Odhadovaná doba odpovědi:

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Od 2 502 Kč

Od 12 600 Kč

Ceny ZnamyLekar.cz

Umístění: CLINIC+ Jiný

Velmi si cením přístupu paní doktorky a její upřímné pomoci v okamžiku, kdy jsem potřebovala akutně ošetřit. Je velmi milá a její přístup k pacientovi je upřímný a pohodový. Paní doktorce přeji s velkou vděčností jen to nejlepší.

Umístění: CLINIC+ Jiný

Perfektní ošetření a záchrana zubu bez nutnosti trhání v což sem ani nedoufal . Náročný zákrok naprosto bezbolestně provedený . Sem rád že jsem si našel tak dobrou doktorku co mi dokázala pomoct až nad mé očekávání vzhledem ke stavu mého chrupu . Po jednom ošetření už se můžu zas usmívat a na další zákroky půjdu rozhodně bez starostí s pocitem že jsem se svěříl do spravných rukou.

Umístění: ProMag Dental ošetření kořenových kanálků

Nejlepší zubař co jsem kdy zažil. Po chvilce, co jsem si na paní zubařku zvykl. Sem byl schopen u ni při čištění kanálků usnout v křesle. Opravdu lepšího zubaře sem nepotkal a to samé se dá říci o paní zubařce jako o člověku. Nesmírně milá, vstřícná a ohleduplná.

Umístění: ProMag Dental ošetření zubního kazu

Paní doktorka je velice příjemná a milá. Její práce je profesionální a přístup ke mě byl velmi citlivý a každý zákrok byl naprosto bezbolestný. Během zákroku se zajímá o mé pohodlí. V klimatizované ordinaci hrála vždy příjemná hudba.
Paní doktorku mohu všem doporučit. :-)

Paní doktorka Rybak je velice milá a moc šikovná, pracuje citlivě, rychle a precizně. Ke každému pacientovi přistupuje individuálně a snaží se vždy o bezbolestný zákrok. Měla jsem možnost s ní pracovat, a proto mohu paní doktorku jen vřele doporučit.

Umístění: ProMag Dental estetická stomatologie

I've several appointments in the ProMag clinic and all the time I was pleasantly surprised: relaxing music and a good level of services. Doctor Oleksandra Rybak has a huge professional level and deep experience. She helped me and was very attentive and careful.

I will recommend her to all my friends.

Umístění: ProMag Dental ošetření zubního kazu

Paní doktorka Rybak mi na klinice ProMag dental poskytla akutní péči. Po celou dobu zákroku (45minut) byla moc milá, vše mi vysvětlila a uklidňovala mě. V ordinaci hrála potichu relaxační hudba, celý zákrok byl bezbolestný! Vřele paní doktorku i kliniku doporučuji!