Vojavica s.r.o.
Husitská 502/36, Praha

Volgogradská lékařská vysoká škola, Volgograd, Ruská Federace.
Zubní klinika Vojavica-Dental, Husitská 502/36, 13000, Praha 3.

Obrovska spokojenost. Jak s profesionalitou doktoru, tak i s servisem. Jsem št'astna, že nakonec mam svoji oblibenou zubni kliniku. Všem vřele doporučuji.

Byla jsem poprve na dentalni hygiene. Cisteni airflow bylo prijemne,ani ostatni postupy nebolely. Dostala jsem doporuceni na pastu a kartaček. Velice mila a prijemna doktorka. S osetrenim jsem byla velmi spokojena. Opravdu vsem doporucuji!

Byla jsem nespokojena, neosobni pristup nebo vlastne zadny,pani doktorka by me ani nepozdravila. Nevedela jsem ani kdo to je, proste sedla a sla na to. Kdyz jsem poznamenala, ze jsem na dent. hygiene poprve a ze nevim co me ceka, tak odpoved byla: no zuby vam budu cistit !!!!!! Opravdu? Pouze mlceni, nejake informace o spravne zubni hygiene? Tady tezko. Po pul h se ozvalo hotovo, akorat se pani nezapomnela zeptat jestli chci objednat na priste :-D ne dekuji. Varuji vas tedy, nechodte tam!

Velmi prijemny a profesionalni pristup. Byl jsem zde na dentalni hygiene a naprosta spokojenost.