Zobrazit lékaře

Soukromé zdravotnické zařízení zajišťující ambulantní zdravotní péči. Více

MEDIKA Hradec Králové, s.r.o.

Veverkova 1631/5

500 02, Hradec Králové, královéhradecký

MEDIKA Hradec Králové, s.r.o.

Riegrovo náměstí 914

500 02, Hradec Králové, královéhradecký

Soukromé zdravotnické zařízení zajišťující ambulantní zdravotní péči.

• Věra Vavřinová

Dermatolog, MUDr.

• P

říkám, že je nejlepší kožní co znám, ,aby bylo více takových odborníků,žádné okecávání,přímo a jasně, beru ji

• L

paní doktorka má svým způsobem orig. přístup k pacientům,ale jako odborník je velmi zkušená , o svém oboru ví hodně, tuto doktorku doporučuji na 100%

• Marie Kalinová

Diabetolog, MUDr.

• Přístup k pacientům hodnotím záporně, jelikož během mé návštěvy s akutním problémem vzhledem k mému vyššímu věku nemá zájem můj problém řešit. Tudíž v takovéto zdravotní péči jsem neshledala žádný smysl.

• Magdalena Hovorková

Praktický Lékař, MUDr.

• E

K paní doktorce Magdě chodím již aspoň 10 let a to jsem až z Hořic v Podkrkonoší a dojížděla bych za ní i kdyby byla třeba až v Praze,vůbec bych neměnila-je to doktorka,která absolutně nenechá nic náhodě-při jakém-koliv podezření ihned zasílá na veškerá odborná vyšetření,která jsou zapotřebí,mám ji ráda i pro ten její smích,který mě vždy povzbudí v tom šerým důchodovým věku,nemůžu opomenout i sestřičku-vždy vše zařídí-je rychlá,spolehlivá,snaživá,prostě je na správném místě.
      Takže to vidím,že do mé smrti vždy budu v dobrých rukou a nemám se čeho bát.
      Děvčata mám vás ráda!!!!!!!!!!!!!!!

• Nejlepší lékařka, lidská, ochotná, příjemná a vždy má absolutní přehled o lécích a léčebných metodách. Je to člověk na svém místě...

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Dana Podzimková

Psychiatr, MUDr.

• V

MUDr. Podzimková je jednak skvělý člověk a vynikající odborník, kdyby nebyla tak už jsem dávno........, naprosto s přehledem mě vrátila do normálního života, díky

• A

Paní doktorku doporučujeme. Je to takový náš anděl, který se pacientům skutečně snaží pomoci a nevzdává to po prvních neúspěších. Jak zde píší spolupacienti paní doktorka je přijemná, vnímavá, hodná, milá, trpělivá a spravedlivá. Pacienta bere jako rovnocenného partnera. Ne jako opravář, který se snaží opravit věc - člověka, který tomu nerozumí. Společně s ním hledá cestu, jak mu pomoci. Udělá si na něho čas, vyslechne ho a snaží se ho pochopit. Nikdy se nechová poníženě - já jsem něco, ty jsi problém. Jak píše předchůdce z člověka zbytečně nemocného, což je v této oblasti důležité, snaží se předcházet, aby si pacient vsugeroval další problémy v doměnce, že to souvisí s jeho nemoci.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Haňka Josef

Zubař, MUDr.

• D

Pan doktor nyní pracuje v Praze. Velice laskavý k pacientovi a pracuje rychle, zručně a "bezbolestně". Byla jsem velmi překvapená, jak snadno a rychle vyřešil problém, o kterém moje zubařka tvrdila, že nejde vyřešit. Vynikající lékař i člověk.

• je to dobry doktor ale uz v jaromeri neordinuje nevite nekdo kde ted ordinuje??

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Božena Jurašková

Internista, MUDr.

• P

Chodím k paní doktorce do Fakultní nemocnice i na polikliniku Veverkova. Čekárny jejích ambulancí jsou vždy plné a paní doktorka se pacientům věnuje maximálně! Ráda si počkám, protože až dojde řada na mě, taky ocením, že jí moje problémy zajímají a nekouká na hodinky! Kvalita prostě za ten čas stojí! Pokud Vám jde o rychlou prohlídku, jděte jinam!
      K tomu socíku - je to taky jenom člověk, i jí může být špatně a nebo ji zdrží pacienti jinde!
      Já jsem naprosto spokojená a doporučuji!

