Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha
Poliklinika pod Marjánkou (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více

Umístění: Poliklinika pod Marjánkou celkova rekonstrukce zubu

Naprosta spokojenost. Reseni kazu, mtvych korenu. zapleni kanalku atd. Pratelsky a osobni pristup. Skvela prace

Díky paní doktorce Drdácké vím, jaký je rozdíl mezi lékařem pracujícím na pojišťovnu a lékařem, který nemá limity dané pojišťovnou. Je to rozdíl nesouměřitelný. Paní doktorka při sebelepší snaze nemohla odhalit 11 kazů, které jsem v puse nosila + rozsáhlý zánět kostní dřeně. Endodoncie bez mikroskopu je u mých delších kořenů v podstatě neproveditelná. Lehce se stane perforace. Ve většině zubů mám o kořen, a jeden až dva kanálky, více než je běžné. Nejenže tyto kanálky nebyly zaplněné, ale během opravy došlo k proražení kořenů. O jednom z jich paní doktorka ani nevěděla. Mezizubní kazy neodhalila, hledala příčinu ve zdravých kořenech a v průběhu vrtání pak došlo k perforacím. Takový zub je neopravitelný a musí ven. Naneštěstí utržený kořen a přeplněný cement nad zubem způsobily zánět kostní dřeně - strašné bolesti. Na zubní chirurgii v Praze mne kost museli nad dvěma zuby vyříznout a nasadila na 5 týdnů antibiotika. Oprava dalších 11ti kazů mne stála cca 50 tisíc a za dva implantáty zaplatím ještě cca 50-70 tisíc.