FN nemocnice Na Bulovce
Budínova 67/2, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: FN nemocnice Na Bulovce Jiný

S panem doktorem jsem se setkala na Bulovce cca před 10 lety, ale musím říci, že doteď na něj vzpomínám velmi ráda. Ač jsem nebyla jeho typickým pacientem (specializoval/specializuje se na dospělé), tak se mnou v mých 13letech skvěle komunikoval. Vše trpělivě a srozumitelně vysvětlil, uklidnil mě a vyvrátil mé obavy.
Jako dítě jsem si zlomila čéšku. Nejdříve bylo v plánu provedení laparoskopie a vyjmutí odlomených kousků, ale na sále se ukázalo, že kousky čéšky se musí seštroubovat. Po více než 10 letech je koleno stále v pořádku a možná je na tom i lépe než druhé, nesešroubované :) !
Ač si pamatuji, že jsme vždy na Bulovce čekali x hodin, tak se to 100% vyplatilo a neměnila bych !
Pana doktora doporučuji!

Umístění: FN nemocnice Na Bulovce Jiný

Dobrý den, bohužel se přidávám k názorům z roku 2018. Pan doktor ošetřoval na pohotovosti Bulovka. Po úraze nohy nevyžadoval rentgen, pouze vypsal recept na ampule proti srážlivosti krve. Do zprávy neuvedl, jak se úraz stal. Taktéž nezapsal diagnózu pro přidělení ampulí. Uvedl větu berle byly odmítnuty, přestože nám je nenabídl. Dejte si na zmiňované pozor. Po prosbě o opravu zprávy (týž den), tak aby obsahovala základní údaje, které jsou ve zprávě potřeba, nám nebyl předán k telefonu. Na žádný email nereagoval. Po osobní návštěvě ordinace s tímto požadavkem nás pozval až za šest týdnů. Tento den jej nezajímal zdravotní stav pacienta, pouze napsal další svůj smyšlený pohled. Opět nebyla zpráva v pořádku. My se tomuto lékaři příště vyhneme velkým obloukem.

Umístění: FN nemocnice Na Bulovce Jiný

Souhlasím s panem Bočkem, MUDr.Pavel Cinegr je borec, který má zlaté ruce.V 64 letech jsem měla utržený meniskus a přetržený křížový vaz. Vzhledem k věku mi nechtěli provést operaci při jedné anestezii, ale na 2x, jen MUDr. Cinegr to zvládl. Nyní cca po 9 letech jsem trpěla nesnesitelnými bolestmi kotníku a tentýž pan doktor mi provedl trojí dézu hlezna za asistence doc.Ošťádala a tím mi zlepšil o 100% kvalitu mého života. Jizvy po operacích jsou neviditelné, jak od nejlepšího plastického chirurga. Děkuji moc, jste mistři svého oboru.

Borec největší, pretrzeny krizový vaz v koleni, otok takový ze jsem si myslel ze mi ta noha bouchne. Pan doktor udělal punkci, která byla instantní pomoci od takové bolesti ze jsem si malém rozkousal zuby. Punkci od nej jsem skoro ani neucitil a ze jako snowboardujici člověk od roku 96 jsem jich zažil několik a tohle byl meisterstuck ... neuvěřitelný. Doktora jsem následně dostal i jako operatera mého vazu. Je přísný, důsledný a pomůže!!! Koleno mám již pět let OK.... od te doby vím o několika lidech, kteří Cinegrovi prošli rukama a vždy pozitivní reakce ... díky!!!!!!!

Když jsem přišla na pohotovost, měla jsem tři dny předem doporučení přijít v případě akutních bolestí. Tyto akutní bolesti se zvětšovali, proto jsem navštívila pohotovost. Bohužel, pan doktor, jediné, co udělal, bylo, že zhodnotil rentgen kostrče. Poté řekl, že mi v podstatě nic úrazového není. Druhý den na to jsem dostala silná antibiotika na vnitřní zánět (močový měchýř) od normální doktorky - tento zánět byl již v době návštěvy pohotovosti. Za dva dny jsem dostala další velice silné léky řešící v dobu pohotovosti již propuklé záněty, které způsobovaly uvedenou bolest. Když jsem byla na pohotovosti, tak jsme nepodepsala jakýkoliv revers či papír o odmítnutí léčby. Doktor se podrobněji nezabýval mými stížnosti. Jeho chování působilo nesmírným způsobem arogantně, odosobněně (jako kdyby se ke mně choval jako k věci a dehumanizoval mě) - to samé velice nepříjemné chování sester. Druhý den po návštěvě ambulance jsme dostala velice silné prášky proti bolesti od normální doktorky - ne jen pouhá analgetika, která tuto bolest neřešila. Dále se v průběhu třech dnů zjistilo, že jsem měla žebro v nesprávné poloze. Na pohotovost jsem šla kvůli pádu na záda, který mě na čtyři hodiny imobilizoval. došlo k prochladnutí, k namožení kostrče, zánětu močového měchýře (prochladnutí a ležení na zemi), k posunutí žebra atd. Později na rehabilitaci mi žebro velice náročným způsobem dávali nazpátek, ale doktor toto nejen neřešil, ani si tohoto nevšiml. Jeho chování bylo nejen nepříjemné, ale i arogantní, přehlížející moje aktuální akutní utrpení a celkově velic enespravedlivé a necitlivé. Myslím si, že mu chybí hlubčí schopnost empatie, a komunikařní schopnosti s pacientem.

Dne 17.4.2016 jsem byla na ortopedické ambulanci s podezřením na podvrtnutí kotníku a bolestmi v zánártní oblasti. Vyšetřil mě pan MUDr. Cinegr Pavel, jehož chování bylo velice arogantní (stejného chování jsem se dočkala i od zdravotních sester), a který stanovil diagnózu bez rentgenu pouhým pohledem na nohu: ,,Dyť s tím nic nemáte! Za 3 dny to bude v pohodě. Stačí si to jen ledovat“. Na mou stížnost na bolesti a kulhání mi odpověděl, že to hold musím vydržet.
Druhý den jsem si zašla na chirurgii na Poliklinice Mazurská, a tam zjistili, že mám zlomeninu. Tři dny budu o berlích nepohyblivá, domů mě odvezla sanitka a nohu budu mít v sádře minimálně měsíc! Tak co je tohle za přístup?
Seifertová

jsem po operaci předního křížového vazu cca 1 rok operoval mě pan doktor Cinegr a tímto bych mu chtěl moc poděkovat. Odvedl skvělou práci !!! Začínám aktivně sportovat a koleno je jak nové. Jizva není skoro vidět. Ještě jednou moc děkuji pane doktore!!!!! 100% doporučuji

Jsem dva roky po operaci křížového vazu v koleni a pořád děkuju, že mě operoval pan doktor Cinegr. Pokračuju v závodním hraní basketbalu a nemám nejmenší problém, koleno drží jako nové. Rehabilitace proběhla celkem rychle, ostatně Bulovka je ortopedií vyhlášená. Dokonce i jizva skoro přestává být viditelná, prostě co víc si jako holka můžu přát :) Můžu jen doporučit.