Doporučení praktičtí lékaři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Kolín

• „Dnes jsem byl na 1. vstupní prohlídce a musím říct, tak skvělý přístup jsem ještě snad nikde nezažil. Objednávací systém přes webové stránky a následný "informační systém" v čekárně jsou vynikající. Jako bývalo mou běžnou zkušeností u jiných lékařů, že se objednám na 9 a jdu na řadu na 12 hodinu, když to jde jsem se vydal s objednáním na 9:10 a jestli jsem čekal 20 minut? To bylo velmi příjemné překvapení a je vidět, že systém dává víc než smysl. Následný osobní přístup a ochota, když jsem měl nějakou prosbu, to byla už jen třešnička na dortu, opravdu mohu jen a jen doporučit. Děkuji Více

MUDr. Tomáš Doležel - Soukromá ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„Skvělý lékař, po všech stránkách. Znám ho jako pacient i jako kolega a mohu všem p. doktora vřele doporučit. Především mu patři můj dík jako od jeho pacienta. Více

Kolín Mapa

Praktický lékař Červené Pečky a Ratboř s.r.o.

• Praktický lékař

„Pan doktor je moc milý, ochotně pomůže..poradí..má uklidnující hlas.Jsem spokojená..i sestřička moc milá, komunikativní a usměvavá.Kdyby bylo takových lékařů více.. Více

Chrudimská 251, Vrdy Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„zkušená lékařka, odborně na výši, navíc příjemná, vstřícná.

Soukromá ordinace praktické lékařky

• Praktický lékař, Internista

„Pan Adamek je Pan Doktor na svém místě. Zbytečně necpe ATB, kde nejsou treba, je velmi pečlivý. Nic nezanedbá. Naslouchá a snaží se pomoct. Je ochotný i dojet domů. Sestra je super. Je drsná ale, ale i vtipná, s tím musejí pacienti počítat. Tvoří skvělý tým dekuji :) Více

Kouřimská, Kutná Hora Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař, Pediatr

„Pana doktore musíme jen pochválit za jeho výbornou péči a ochotu o našeho syna!!!!!! Kdykoli se na něj můžeme obrátit na jeho mobilní telefon, ovšem se poradit i mimo ordinační hodiny. Skvělý přístup a vše pěkně vysvětlí. Sestřička je také moc fajn Více

Komenského 187, Kolín Mapa

Samostatná ord. PL pro děti a dorost

• Praktický lékař

„Bydlím sice přes sto kiláčků daleko,ale nikdy už jiného lékaře vyhledávat nebudu,pokud nepůjde o akutní záležitost.Myslím,že Velevážený Pan všelékař léčí věci tam,kde začínají a to znamená stoprocentní uzdravení.Doma mu říkáme ŠAMAN.Všem doporučuji,je pravdomluvný,milý,krásný a jeho přehled je,dle mého názoru,nezměrný a potřebný. Více

Soukromá ordinace praktického lékaře

• „K panu doktorovi chodím dlouhá léta. V žádném případě si na něho nemůžu stěžovat. Vždy mi vyšel vstříc, ani by kolikrát nemusel, jen mě někde píchlo, už mě hnal na různá vyšetření, ještě jsem ho přemlouvala, že se mi nikam nechce, ať mi dá nějaké prášky a hotovo. To neexistovalo, musela jsem. A že si dá kafíčko? Proboha a proč by si ho nedal? Nemůže bez přestání brát jednoho člověka za druhým, taky potřebuje pauzu. Komu by se líbilo dělat bez přestávky? Asi málokomu, navíc má na ni ze zákona nárok. A i když jsem se před osmi lety přestěhovala, dojíždím k němu. V místě bydliště jsem si ani doktora nehledala. Proč ten, kdo není spokojený si nenajde jiného lékaře? Pane doktore, díky za to, že jste....chodím k Vám ráda a vždy se na Vás těším. Lenka Šrajerová Více

V aleji 1341, Poděbrady Mapa

Soukromá ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„Dle mého názoru, je velice chytrá a občas hodněmluvná :-) ale jinak na služby si nemohu stěžovat. Já doporučuji....

Jungmannova 114/1, Chlumec nad Cidlinou Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé