Doporučení zubaři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Ústí nad Labem

• „sice toho moc neřekne,ale zase než se člověk naděje už je odvrtáno a nezbývá čas na strach.Občas přemýšlím,že se sestřičkou má pan doktor domluvené signály když při klasické preventivní prohlídce neřekne nic o vrtání a sestra už stojí s připraveným náčiním :-) oproti řeznici kterou jsem navštěvovala dříve jen doktor Šváb úplně jiné kafe Více

č.d. 99, Křešice Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Paní doktorku Kazdovou mi doporučila kamarádka a jsem opravdu spokojená. Má citlivý přístup, velmi ochotnou sestřičku a snaží se maximálně vyhovět pacientům. Více

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Pan doktor je člověk, jako každý jiný. Za ta léta, co k němu docházím jsem ho viděla i rozčileného, ale většinou je milý, profesionální a ochotný vyřešit jakýkoliv zdravotní problém. Pana doktora bych určitě doporučila. Chodím k němu od 15.let a musím říct, že mi zachránil mnoho zubů. Ty, které mi předchozí paní doktorka chtěla již v 8.třídě vytrhnout, mám stále. Pan doktor s nimi měl hodně práce, zuby nejsou díky plombám krásně bílé, ale jsou tam, kde mají být a fungují dobře. Dnes pan doktor ošetřuje celou mou rodinu a všichni jsme velmi spokojeni. Určitě jej mohu doporučit a zároveň děkuji za 40 let péče o chrup. Bartošová Více

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „MUDr. Karhánek se svou sestřičkou se v ordinaci velice lidsky a profesionálně na nejvyšší úrovni zachoval k mé mamince, která musela narychlo podstoupit náročnou extrakci zubu před očekávanou totální endoprotézou. Ujal se výkonu, který nebyl jednoduchý. Skvěle provedená práce, ochotný a nesmírně vstřícný přístup, jako z jiné planety. Srdečně děkujeme za práci zcela nad rámec povinností stomatologa, kterou vykonal místo ošetřujícího letitého stomatologa, jež evidentně pomoci nechtěl. Každý, kdo zná pořadníky na výměnu kyčle ví, že zánět v zubu je otázkou zrušení termínu. Děkujeme z celého srdce za naději a za špičkovou práci a okamžité řešení! Ester Sadivová, Rumburk Více

ZS Dvořákova 907/10, Jiříkov Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Zkušenost s pani Dr.Vladanou Kotkovou je absolutni spokojenost s jeji péčí prostředím ordinace a hlavně jejim neustálím smichem a pozitivni náladou.Konečně mám zubaře u kterého se nebojim a dokonce tam jdu i ráda.Profesionálni přistup k pacientovi a jeji věčně pohodová naláda vas zbavi strachu už když vstoupite do jeji ordinace..Je mě 54 let a poprve se nebojim zubaře.pani doktorko děkuji a přeji mnoho let s vašim krásným elánem dávate pacientům pocit že se neni čeho bát a zoubky zpravené od vás jsou parádni.Děkuji Svobodová Milena Více

České armády 17, Litoměřice Mapa

• „Byla jsem u paní doktorky na akutním ošetření. Žádnému jinému zubaři nevěřím než tomu svému, bohužel můj lékař měl dovolenou a po neúnosném týdnu plným bolestí, léků proti bolesti které nezabírali a probděných nocích mi má kamarádka domluvila návštěvu u paní doktorky. Mám velký strach ze zubařů už od mala po špatných zkušenostech. Vešla jsem do čekárny která je velmi příjemná a má uklidňující prostředí. Pak pro mne přišla milá a sympatická sestřička se kterou sem se nebála jít do ordinace. Tam na mne čekala ještě milejší paní doktorka. Poprvé v životě jsem byla ošetřena bez injekce, bez jakékoliv bolesti úplně vklidu. Odcházela jsem z ordinace s ošetřených zubem po zánětu a nezabolelo mě absolutně nic. Paní doktorka je skvělá vše mi vysvětlila a byla velmi lidská a chápavá :) Vřele doporučuji! Vím jistě, že pokud můj lékař v Chomutově nebude přítomný, ráda pojedu do Děčína za paní doktorkou! Více

Teplická 360/65, Děčín Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Jediné co mne mrzí, že jsem na pana doktora narazil až pozdě. Od okamžiku kdy se mne ujal, nemám problémy se zuby.

Čs. legií 10, Děčín Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Pan doktor Svoboda je pro mě ten nejlepší zubař, kterého jsem poznala a to není jen můj názor. Sama jsem k němu přivedla už 2 lidi, další už bohužel nebere, a všichni jsou s ním moc spokojení. Tento zubař nekouká jen na peníze a nesnaží se za kdeco účtovat, je velice příjemný a vrtání či jiné výkony u něj vůbec nebolí. Je tak pečlivý a precizní - prostě neznám lepšího. A klidně dokáže léčit dlouho zub, jen aby ho zachránil, který by většina zubařů s klidem vytrhla. Bojím se jen, že mi odejde do důchodu. Více

ZdrÚ Policie ČR, Lidické nám. 1163/2, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Využívám služeb pana doktora spoustu roků a jsem velice spokojen. Ochota pomoci a profesionalita. Důkaz může být i to,že mám téměř všechny zuby v 65ti letech,chybí jeden. Více

č.d. 120, Polepy Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „čtu tady hodnocení paní doktorky, mám jinou zkušenost a ne jen já ale i můj přítel, který se bál zubaře a raději chodil 10 let bez zubů, teď jsem oba dva velice spokojeni s přístupem paní doktorky, velice laskavá a profesionální vše řeší s pacientem, mohu tuto doktorku jedině doporučit Více

Palachova 51, Litoměřice Mapa