Ověřeny pacient verified-checkCreated with Sketch.

Pana doktora mohu vrele doporucit, po nejasnych bolestech kolene, naslednem rtg a magneticke rezonanci jsem byla objednana na artroskopii. Odstranil mi ulomeny meniskus, treti den po operaci jsem odlozila berle :0) je velmi vstricny, vse vysvetli a hlavne uklidni.

Šrobárova 50, Praha
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Traumatologické vyšetření

Pracuji na Ortopedicko-traumatologické klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady od roku 1999, mám evropskou atestaci v oboru ortopedie, jsem odb...

• osteoartróza
  • bolest kolene
  • bolest ramene

Ověřeny pacient verified-checkCreated with Sketch.

Velmi empatický a schopný lékař. Měla jsem několik týdnů podivné bolesti kolenních kloubů. Zní to pohádkově, ale po několika návštěvách u doktora Čecha bylo po problémech (a musím zaklepat, že se to zatím nevrátilo).

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

• osteoartróza
  • bolest kolene
  • bolest ramene

• ortopedie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)