Moje filosofie je upřednostňovat v každém aspektu moji práci kvalitu nad kvantitou. Mám ráda komplexní přístup k Vašemu zdraví, porozumět Vašim potíží...

• Chybějící zuby
  • Nepříjemný dech
  • Vady chrupu

• zubní lékař - stomatolog

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 17 000 kč

od 7 500 kč

od 1 800 kč

od 2 500 kč

Názory

Umístění: ProMag Dental ošetření zubního kazu

Paní doktorka je velice příjemná a milá. Její práce je profesionální a přístup ke mě byl velmi citlivý a každý zákrok byl naprosto bezbolestný. Během zákroku se zajímá o mé pohodlí. V klimatizované ordinaci hrála vždy příjemná hudba.
Paní doktorku mohu všem doporučit. :-)

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka Rybak je velice milá a moc šikovná, pracuje citlivě, rychle a precizně. Ke každému pacientovi přistupuje individuálně a snaží se vždy o bezbolestný zákrok. Měla jsem možnost s ní pracovat, a proto mohu paní doktorku jen vřele doporučit.

Umístění: ProMag Dental estetická stomatologie

I've several appointments in the ProMag clinic and all the time I was pleasantly surprised: relaxing music and a good level of services. Doctor Oleksandra Rybak has a huge professional level and deep experience. She helped me and was very attentive and careful.

I will recommend her to all my friends.

Umístění: ProMag Dental ošetření zubního kazu

Paní doktorka Rybak mi na klinice ProMag dental poskytla akutní péči. Po celou dobu zákroku (45minut) byla moc milá, vše mi vysvětlila a uklidňovala mě. V ordinaci hrála potichu relaxační hudba, celý zákrok byl bezbolestný! Vřele paní doktorku i kliniku doporučuji!

• Chybějící zuby
  • Nepříjemný dech