Ortopedické vyšetření

Americká 42, Praha

KCK SALVE spol.s.r.o.

Americká 42, Praha

KCK SALVE spol.s.r.o.

Pracuji na Ortopedicko-traumatologické klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady od roku 1999, mám evropskou atestaci v oboru ortopedie, jsem odb...

• ortopedie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady Ortopedické vyšetření

Pan doktor je anděl , člověk na svém místě, profesionál ve svém oboru.
Prooperoval mě čtyři krát,dva kolena a dva ramena.Jsem spokojená na 100%.A doporučuji obrátit se přímo k němu.

Umístění: KCK SALVE spol.s.r.o.

Upřímně děkuji panu doktorovi za zdařilou operaci léze menisku. Přišla jsem do jeho ambulance po uklouznutí na schodech po 2 měsících kulhání s bolestí a špatnou hybností kolene s přesvědčením, že „to chce jen klid a pak rozchodit“. Pan doktor mě obratem vyvedl z omylu a po několika přesných pohybech s mým kolenem prohlásil, že mám učebnicový příklad léze menisku a že jsem si už pěkně poškodila standard chůze. Měla jsem štěstí, že mi byl schopen nabídnout brzký termín artroskopického zákroku v nemocnici v Říčanech. Pan doktor je ve svém oboru profík a rozhodně mu sluší úsměv!

Pana doktora mohu vrele doporucit, po nejasnych bolestech kolene, naslednem rtg a magneticke rezonanci jsem byla objednana na artroskopii. Odstranil mi ulomeny meniskus, treti den po operaci jsem odlozila berle :0) je velmi vstricny, vse vysvetli a hlavne uklidni.

Velmi empatický a schopný lékař. Měla jsem několik týdnů podivné bolesti kolenních kloubů. Zní to pohádkově, ale po několika návštěvách u doktora Čecha bylo po problémech (a musím zaklepat, že se to zatím nevrátilo).