Zobrazit lékaře

Soukromé zdravotnické zařízení zajišťující ambulantní zdravotní péči. Více

MEDIKA Hradec Králové, s.r.o.

Veverkova 1631/5

500 02 , Hradec Králové , královéhradecký

MEDIKA Hradec Králové, s.r.o.

Riegrovo náměstí 914

500 02 , Hradec Králové , královéhradecký

Soukromé zdravotnické zařízení zajišťující ambulantní zdravotní péči.

• X
    Lékař: MUDr. Jana Vaněčková Jiný

Paní doktorka je milá, chytrá, vstřícná i nad rámec povinností.
    Naprostým opakem je nepříjemná sestra, s výrazem člověka, kterého pacienti obtěžují a komandující je jako pětileté děti. Bohužel paní doktorka, které kazí celkový dojem, se jí ve své dobrotě asi nedokáže zbavit.

• J
    Lékař: MUDr. Roman Blanař Jiný

Dle mého názoru nejlepší praktický lékař. Vždy vyjde vstříc, ochotný a hlavně skvělý odborník. Vzhledem k tomu, že jsem bohužel často nemocen navštěvuji pana doktora často s vždy mi pomůže a poradí.

• M
    Lékař: MUDr. Jitka Sterzingerová Vyšetření zraku

Chtěl jsem pouze vyšetřit zrak a doporučit brýle,protože jsem řidič z povolání.Paní doktorce jsem nepadl do oka,nepříjemná až arogantní,žádné vlídné doporučení,dostal jsem poukazy na brýle na čtení a na dálku s doporučením optiky,kam si mám pro brýle zajít,za necelou čtvrthodinku jsem byl z ordinace venku ovšem s jízlivým upozorněním,že mě jako řidiče nahlásí na magistrát.

• A
    Lékař: MUDr. Jitka Sterzingerová

Hruza, nedoporucuji!!!
    Doktorka zla, neprijemna, arogantni. Nadavala mi ze mam hrozne bryle, proc nechodim ke stejnemu lekari (i kdyz me poslali z nemocnice), pak se bavila o me se sestrou jako kdybych tam nebyla jenom protoze jsem uhla si sednout ke spatne zidli. Nikdy vice.

• M
    Lékař: MUDr. Roman Blanař celkové vyšetření

Chodím k panu doktorovi již několik let a jsem velmi spokojena, je velmi pečlivý, komunikativní a ochotný. Snaží se vyjít vstříc a zajímá se a souvislosti. Mohu doporučit.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu