Doporučení oční lékaři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Hradec Králové

• „Dobrý den. K paní doktorce chodím několik let a s lepší lékařkou jsem se ještě nesetkal. Je to odborník na svém místě. Vždy mi věnuje dostatek času a odpoví mi na všechny mé otázky. Je velmi pečlivá a empatická. Také musím kladně hodnotit její podání ruky při každé návštěvě. Děkuji Vám paní doktorko za Vaši péči! Více

Střelecká 839, Hradec Králové Mapa

Oftex s.r.o.

Nitrooční injekce

od 13 500 kč

• „Přístup pana doktora byl naprosto profesionálnį, lidský, sympatický. Zaslouží velikou chválu a úctu.

Střelecká 839, Hradec Králové Mapa

Oftex s.r.o.

Operace sítnice

od 14 000 kč

• „Milá, trpělivá, ochotná, chytrá, hezká :-)

Bratří Štefanů 895, Hradec Králové Mapa

Poliklinika II Hradec Králové

• „Doporučuji! Se stejným problémem jsem byl dříve jinde. Nikde si se mnou tak nehráli. Paní doktorka Zaydlarová je velmi pečlivá a odborně zdatná. Zpočátku jsem měl akorát výhrady kvůli čekací době ale pak jsem zjistil, že jsem byl v ordinaci skoro 40min. Více

Jeronýmova 750/1, Hradec Králové Mapa

Poliklinika I Ulrichovo náměstí

• „Zdravím! Absolvovala jsem dneska u něj první prohlídku. Měl tam mladou, milou a ochotnou sestřičku. Vzali mě i bez objednání. Jen si člověk musel počkat. Pan doktor má sice tuny různých papírů a knih, ale neubírá mu to na odbornosti. Je hodně pečlivý a trpělivý. Sice sem tam trošku zabručí, ale jen když člověk nepochopí hned, co po něm chce. Ale jinak je hrozně milý. :) Nevěřila jsem, že prohlídka trvá + - asi hodinu, od jiných očařů jsem odešla po půl hodině. Každopádně za mě má pan doktor za pět dobrých. :) Více

Štefánikova 535, Hradec Králové Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - oční

• „Vysoká profesionalita, obrovská lidskost, za mne klobouk dolů, schopnost vést a motivovat team. Vážený pane primáři, ať je Vám pro nás pacienty ještě dlouho dáno. S úctou! Více

Hradecké oční sanatorium, s.r.o.

• „S prací Doc. MUDr. Dagmar Hejcmanové jsem byl dne 17.12.2014 velmi spokojen.Její přístup je naprosto profesionální . Vysoká kvalita práce, přítom velmi lidský přístup k pacientům. Měl jsem možnost vidět jen spokojené pacienty jak odcházejí z ordinace . Vyšetření mých očí: bezchybná práce , jasná komunikace , zodpovězeny všechny otázky, vysvětleno dle potřeb. Příkladný přístup i odborné asistentky lékařky. Josef Klofec Více

Riegrovo náměstí 914, Hradec Králové Mapa

MEDIKA Hradec Králové, s.r.o.

• Pražská 23, Hradec Králové Mapa

• Riegrovo náměstí 914, Hradec Králové Mapa

MEDIKA Hradec Králové, s.r.o.

Sokolská, Hradec Králové Mapa

FN Hradec Králové