Soukromá stomatologická ordinace MDDr. Ondřej Vácha
Lumírova 526/3, Praha 2, Praha

Umístění: Soukromá stomatologická ordinace MDDr. Ondřej Vácha Jiný

Pan doktor i sestřička jsou velice milí a příjemní lidé.Svou práci vykonávají skvěle.Oceňuji velice lidský přístup a kvalitní práci.Děkuji

Pan doktor me velice zklamal! Presli jsme k nemu, cela rodina, jako pacienti pana doktora, ktery sel do duchodu. Ikdyz jsme jiz byli vsichni panem doktorem Vachou osetreni a ja mela primo domluvem dalsi termin lecby na 5/2016, bylo mi sestrickou a nasledne panem doktorem sdeleno, ze termin rusi, jelikoz ma mnoho pacientu a nestiha. Jestlize me pan doktor odmitne osetrit a dolecit behem lecebneho procesu, povazuji cele jeho jedna za velice neprofesionalni!!! Samozrejme mi bylo sdeleno, ze cela nase rodina byla vyrazena z databaze. Panu doktorovi preji, aby se mu i pres toto neprofesionalni jednani nestalo, ze nebude najednou koho osetrovat.

U pána Váchu som bola v decembri 2012 na osetrenie kazu a musim povedat, ze bol naozaj velmi mily a profesionalny:) Osetrenie sice trvalo trochu dlhsie, ale som nad mieru spokojna.

Velice odborný, bezbolestný ošetření. Díky panu doktorovi jsem konečně přestala mít strach ze zubařů. Vše mi bylo velmi dobře vysvětleno, Injekci jsem ani necítila, vrtání a celkové ošetření zubů bezbolestné.Chování lékaře i sestřičky velmi profesionální, milé a ochotné. Vřele doporučuji.

Kvalitní, příjemný, trpělivý a sympatický mladý lékař. Trhá i vrtá zuby bezbolestně. Injekci ani necítím. Úplně jsem se přestala bát chodit na zubní vyšetření. Na této klinice je i příjemné prostředí a moderní přístroje, které pan doktor používá. Sestřička je také moc příjemná. Jsem moc ráda, že jsem tuto zubní kliniku objevila a tak příjemné lidi také. Moc si pana doktora vážím. Zuby, které mi kvalitně spravil mám jako nové. Vřele doporučuji.

Vynikající, trpělivý mladý lékař. S jeho ošetřením jsem byla velice spokojená.