• M

Špatné zkušenosti, chodí ambulovat do Veverkovy ul. jak do sokola, nebo si objedná pacienta na nějakou dobu a v pohodě odejde s tím, že jí není dobře, takže jedete třeba 20 km a pak zpátky zbytečně, sestra tel.číslo nechce, aby případně zavolala a zrušila, typicky sociááááálistická parta.

• Oldřich Široký

Internista, Hematolog, MUDr.

• Měla jsem tu čest poznat pana doktora Širokého na hematologické JIPce, je velice laskavý a je vidět, že s pacienty soucítí...pokaždé když mi přišel na večerní vizitu, chytil mě za ruku, nebo mě pohladil, povzbudil...to mi dost pomáhalo :)
      Šárka Bendová

• J

Pan doktor Široký je lékař na svém místě. Jeho přístup k pacientovi je lidský, profesionální, laskavý a chápavý. Všechny otázky trpělivě zodpoví a já osobně mám z pana doktora pocit, že mu na pacientech skutečně záleží a opravdu se snaží pomoct. Měla jsem možnost porovnání přístupu pana doktora Širokého a pana docenta Dulíčka na stejném oddělení FNHK a musím říct, že panu docentu Dulíčkovi bych pět hvězdiček rozhodně nedala. S panem doktorem Širokým jsem ale nadmíru spokojená. Kéž by všichni lékaři byli jako on...

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Jiří Kačer

Gynekolog, MUDr.

• M

K panu doktorovi jsem šla s konkrétním problémem, který zdlouhavě léčil a nakonec jsem musela vyhledat jiněho, jelikož mi obvykle jen předepsal Canesten (který se prodává i bez předpisu) a uvidí se, co příště. Nejdříve jsem byla spokojená díky jeho milému přístupu, ale ten se stejně jako můj zdravotní stav zhoršoval, až byl pan doktor nakonec cynický a mohla bych říci i arogantní, nehledě na to, jak vypadá jeho ordinace malinká místnůstka, na lůžku spoustu košíčků, letáků, lžíce na boty, boty schované pod lůžkem, špinavá umyvadla, no na ordinaci docela humus. Nejprve jsem si řekla, že to přejdu, ale když začali i větší zdravotní problémy a zhoršoval se jeho přístup byla jsem nucena odejít.

• K

Jen co sestřička otevřela dveře jsem se nestačila divit!! Velice kladný dojem. .ten přístup! ! To se nedá s předchozím gyn. zařízením vůbec srovnávat! Pan doktor všechno vysvětlí, je ochotný a hlavně je to člověk který Vám rozumi !!

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Dagmar Hejcmanová

Oční Lékař, Doc. MUDr.

• J

S prací Doc. MUDr. Dagmar Hejcmanové jsem byl dne 17.12.2014 velmi spokojen.Její přístup je naprosto profesionální . Vysoká kvalita práce, přítom velmi lidský přístup k pacientům. Měl jsem možnost vidět jen spokojené pacienty jak odcházejí z ordinace . Vyšetření mých očí: bezchybná práce , jasná komunikace , zodpovězeny všechny otázky, vysvětleno dle potřeb.
      Příkladný přístup i odborné asistentky lékařky.
      Josef Klofec

• Radovan Lipenský

Ortoped, MUDr.

• Velmi děkuji MUDr. Lipenskému CSc., který je opravdu špičkový operatér. V pondělí 28.11.2016 jsem si u něj nechal udělat artroskopickou operaci již druhého kolene. Všude ho doporučuji už od své první operace před pěti lety. Je to opravdu PAN DOKTOR se zlatýma rukama a o to tu především jde. Děkuji.

• Velmi děkuji panu doktorovi Lipenskému za špičkové provedení operace TEP pravého kolene.Operaci jsem mnoho roků odkladala a koleno bylo velmi špatné. Jsem po vynikajícím výsledku velmi šťastna .Zůstávám vděčna.

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře