Stomatologická ordinace
Na Folimance 17, Praha

tuto paní doktorku jsem měla, ale jsem velice ráda, že ji už nemám. Je sice milá a ani není tak drahá, ale není moc dobrým lékařem. Od ní vyvrtaný zub mě stále bolel, až jsem si našla jiného lékaře, který mi ten zub musel znovu opravit. Také mi trahala moudrák a ten mi vytrhla takovým způsobem (mimochodem horní), že mi vyklala ten zub tak dlouho než se nepustil. Z dásně jsem měla jednu velkou rozšklebenou díru a vůbec mi tam nedala žádnou desinfekční výplň pro lepší hojení. Nový lékař mi trhal druhý horní moudrák a do rány dal vložku, po které mi to přestalo tak šíleně krváce a hlavně jsem neměla žádnou rozšklebenou díru v dásni a ta díra po vytrženém zubu panem doktorem se zahojila zcela za 2,5 týdně a díra po dřívěji vytrženém zubu od paní doktorky se mi hojila 2 měsíce. Už bych k ní nikdy nešla. Je sice milá a sestra totéž, ale buď není moc zkušená, nebo jí to nebaví a nebo jednoduše není šikovná.

)))))

Nebyla jsem spokojena s touto paní zubařkou ani trochu. Účtuje si i za to, že vyvrtá zdravý zub a opět ho zaplombuje se slovy, že když mi dala injekci, tak přece nemůže poznat, který zub mě bolí. Když člověka bolí zub, tak se bolest může přenášet i do okolních zubů a od toho je zubař, aby pomoci určitých metod poznal, který zub je ten bolavý. Po ni ošetřené zuby mi dával do pořádku jiný lékař, se kterým jsem teď velice spokojena, U pí Roeselové jsem byla asi pětkrát, během toho jsem po jejím ošetření přišla o jeden zub, druhý, ten plombovaný mi pan zubař přeplomboval a třetí zub, kde mi dělala kořenové výplně pan doktor předělal úplně znovu. Jsem ráda, že jsem od této zubařky rychle utekla, po půlročních návštěvách bych byla určitě adept na protézy.

Velice doporučuji, ordinaci navštěvuji s celou svou rodinou. Jsme max. spokojení , jak s výkony, tak i s péčí a vstřícným vystupováním. Opravdu spokojenost ve všem L.Mejzr

Výborná lékařka, která mi zachránila zuby. Hrdě můžu říct, že se nebojím ničeho, ani zubaře...

Se svou zubařkou předtím jsem spokojena nebyla, neustálé zástupy a přešla mi
i kazy. Prohlídka byla hotova za pár minut.Tato paní doktorka je velice pečlivá,
milá a poprvé v životě se nebojím jít k zubaři. Díky

Skvělá doktorka!

Velice hodná pani doktorka, a to se cení. Vrátila mi důvěru v "zubaře", kterou jsem ztratil u předchozí doktorky.PS: pěkná sestřička

Paní zubařka je skvělá,ochotná,dělá vše proto,aby pacienta nic nebolelo...

Paní doktorka je profesionálka, pečlivá a zároveň jemná. Vždy každý zákrok vysvětlí, a to mi osobně vyhovuje. Je velmi příjemná,a díky jejímu přístupu jsem ráda, že jsem si vybrala právě ji.