Služby

Specialisté

Názory o lékařích (2)

Obecné skóre

  O
  Ověřený profil
  Lucie Beránková zubní vyšetření

  Paní Doktorka Beránková mne nepřesvědčila svým jednáním, že je to člověk, kterému bych chtěl svěřit své zuby, jež mám jen do konce života.

  Při preventivní prohlídce mi dělali nejdříve velký rentgen následně malý lokální rentgen všech částí chrupu. Následně paní doktorka Beránková prohlédla mé zuby a následně mi sdělila, že je vše v pořádku a bez kazů. Na čež jsem jí řekl, zda si je jistá. Řekla, že ano. Řekl jsem jí, že si myslím, že mám s horními stoličkami na obou stranách problém a že se obávám, že zde mám kaz. Nakonec jsem jí přemluvil aby se šla podívat na rentgeny jež udělala (duplicitní asi aby mohla více fakturovat na pojišťovnu) následně se vrátila, že mám v puse 4 kazy (možná 5 teď přesně nevím - bylo to značné číslo) a objednala mne o 3 měsíce později na vrtání.

  Před tím si však mám zajít do její soukromé ordinace na vyčištění zubního kamene. Kdo neví, čištění zubního kamene hradí pojišťovna a běžně provádí Váš MUDr. - Zubař. V soukromé ordinaci na dentální higenu je však personál bez VŠ. Zároveň ošetření nehradí pojišťovna i když by stejný zákrok hradila, pakliže by ho vykonala sama MUDr Beránková. Dentální higiena vás stojí 900 kč za cca 40-60 min, kdy vám čistí zubní kámen a naučí vás používat zubní a mezizubní kartáčky.

  Po zubní higieně jsem navštívil ordinaci paní Beránkové, kde mi již měla vrtat 4-5 zubů. Na to si dala velkorysých 30 minut. Objednán na 9:30 jsem vešel do ordinace v 9:45 a vyšel z ní o 10 minut později tzn v 9:55. Paní doktorka si mne posadila a že mne jde píchnout lokální anestezii. Začal jsem s ní komunikovat co jde dělat. Čím začne a že některé kazy jsou větší a některé menší jak sama řekla tak kterými začneme? (řeším abych se mohl najíst když vám vyvrtají 4 zuby na 4 stranách pusy tak to není uplně super) Zároveň jsem se chtěl zeptat proč některé malé kazy vrtat nebude a některé ano.

  Paní doktorka naprosto nezvládla lidskou stránku věci, po mém dotazu zopakovala svůj dotaz jestli chci píchnout anestezii a já znovu zopakoval že bych si rád, než začneme, probral co budeme dnes dělat.

  Ve zkratce co následovalo: paní Beránková mi nechtěla odpovědět řekla mi něco ve smyslu že mi jde vrtat zuby a buď jí věřím nebo ne, ale že nemá čas mi vysvětlovat co bude a nebude dělat a nebo proč. A jestli chci vrtat zuby tak ať si nechám píchnout anestezii a nebo ať jdu pryč. Já ji vysvětloval, že vzhledem k tomu, že posledně přehlédla všechny mé kazy a přišla na ně až po mém několikanásobném upozornění tak bych chtěl vědět kde přesně kazy mám (to mi rychlostí kulometu zopakovala - naprosto stále netuším) a jak který konkrétní chce řešit - který plánuje vrtat a který neplánuje vrtat.

  Paní Beránková mi vysvětlitla, že tím, že se jí ptám jsme ztratili už moc času a nemůže mne dnes ošetřit (to bylo cca po 3 minutách) následovala diskuze, kdy mi vysvětlovala, jak kazy posledně nepřehlédla, ale že na rentgeny kouká až po tom co pacient odejde a pak mu volá jestli má kazy nebo nemá kazy, že to nedělá ve chvíli kdy pacienta má u sebe (dost zajímavý postup) Každopádně jsem skončili na tom, že mi opakovala, že nemá čas mi cokoliv vysvětlovat, že ona je doktorka a buď bude dělat svou práci (vrtat zuby) a nebo ať si najdu jiného doktora. Že nemá čas půl hodiny diskutovat. Nakonec mi řekla, že o mne jako pacienta co se ptá na svůj zdravotní stav nemá zájem. Po necelých 10 minutách jsem odešel z ordinace.

  Paní doktorka Beránková možná ví co dělá možná ne. ROZHODNĚ VŠAK NEUMÍ ANI NEHODLÁ KOMUNIKOVAT S LIDMI. To je můj závěr, který mne i sama potvrdila.

  Pokud chcete robota na vrtání a na chybnou diagnózu kazů - hurá za paní Beránkovou.

  Já osobně o takovéhoto doktora nestojím a nedoporučuji ani Vám.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Ověřený profil
  Lucie Beránková zubní implantát

  Byla jsem na nasazení zubního implantátu. Paní doktorce se nasazení zubního implantátu nepovedlo, což by člověk ještě lidsky pochopil. Způsob jejího jednání, kdy jsem reklamovala zub za 7500,- Kč, byl však poněkud zarážející. Vzhledem k tomu, že jí zub nešel ani oddělat ani šroubek utáhnout, řekla mi, ať přijdu, až mi zub zůstane v ruce a nebo že se na to podíváme na kontrole za 3 měsíce. To mi přišlo naprosto nepřijatelné. Měla jsem zaplacenu hotovou práci. Očekávala jsem nějaké další jednání, aby se vše dalo do pořádku, pokud možno co nejdříve. Místo toho jsem si sama obvolávala firmu, která byla dodavatelem daného šroubku, zjišťovala jaký tam mám šroubek atd. Po dalších asi 2 měsících a 2 návštěvách, se zjistilo, že mi paní doktorka dala špatný šroubek.....za 7500,- Kč. Bylo s tím ještě spoustu dalšího trápení, kdy mi vše musela znovu odvrtat atd., protože to po ní nechtěl nikdo předělávat, každý se bál dalších problémů. Paní doktorka se chovala naprosto neprofesionálně, já jsem byla za problémového pacienta, protože jsem se nesmířila s tím, že budu dalšího čtvrt roku čekat. Za celou dobu nebyla schopna říci jedno slovíčko "omlouvám se". Je mi smutno z této zubařky.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Ulrichovo náměstí 762, Hradec Králové 50002 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Milady Horákové 504, Hradec Králové 50006 Zobrazit v Goole Maps