Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, LDN
Šrobárova 50, Praha

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, LDN Jiný

Pan primář je pohodový chlap, který vše vysvětlí a popíše. Zákrok téměř bolesti - trhání osmičky. Samotná návštěva příjemná sice nebyla (ještě aby jo), ale za to pan primář ano.

Před týdnem kořen osmičky nahoře. Pan primář odvedl vynikající práci. Žádná bolest při, ale ani po zákroku. Klidně bych si to zopakoval :-)

Kdybych mohla dát hvězdiček nekonečně,bez jakéhokoliv zaváhání bych to udělala.Pan primář Hájek je naprosto dokonalý lékař.Obrovský profesionál s úžasným přístupem,velmi hodný,lidský a chápavý.Osm let jsem odkládala komplikovanou extrakci zubu moudrosti.Nyní,po už velkých potížích jsem vyhledala pana primáře a bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě.Vše jsem zvládla jen díky němu a jsem mu nepopsatelně vděčná.On i jeho tým včetně sestry v ambulanci a sestry sálové je dokonalý.Patří jim velké uznání a velké díky.

Absolvovala jsem vsazení implantátů. Naprosto profesionální práce, velmi lidský přístup.

Skvělý přístup, naprostý odborník ke kterému se nemusíte bát jít.

Bez výhrad. Za 10 let co k němu chodím, a nebyly to zrovna pouze osmičky se kterými jsem za ním chodila, jsem s ním neměla jediný problém. Byl vždy milý, ochotný mi vysvětlit jak a co způsobilo bolest, tak jak bude postupovat při zákroku a vysvětlil to vždy tak, že i laik jako já to pochopil. Vždy mi pomohl ve všech větších problémech se zubama.

Profesionální komunikace, vysvětluje pacientům problematiku, diagnostika a léčba lege artis - odběr vzorku a mikrobiologie místo antibiotik naslepo, velmi milý pan primář. Moc mi pomohl při léčení chronického zánětu ve tváři (který asi vznikl náhodou nebo chybou jiného lékaře - při trhání osmičky)