Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Soukromé zdravotnické zařízení zajišťující ambulantní zdravotní péči. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

MEDIKA Hradec Králové, s.r.o.

Veverkova 1631/5

500 02 , Hradec Králové , královéhradecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

MEDIKA Hradec Králové, s.r.o.

Riegrovo náměstí 914

500 02 , Hradec Králové , královéhradecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Soukromé zdravotnické zařízení zajišťující ambulantní zdravotní péči.

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  J
  Lékař: MUDr. Helena Česáková Jiný

  Profesionálni přístup k pacientovi,doporučení léčby s možností rehabilitace a případné objednání.Od bolesti hned injekce jemné procvičení krční páteře a sestřička mě všechno ještě zopakovala.Za mě spokojenost.


  R
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Marta Slavíková Jiný

  Rok a tři rozdělané zuby ..z toho poslední zánět dásně, zánět pod zuby, několikrát na pohotovosti se záněty po udělání blomby a vytrhání nervů ze zubů ...teď na neschopnost se zuby díky měsíc a půl léčbě která už byla skoro u konce a poslední dvě návštěvy za tři dny opět zánět který skončilo dvakrát za noc na pohotovosti rozzříznutím dásně a následně druhý den vytrhnutí léčeného zubů..tato zubařka ačkoli jsem řekl na začátku léčení že mám chodit na čištění každý druhý den doporučuji na pohotovosti, mi řekla ať ji do práce nemluvím a přijdu za 11 dní .. když nestíhá pacienty a fláká to ve spěchu ať to radši nedělá.......R.P

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Š
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Radovan Lipenský Jiný

  Nikdy víc! Nelidský doktor. Vyšetření kolene bylo tak bolestivé, že ještě v 19h večer měla dcera vyryté jeho nehty na koleni. A nezapomněl nás seřvat že dcera (15let) měla pouze roušku. Po rentgenu nemohla dcera jít do ordinace kvůli roušce, pouze matka s respirátorem. A diagnózu mi líčil bez respirátoru na ústech. A dodal, kolena je potřeba operovat, ale já nemám čas, jděte do fakulty.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  K
  Lékař: MUDr. Oldřich Široký Jiný

  Naprosto profesionální a milý přístup. U pana doktora je patrný zájem o pacienty. Vřele doporučuji..


  X
  Lékař: MUDr. Jana Vaněčková Jiný

  Paní doktorka je milá, chytrá, vstřícná i nad rámec povinností.
  Naprostým opakem je nepříjemná sestra, s výrazem člověka, kterého pacienti obtěžují a komandující je jako pětileté děti. Bohužel paní doktorka, které kazí celkový dojem, se jí ve své dobrotě asi nedokáže zbavit.


  J
  Lékař: MUDr. Roman Blanař Jiný

  Dle mého názoru nejlepší praktický lékař. Vždy vyjde vstříc, ochotný a hlavně skvělý odborník. Vzhledem k tomu, že jsem bohužel často nemocen navštěvuji pana doktora často s vždy mi pomůže a poradí.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jitka Sterzingerová Vyšetření zraku

  Chtěl jsem pouze vyšetřit zrak a doporučit brýle,protože jsem řidič z povolání.Paní doktorce jsem nepadl do oka,nepříjemná až arogantní,žádné vlídné doporučení,dostal jsem poukazy na brýle na čtení a na dálku s doporučením optiky,kam si mám pro brýle zajít,za necelou čtvrthodinku jsem byl z ordinace venku ovšem s jízlivým upozorněním,že mě jako řidiče nahlásí na magistrát.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jitka Sterzingerová

  Hruza, nedoporucuji!!!
  Doktorka zla, neprijemna, arogantni. Nadavala mi ze mam hrozne bryle, proc nechodim ke stejnemu lekari (i kdyz me poslali z nemocnice), pak se bavila o me se sestrou jako kdybych tam nebyla jenom protoze jsem uhla si sednout ke spatne zidli. Nikdy vice.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Roman Blanař celkové vyšetření

  Chodím k panu doktorovi již několik let a jsem velmi spokojena, je velmi pečlivý, komunikativní a ochotný. Snaží se vyjít vstříc a zajímá se a souvislosti. Mohu doporučit.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu