Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Soukromé zdravotnické zařízení zajišťující ambulantní zdravotní péči.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (17)

MUDr. Oldřich Široký Jiný

Pana doktora Širokého jsem navštívil na doporučení zastupující praktické lékařky. Měl jsem již delší dobu obtíže s vysokou TF. První návštěva byla velmi přátelská - skvělý přístup. Provedlo se několik vyšetření, konzultace a po výsledcích z Holtera předpis medikace. Od 2. dne užívání jsem znatelně pocítil pozitivní změnu! Měl jsem pana doktora navštívit už dříve, ale jak se říká - lepší později... Děkuji za Vaši péči.

MUDr. Helena Česáková Jiný

Bohužel jsem měla velmi negativní zkušenost s touto lékařkou, která s pacienty neumí komunikovat a věcně se zaměřit na jejich zdravotní problémy. Tato situace je zvláště nepříjemná, pokud jde o staršího pacienta, který trpí bolestí a potřebuje empatii a pochopení.

Lékařka je útočná a nedokáže se vcítit do problémů pacienta. Nevytváří prostor pro otevřenou komunikaci, což je zcela nepřijatelné. Její chování a přístup k pacientům naznačuje, že rozhodně to není člověk na svém místě a neměla by podle mého pracovat s lidmi.

Je smutné, že v dnešní době je velmi obtížné najít skutečného lékaře, který si pacientů váží a soucitně se o ně stará. Doufám, že tato zkušenost bude poučením pro ostatní. Pacienti si zaslouží lékaře s velký L, který je schopný a empatický.

MUDr. Helena Chybová Jiný

Helena Chybova my lhala do oci!!!Na rengenu dali pouze jednu cast patere Chybova rekla,ze dali dve casti.Zaroven odmytla me osetrit v ordinaci.Za me takova doktorka je zbytecna.Po vysetreni u jineho bylo zjisteno poraneni patere.Rozhodne ji nikomu nedoporucuji jeto jen ztrata casu!!!

MUDr. Marta Slavíková Jiný

Jedním slovem příšerné
    Ještě jsem nezažila v dnešní době nic horšího ve zdravotnictví. Pani doktorka,tedy, jestli má vůbec diplom by ho měla okamžitě vratit nebo spálit.
    Po odchodu do důchodu mé zubařky, nám nezbyla jiná volba. Po 14 dnech bolestí zubu a ob den ježdění do HK s prosikem pomoci od bolesti, mě paní Doktorka poslala domů s Nimezilem na bolest. Další den ráno volám už oteklá s prosikem o vytrhnutí zubu, že se to nedá vydrzet. Do telefonu mi bylo řečeno, že zuby netrhá a že si mám teda přijet pro antibiotika. Nelenila jsem a obvolala vsechny zubaře ve svém okolí o pomoc. Vzal mě jeden úžasný doktor a to hned bez objednání. Musel mě vytrhnout zuby 2 a antibiotika na doléčení, byl v tom už i zánět okostnice. Zapsala jsem se u toho doktora a čekala na ortel po 2 letech u doktorky nedoktorky.
    Jsem zděšená co vše zanedbala!!!!!! Jen u syna jsem byla šokovaná.

MUDr. Helena Chybová Jiný

Dnes jsem byla u paní doktorky a jsem velice spokojená. Vše důkladně vysvětlila a úžasná komunikace.
    Děkuji

MUDr. Helena Chybová Jiný

Naprosto úžasná a hlavně empatická paní doktorka. Termín skoro "nahned" a neuvěřitelná lidskost a snaha pomoci. Kdyby bylo možno dát deset hvězd, tak je vlastníkem Mudr. Chybová!!

MUDr. Helena Chybová Jiný

Na doporučení svého lékaře jsem se objednala k paní Dr. Chybové na vyšetření. Z počátku příjemný přístup, který se změnil na nepříjemné až ponižující odpovědi paní doktorky. Úplně zbytečné poznámky. Společně s jejím zápisem v mé zprávě.

Děkuji za zkušenost a vyšetření. Zde už víckrát ne.

MUDr. Helena Chybová Jiný

Naprosto otřesné chování p.doktorky Chybové,při mých problémech a bolestech s krční páteří mě jen napadala jak bych měla zhubnout,že si za to můžu sama jak to teď mám.Přitom nezná můj zdravotní stav, absolutně neprofesionální chování.Vůbec nepomůže,neporadí.Nedoporučuju!!!Zbytečná návštěva

MUDr. Helena Česáková Jiný

Profesionálni přístup k pacientovi,doporučení léčby s možností rehabilitace a případné objednání.Od bolesti hned injekce jemné procvičení krční páteře a sestřička mě všechno ještě zopakovala.Za mě spokojenost.

MUDr. Marta Slavíková Jiný

Rok a tři rozdělané zuby ..z toho poslední zánět dásně, zánět pod zuby, několikrát na pohotovosti se záněty po udělání blomby a vytrhání nervů ze zubů ...teď na neschopnost se zuby díky měsíc a půl léčbě která už byla skoro u konce a poslední dvě návštěvy za tři dny opět zánět který skončilo dvakrát za noc na pohotovosti rozzříznutím dásně a následně druhý den vytrhnutí léčeného zubů..tato zubařka ačkoli jsem řekl na začátku léčení že mám chodit na čištění každý druhý den doporučuji na pohotovosti, mi řekla ať ji do práce nemluvím a přijdu za 11 dní .. když nestíhá pacienty a fláká to ve spěchu ať to radši nedělá.......R.P

Kontakt

Veverkova 1631/5, Hradec Králové 500 02 Zobrazit v Goole Maps
Riegrovo náměstí 914, Hradec Králové 500 02 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR