Doporučení oční lékaři s Oborová zdravotní pojišťovna Hradec Králové

• „Dobrý den. K paní doktorce chodím několik let a s lepší lékařkou jsem se ještě nesetkal. Je to odborník na svém místě. Vždy mi věnuje dostatek času a odpoví mi na všechny mé otázky. Je velmi pečlivá a empatická. Také musím kladně hodnotit její podání ruky při každé návštěvě. Děkuji Vám paní doktorko za Vaši péči! Více

Oftex s.r.o.

Nitrooční injekce

od 13 500 kč

• „Přístup pana doktora byl naprosto profesionálnį, lidský, sympatický. Zaslouží velikou chválu a úctu.

Oftex s.r.o.

Operace sítnice

od 14 000 kč

• „Pan prof. MUDr P. Rozsíval mi operoval obě oči /šedý zákal/. Jsem velmi spokojen a vřele doporučuji. Po operaci si připadám jak bystrozraký. Celkově hodnotím průběh a přípravu velice kladně. . Více

Očné klinika FN Hradec Králové

• „Milá, trpělivá, ochotná, chytrá, hezká :-)

Bratří Štefanů 895, Hradec Králové Mapa

Poliklinika II Hradec Králové

1 názor

„Vynikající lékař na svém místě.Výborný operatér šedých zákalů.Jsem čerstvě po operaci šedého zákalu a jsem opravdu spokojená.Doporučuji.......... Více

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Doporučuji! Se stejným problémem jsem byl dříve jinde. Nikde si se mnou tak nehráli. Paní doktorka Zaydlarová je velmi pečlivá a odborně zdatná. Zpočátku jsem měl akorát výhrady kvůli čekací době ale pak jsem zjistil, že jsem byl v ordinaci skoro 40min. Více

Jeronýmova 750/1, Hradec Králové Mapa

Poliklinika I Ulrichovo náměstí

• „Oceňuji profesionální přístup. Absolutní spokojenost jak s přístupem tak i s vyřešením problému.Doporučuji.

Bratří Štefanů 895, Hradec Králové Mapa

Poliklinika II Hradec Králové

• „Přidávám také svůj názor. Paní doktorka je velmi milá a vždy dobře naladěná. Na návštěvy k ní se vždy těším, co se týče vyšetření, byla vždy pečlivá a v mém případě nikdy nic nezanedbala. Jsem s ní velmi spokojena a mohu jen doporučit. Více

Jeronýmova 750, Hradec Králové Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - oční

• „vynikající odbornice-milá,příjemná.Při operaci jsem byl o všem dobře informován.Děkuji jí a jejímu týmu.

Oční klinika Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Velmi ochotná a šikovná paní doktorka. Při vyšetření mě rovněž zaujala svou erudicí a odbornými znalostmi. Jen více takových doktorů do našeho zdravotnictví Více

Fakultní nemocnice v Hradci Králové

• „S prací Doc. MUDr. Dagmar Hejcmanové jsem byl dne 17.12.2014 velmi spokojen.Její přístup je naprosto profesionální . Vysoká kvalita práce, přítom velmi lidský přístup k pacientům. Měl jsem možnost vidět jen spokojené pacienty jak odcházejí z ordinace . Vyšetření mých očí: bezchybná práce , jasná komunikace , zodpovězeny všechny otázky, vysvětleno dle potřeb. Příkladný přístup i odborné asistentky lékařky. Josef Klofec Více

Riegrovo náměstí 914, Hradec Králové Mapa

MEDIKA Hradec Králové, s.r.o.

• Sokolská 581, Hradec Králové Mapa

Fakultní nemocnice Hradec Králové - Oční klinika

• Riegrovo náměstí 914, Hradec Králové Mapa

MEDIKA Hradec Králové, s.r.o.

Sokolská 581, Hradec Králové Mapa

Oční klinika Lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Fakultní nemocnice Hradec Králové

Fakultní nemocnice Hradec Králové, Oční klinika

Fakultní nemocnice Hradec Králové