Doporučení praktičtí lékaři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Hradec Králové

1 názor

„Paní doktorka je milá, chytrá, vstřícná i nad rámec povinností. Naprostým opakem je nepříjemná sestra, s výrazem člověka, kterého pacienti obtěžují a komandující je jako pětileté děti. Bohužel paní doktorka, které kazí celkový dojem, se jí ve své dobrotě asi nedokáže zbavit. Více

Riegrovo náměstí 914, Hradec Králové Mapa

• Praktický lékař

„Pan MUDr. Ivan Pařízek je ten nejlepší lékař, jakého jsem kdy poznala. Výborný člověk a pan doktor. Irena Theodora Auerová Více

Zdeňka Němečka 130, Jaroměř Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Mam pani doktorku velice rada a vzdycky jsem byla s jejim lecenim velice spokojena,je to lekarka ,ale i clovek ,kteremu muzete vse rict Více

Zdeňka Němečka 130, Jaroměř Mapa

• „K paní doktorce Magdě chodím již aspoň 10 let a to jsem až z Hořic v Podkrkonoší a dojížděla bych za ní i kdyby byla třeba až v Praze,vůbec bych neměnila-je to doktorka,která absolutně nenechá nic náhodě-při jakém-koliv podezření ihned zasílá na veškerá odborná vyšetření,která jsou zapotřebí,mám ji ráda i pro ten její smích,který mě vždy povzbudí v tom šerým důchodovým věku,nemůžu opomenout i sestřičku-vždy vše zařídí-je rychlá,spolehlivá,snaživá,prostě je na správném místě. Takže to vidím,že do mé smrti vždy budu v dobrých rukou a nemám se čeho bát. Děvčata mám vás ráda!!!!!!!!!!!!!!! Více

Riegrovo náměstí 914, Hradec Králové Mapa

• Praktický lékař

„Skvělá paní doktorka, 100%péče a hlavně zájem o pacienta. Velmi osobní přístup. Mohu jenom doporučit.

Mrštíkova 878, Hradec Králové Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

• Praktický lékař, Pediatr

„Paní doktorka Kmoníčková je člověk na svém místě. Zkušená, empatická doktorka. Poradí, zbytečně neplaší, vždy správná diagnóza, skvělá domluva. Sestřička taktéž milá a šikovná. Nemám jedinou výtku. Chodila jsem s k ní sama a zároveň ji nyní navštěvuji se svým synem. Za mě k této paní doktorce rozhodně ano. Více

Hradec Králové Mapa

• Praktický lékař

„Dle mého názoru nejlepší praktický lékař. Vždy vyjde vstříc, ochotný a hlavně skvělý odborník. Vzhledem k tomu, že jsem bohužel často nemocen navštěvuji pana doktora často s vždy mi pomůže a poradí. Více

Veverkova 1631/5, Hradec Králové Mapa

• Praktický lékař

„Výborný lékař, vždy nám uměl poradit a vyjít vstříc.

Mírové náměstí 88, Týniště nad Orlicí Mapa

Poliklinika Týniště nad Orlicí, s.r.o.

• Praktický lékař

„Pro mě vynikající lékařka. Nic nepodceňuje a vždy se snaží vyzkoušet všechny vyrianty, aby si byla jistá. Já nemůžu jinak, než doporučit. První obvodní lékařka, u které jsem konečně spokojený. Více

Foerstrova 1656, Hradec Králové Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé