji!

Jsme velmi spokojené, je svědomitý, příjemný, milá sestřička. I děti se nebojí k němu chodit. Mohu doporučit,

Doktor Pokorný je možná šikula na kazy a zubní kámen. Pokud však dojde na skutečný problém se zubem, neumí jej vyřešit a z milého pána se stává arogantní individuum, které podezřívá pacienta ze simulace. Mě málem svojí neschopností připravil o zub, naštěstí jiný stomatolog to po něm zachránil. Zubaře Pokorného nedoporučuji, neboť jeho sprosté chování ve chvíli, když je člověku zle od bolestí zubu, je profesně i lidsky nepřijatelné.

Je to lékař na svém místě,velice ochotný a svědomitý lékař,kterých je dnes velice málo.Děkuji

Pan doktor je nejlepsi! Nic od neho neboli a ma velice milou a sypmatickou sestricku. Jednicka s hvezdickou! ;-)