Doporučení zubaři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Kladno

• „Paní zubařku jsem našla právě díky této stránce a musím říct, že kladné hodnocení úplně sedí, jsem naprosto spokojena. Pracuje velice dobře, používá kvalitní materiály i vybavení, zákroky jsou bezbolestné nebo bolí jen minimálně, v případě potřeby vyjde vstříc dokonce i mimo ordinačních hodin a navíc má vždy dobrou náladu a milý, přátelský přístup. Co víc si přát? Jsem velice ráda, že chodím k ní a všem ji mohu jen doporučit. Sára Hulková Více

Trnkovo náměstí 1112/2, Praha Mapa

ADENTIST PRAHA s.r.o.

Ošetření kořenových kanálků

od 900 kč

• „Byla jsem u paní doktorky poprvé a musím souhlasit s ostatními názory zde. Pět hvězdiček je pro paní doktorku málo, zasloužila by si jich rozhodně víc. Nejen, že je paní doktorka milá, ale také šikovná. Byla jsem u ní na ošetření kanálků po hlubokém kazu. Vše proběhlo naprosto v klidu a hlavně bezbolestně (mohu porovnat s předchozím vyšetřením u jiného lékaře, kdy jsem bolestí málem lezla po zdi). Paní doktorka mi vše perfektně vysvětlila. Kdyby tak bylo více takových lékařů. Více

Pod Kulturním domem 932/1, Praha Mapa

Fimodent

• „Paní doktorka je vzácná bytost mám jí moc ráda a opravdu umí. Zpravila mi zuby na jedničku. Je moc milá hodná. Pomohla několika mým přátelům ochotně je vzala a oni si jí nemohou také vynachválit. Moc děkuji že jste Více

Na Hlavní silnici 155, Kněževes Mapa

Zubni ordinace Kněževes

Extrakce zubu

300 Kč

• „Slečna Kapková a její sestra jsou, svým přístupem a profesionalitou naprosto neuvěřitelně jedinečné. Mnohokrát děkuji. Více

Huťská 211, Mapa

Zubní ordinace MDDr. Kapková Alice

• „Celý život jsem se bála zubaře...začala jsem chodit panu doktorovi Kiričenkovi a je po strachu, pan doktor i sestřička jsou moc milí lidé, super vybavená ordinace...kdo má opravdu velký strach doporučuji... Více

Masarykovo nám. 135/12, Slaný Mapa

Essena dent s.r.o.

Bělení zubů

od 600 kč

• „Pavel je nejen fakt dobrý zubař , ale především člověk , takže zatím co ostatní se zubaře bojí , vždy se těším jak s ním poklábosím o životě, společnosti a tak... Více

K nemocnici 2814, Kladno Mapa

Privátní zubní ordinace

• „Perfektní lékařka - jak profesně, tak přístupem! Ordinace čistá, sestřička velmi milá a cena za výkony odpovídající péči, přičemž ale ne drahé. Bohužel jsem se včera dozvěděla, že se paní zubařka stěhuje do Rychnova nad Kněžnou, což mne velmi mrzí, jelikož nastavila laťku dost vysoko. Přeji paní doktorce mnoho úspěchů na novém působišti! Více

Seydlerova 2451, Praha Mapa

Poliklinika Lípa Centrum

• „Pan doktor byl naprosto skvělý. Nejenom že má spoustu zkušeností se složitějším trháním osmiček, ale takhle lidský přístup jsem už dlouho od lékaře nezažila. Měla jsem lokální anestezii, ale hodně jsem se bála, takže jsem mu tam málem omdlela Málo lékařů by jednalo tak profesionálně a přitom tak citlivě jako on. Celou dobu mě uklidňoval, přestože moje zuby nebyly úplně jednoduchý případ a sám byl určitě v nejistotě, jestli se všechno podaří na jedničku. Nakonec podařilo, a to jedině díky jeho skvělému přístupu a výborné práci. Navíc i přesně ví, jaké léky vám má nasadit, aby byly následky extrakce co nejmenší. Můžu jenom doporučit. Více

Roentgenova 2, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

• „Paní zubařka je skvělý odborník s velmi citlivým a ohleduplným přístupem k pacientovi a jako bonus je i báječný člověk, který má k ruce moc fajn sestřičky. Více

