Doporučení zubaři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Hradec Králové

• „Úžasná lékařka. Chapající, lidská, empatická, ochotná. Jsem ráda, že jsem právě v jejich rukách.....

Jana Koziny 827/8, Hradec Králové Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Nejlepší zubař. Je hodný, velice šikovný, lidský, injekci od něj vůbec necítíte. S jeho prací jsem vždy spokojená. Od té doby co k němu chodím, jsem se přestala bát vrtání. Více

Milady Horákové, Hradec Králové Mapa

Denti Dent s.r.o.

• „Zachránila dopředu ztracený kořen, šikovně umí improvizovat, jak před lety, mám ji od 2008 a neshledávám důvodu ji měnit, jen je škoda, že ji užijeme málo, má i jiné starosti :-) troufla si i na endodontickou práci v mém případě :-) Více

Pražská 850/110, Hradec Králové Mapa

MUDr. Dita Bergmanová

• „Paní doktorka Kateřina je špičkou ve svém oboru. Na návštěvu k ní se vždy těším. Je usměvavá, vstřícná a opravdu velice profesionální. Dřív když jsem jen slyšel slovo zubař, bál jsem se.. Dnes mi paní Kateřina dokonce trhala zub (osmičku) a bylo to naprosto perfektní ... Tímto jí děkuji a budu jí dále vřele doporučovat.:) Oldřich Více

Březhradská 148, Hradec Králové Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Pan doktor Kratěna patří ke špičkovým odborníkům,je velice empatický a vstřícný a pečlivý.Jeho sestřička také,je to úžasný tým,přeji hodně úspěchů a děkuji.Blanka Matoušová. Více

Bratří Štefanů 895, Hradec Králové Mapa

Poliklinika II Hradec Králové

• „Velice pečlivý a zkušený stomatolog. Provádí i nadstandardní vyšetření, za která jinde musíte platit, např. dentální hygienu, speciální pomůcky a podobně. Někdy se snaží zachránit zub za každou cenu i v době, kdy pacient už ani nechce,což se někomu nemusí líbit. Také vyžaduje pečlivé čištění zubů, což je pro někoho nedosažitelná meta. Myslím,že u jiného stomatologa by můj chrup už vypadal mnohem hůř, pan doktor vás prostě dokáže přimět se o sebe starat, někdy i proti vaší vůli :-) Více

Heldovo náměstí 594, Třebechovice pod Orebem Mapa

Bratří Štefanů 895, Hradec Králové Mapa

Poliklinika II Hradec Králové

• „Paní doktorka je vynikající a mohu jen doporučit. Chodím k paní doktorce teprve asi 3 měsíce, ale za tu dobu mě vyřešila více problému než bývalá zubařka za 3 roky. Velice vstřícná, komunikativní a vše do posledního detailu vysvětlí :) Jediné co bych změnil je sestřička. Díky bohu to nemá vliv, ale její přistup je za mě velmi špatný a přijde mi že vždy když tam vždy jdu tak jak kdyby tam byla za trest. Více

Na Kotli 1147, Hradec Králové Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Vynikajici prostredi, vyborny lekar, uzasna sestricka, perfektni pristup i pro ty, kdo se boji zubare. Rychla akce, bez bolesti. Velmi vstricny pristup k objednani. Více

Česká 50, Jaroměř Mapa

Praktický lékař stomatolog

Patrného 191, Jaroměř Mapa

Poliklinika Jaroměř

• „Paní doktorka je skutečný profesionál, je velice milá a má citlivý přístup k pacientovi a vše dokáže vysvětlit a dle mého názoru najít to nejefektivnější řešení. Je u ní velice příjemné prostředí a sestřičky jsou velice milé a pozorné. Chodím tam již delší dobu a mohu jen a jen doporučit. Rozhodně bych neměnil a doporučuji !!! Více

Ulrichovo náměstí 762, Hradec Králové Mapa

BELU stomatologické centrum s.r.o.

• „Paní doktorka je skvělá, má úžasný, citlivý přístup k dětem. Je milá. Jsme moc rádi, že k ní s dětmi chodíme.

Nerudova 863, Hradec Králové Mapa

Zubní studio

• „Naprosto super doktorka včetně sestřičky,velmi ochotná, vstřícná a starostlivá. Žádná odfláknutá práce .... všem doporučuji :-) Více

třída Edvarda Beneše 1549, Hradec Králové Mapa

PHARMACENTRUM NIKOS s.r.o.

• „Naprostá spokojenost. Milá, usměvavá, pečlivá. Vše vám vysvětlí, doporučí. Hodně jsem se bál (kdo se zubaře nebojí, že? :-) ). Při příchodu do ordinace ze mě veškeré obavy opadly. Vřele doporučuji. Více

Ulrichovo náměstí 762, Hradec Králové Mapa

BELU stomatologické centrum s.r.o.

• „Nejlepsi zubarka. Nejlepsi sestricka. Znam pani doktorku od 1.tridy. Diky me vade mi musela vytrhat temer vsecky mlecne zuby. Vzdy byla mila a usmevava a ja se mene bala. Dnes nemam temer zadne potize. Nikdy necekam. Doktorka i sestra jsou usmevave,vse vzdy vysvetli a neni treba se niceho bat. Dekuji za peci Více

Střelecká 907, Hradec Králové Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Jsem moc spokojená, konečně mohu jít bez obav a strachu, děkuji paní doktorce za lidský a citlivý přístup k pacientům a vysokou profesionalitu. Je nejlepší ze stomatologů, které jsem potkala. Více

Eliščino nábřeží 322, Hradec Králové Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „je to fakt good zubařka

třída Edvarda Beneše 1549, Hradec Králové Mapa

PHARMACENTRUM NIKOS s.r.o.

• „Paní doktorka je profesionál na svém místě, velice pečlivá, vše vysvětlí a její práce je bezchybná. Po letech docházení ke stomatologickým diletantům jsem zde konečně v péči u skutečného zubního LÉKAŘE. Naučila mě jak si opravdu správně a důsledně čistit zuby, což je základ prevence. Celý chrup mám díky ní v naprostém pořádku a lze jen mnohokrát poděkovat! Více

náměstí Osvoboditelů 820, Hradec Králové Mapa

Privátní stomatologická ordinace

• „Pan doktor nyní pracuje v Praze. Velice laskavý k pacientovi a pracuje rychle, zručně a "bezbolestně". Byla jsem velmi překvapená, jak snadno a rychle vyřešil problém, o kterém moje zubařka tvrdila, že nejde vyřešit. Vynikající lékař i člověk. Více

Veverkova 1631/5, Hradec Králové Mapa

MEDIKA Hradec Králové, s.r.o.

• „Nikdy nechci jinou zubařku!!! Je nejlepší, moc hodná!

Štefánikova 566, Hradec Králové Mapa