Doporučení oční lékaři s Oborová zdravotní pojišťovna Orlová

• „Paní doktorka je prostě luxusní. Vůbec jí nezajimaly jiné názory. Sama si vse prohlédla a vyhodila vlastní závěr, který byl jako jediný správný a tak se nastavila správná léčba a tím se pomohlo. Ostatní kolegové vše sváděli na psychiku, která s tím opravdu neměla co dělat. A navíc, když jsem jí viděla s dcerou tak jsem fakt myslela, že jsou sestry. Nejen že vypadá skvěle, ale je naprosto perfektní odborník.!!!! Více

Operace očních víček

od 9 000 kč

• „Ano, v tomto zařízení lze v pohodě přežít i nezbytné čekání při rozkapávání očí - rozhovor na konci povinných vyšetřovaček s pí dr. Pospíšilovou - tak to je balzám na duši i tělo, byť neříká vždy jen informace příjemné a pozitivní, D.Čupová Více

Operace rohovky

100 Kč

• „Má zkušenost u paní doktorky se nedá popsat jinak než spokujenost, profesionální přístup, komplexní vyšetření a k tomu lidský milý přístup, prostě odborník na svém místě.. Můžu jedině doporučit. Více

OČNÍ EU s.r.o.

• „Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce Jarošové a kolektivu sester oční kliniky nejen za perfektně provedenou operaci víček, ale také za milé a empatické chování při každé mé návštěvě. Mgr.Eva Chrástková Více

OČNÍ EU s.r.o.

• „Paní doktorka je velmi příjemná, pozorná. Chodila jsem k jinému očnímu lékaři, ale péče je nesrovnatelná! Byla jsem pečlivě a odborně vyšetřena, vše mi bylo podrobně vysvětleno. Byla jsem moc spokojená, celou oční ambulanci mohu doporučit. MD Více

OČNÍ EU s.r.o.

• „Byla jsem u pana doktora Pastora na operaci dolních víček v roce 2019 a nejdou vidět žádné jizvy, jsem spokojená s jeho práci. Velice příjemný přístup. Můžu jen doporučit. Více

Boleslavova 19/710, Ostrava Mapa

Oční centrum Videat s.r.o.

• „Před týdnem operace horních víček, dnes vytažení stehů. Paní doktorka odvedla vynikající práci, při konzultaci vše podrobně vysvětleno, zákrok proveden v domluvený čas, velice jemná práce rukou paní doktorky, velký ohled na klienta, podána tbl na zkidnění z důvodu nízkého prahu bolesti, jedno víčko kompletně cca do 25 minut i s znecitlivěním, plná péče a zájem i při kontrole a vytažení stehů. Rozhodně doporučuji, byl to výborný výběr skvělé a pečlivé lékařky. Více

Valova 5/1074, Ostrava Mapa

Odborný lékař oční

• „Musím se přidat paní doktorka Tylova je nejlepší a je na svém místě a hlavně velká odbornice a sestřičky jsou velmi příjemné Více

Mjr. Nováka 1392/1a, Ostrava Mapa

• „Po dnešní návštěvě oční ordinace se pouze potvrdilo to, s čím jsem se již setkal, když se zde léčila má dcera se zánětem spojivek: Vstřícnost, ochota, lidský přístup, to vše ve spojení s profesionalitou jak MUDr.J. Warzechové, tak sestřičky p.Seberové. A možnost objednat si schůzku na dohodnutý čas jen dokreslila celkový skvělý dojem. Díky a ať se vám daří. Jiří Tomáš, Bohumín Více

Čáslavská 1176, Bohumín Mapa

Odborný lékař oční

• „Mohu vřele doporučit všem.

Žižkova 2379/54a, Karviná Mapa

Poliklinika Karviná

• „Vstřícná paní doktorka, doporučuji.

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Nejlepší lékařka, kterou znám. Profesionálka, k dětem úžasná a trpělivá. Všem doporučuji . !!!!!!!!!

Vratimovská 689, Ostrava Mapa

Oční ambulance Ostrava Kunčice s.r.o.

• „Velice milá a profesně zdatná paní doktorka.Velká spokojenost.

Boleslavova 19/710, Ostrava Mapa

Elišky Krásnohorské 321, Frýdek-Místek Mapa

Nemocnice Frýdek-Místek

Hlavní 11, Frýdek-Místek Mapa

• Oční lékař

„Docházím s babičkou k paní doktorce do Hlučína, kde ordinuje vždy dva dny v týdnu. S přístupem paní doktorky jsme velmi spokojeni. Vždy příjemná, plná energie a pečlivá. Rozhodně bychom neměnili! Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „K paní doktorce chodím od narození mé starší dcery něco přes 20 let i se všemi dětmi,jednoznačně profesionální přístup po celou dobu,velmi vstřícná,sympatická paní doktorka,pokud hledáte opravdovou kapacitu v oblasti očního lékařství vřele doporučuji... Více

28. října 139, Ostrava Mapa

Odborný lékař oční

• „Doporučuji paní doktorku Webrovou L., jsem max. spokojena jak s vyšetřením, léčbou, tak i přístupem k pacientovi. Sestřička je také velmi milá. Kéž by to tak bylo všude. Solářová Olga Více

Staré náměstí 91, Orlová Mapa

Odborný lékař oční

• „Kdo,opravdu chce přijemnou péči a profesionálního lékaře ,ve svém oboru.Musím jen doporučit. K panu.doktorovi docházím nĕkolik let a jak sestřička,tak i pan doktor jsou příjemní.Ráda tam chodím? Více

28. října 35, Ostrava Mapa

Odborný lékař oční

• „Velmi příjemná paní doktorka, vstřícná, s profesionálním vystupováním, oceňuji i podání ruky při příchodu i odchodu. Byla jsem na prvním vyšetření včetně očního pozadí, paní doktorka využila snad čtyři přístroje, pak mi nechala ještě změřit tlak. Vše mile vysvětlila. Na to, že jsem do čekárny přišla v pondělí v 8 ráno, jsem odcházela vyřízená po deváté, a to jsem mezitím 30 minut čekala s rozkapanýma očima. Jsem spokojená. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.