U Dvou srpů 2024/2, Praha Mapa

Zubní ordinace pro děti a dospělé ConfiDental

Bělení zubů

od 8 000 kč

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojen. Pečlivá, trpělivá, ochotná a především dobře komunikuje s pacientem.Za zmínku stojí také fakt, že je to milý a empatický člověk. Rozhodně mohu vřele doporučit. František Frančík Více

Heyrovského náměstí 780/5, Praha Mapa

Praktický zubní lékař

• „Výborná paní doktorka, je velmi pečlivá a vždy mi pomohla a pokud to jen trochu jde zoubek vyléčí nebo opraví a nelikviduje jako někteří jiní zubaři trhači. Opravdu jí důvěřuji a to od první návštěvy, na které jsem u ní byla již před mnoha lety. Za tu dobu postupně začali chodit k paní doktorce i ostatní členové rodiny, což mluví samo za sebe. A souhlasím s předchozím názorem, že v dnešní době je dobrý zubař nad zlato. A to paní doktorka rozhodně je! Více

Hostinského 1536, Praha Mapa

Praktický lékař - stomatolog

• „Naprosta spokojenost. Reseni kazu, mtvych korenu. zapleni kanalku atd. Pratelsky a osobni pristup. Skvela prace

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha Mapa

Poliklinika pod Marjánkou

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Paní doktorku naprosto doporučuji! Je moc milá a vstřícná,hned jsem si ji oblíbila již od první návštěvy,jelikož se zubařů hodně bojím tak k paní doktorce cítím důvěru a vždy jsem byla s výsledky spokojená :) Více

Drahonovského 880/1, Praha Mapa

Topdent s.r.o., zubní ordinace, Drahonovského 880/1, 16300 Praha 17

Dentální hygiena

850 Kč

• „Při preventivce paní doktorka našla kaz o kterém jsem ani nevěděl. Ošetření bez problémů. Mohu jen doporučit. JV.

Prokopova 471, Kralupy nad Vltavou Mapa

Ordinace PL stomatologa

• „Velmi pecliva, dusledna a ochotna pani zubarka s lidskym pristupem. Vzdy se k ni na vysetreni tesim.

Werichova 1145/23a, Praha Mapa

Stomatologická ordinace

• „Jsme u pani doktorky cela rodina (máme 3 male deti) a opravdu jsme moc spokojení. Jedine slabe mistecko je dlouha objednavaci lhuta, ale je to asi dukaz o tom, ze je dobra a ma hodne pacientu. Nesetri usmevem, je profesionalni, mila na deti (vzdy jim pusti nejakou pohadku na monitor u zubarskeho kresla), rozhodne bych nemenila a jsem moc rada, ze ji mame! :-) Více

Pod kulturním domem 932/1, Praha Mapa

Zubní ordinace

• „Můj názor na pana doktora je velice kladný. Chodil jsem k němu už od dětství. A taky jen díky němu jsem se nikdy nebál zubaře. Při každé návštěvě jsem si od něho něco odnášel za odměnu. A celkově jen díky němu nemám dnes křivé zuby. Za což mu jsem vděčný. Více

V Úvalu 84/1, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

• „Nejlepší zubař jediný zubař u kterého nemam strach. Chodíme k němu celá rodina, až jednou nebude nevím co budu dělat Více

Vodárenská 33, Kralupy nad Vltavou Mapa

Ordinace PL stomatologa

• „Naprosto skvělá paní zubařka, zubaře se sice nebojím, ale u ní se snad ani bát nejde :-) Škoda, že má moc pacientů a dcera musí chodit jinam, lepší paní doktorku bych si už nemohla přát! Více

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha Mapa

Poliklinika pod Marjánkou

• „S paní zubařkou mám velmi dobré zkušenosti. Chodím k ní už 10 let, přidal se i manžel a nyní i dvě děti. Nedávno jsme absolvovali první vrtání zoubků s dcerou, která ještě nemá 4 roky. Paní zubařka i sestřička byly skvělé, daly dceři čas, všechno vysvětlily, ukázaly, ještě dcerce k tomu pustily pohádku! Odcházely jsme obě dvě spokojené. Lepší návštěvu zubaře si nedokážu představit :) Děkuji! Více

Radlická 2000/3, Praha Mapa

Stomatologické centrum Anděl s.r.o.