Doporučení pediatři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Hradec Králové

• „K panu doktorovi jsem chodil od narození až do osmnácti let a nemůžu si stěžovat. Vždycky se ke mně choval velmi mile a byl jsem s ním spokojený. Co tak vím, pan doktor se celý svůj život vzdělává (navštěvuje semináře atp.) takže bych řekl, že se opravdu vyzná. Když jsem byl v ordinaci naposledy s bonboniérou, dal mi na oplátku výtisk jedné své knížky. Myslím, že to o něm taky leccos vypovídá. :) Více

Srdínkova 338, Hradec Králové Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Napsat záporné hodnocení na paní MUDr. Karlovou by byl hřích! Jsem s ní velmi spokojený! Prošla se mnou mateřinkou, základkou, střední, autoškolou a doufám, že i vysokou školu! :-) Vždy byla milá a musím říct, že je super žena, se kterou je vždy sranda! :-) Paní MUDr. Karlová je odborník na slovo vzatý! :-) Více

Pardubická 752, Hradec Králové Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „S paní doktorkou máme výborné zkušenosti, vše ráda vysvětlí, je vstřícná a milá. Možnosti léčby či očkování se mnou vždy konzultuje. Sestřička také super. Více

Bratří Štefanů 895, Hradec Králové Mapa

Poliklinika II Hradec Králové

• „S paní doktorkou jsem velice spokojená a to nejen s ní, ale i se sestřikou. Vždy usměvavá, klidná, poradí a uklidní. Mám často nemocného syna a vždy jsem s její léčbou a postupem byla spokojená. Během toho co si povídám s paní doktorkou, tak o syna se stará sestřička, podá hračky a hraje si s ním. Jelikož jsem během po 2,5 letech měnila dětského lékaře můžu porovnat a paní doktorka Málková je opravdu výborná .....za mě určitě maximální spokojenost! Více

Bratří Štefanů 895, Hradec Králové Mapa

Poliklinika II Hradec Králové

• „Skvělý doktor, mám ho ráda, k synovi se chová úžasně, s dětmi to umí. Ale ta sestra, to je neštěstí, jednou na mě byla tak hnusná, že mě rozbrečela. Kvůli ní si radši třikrát rozmyslím, jestli už opravdu k tomu doktorovi musíme jet a nebo jestli to zkusíme radši nějak vyléčit sami... :( Více

Mánesova 646/16, Hradec Králové Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila od malička a nyní k ní chodím s dcerkou. Jsme více než spokojené. Paní doktorka je pecliva, příjemná a jak už zde bylo psáno,vždy k normální léčbě nabídne ještě možnost homeopaticke léčby,ale pozor-nikdy nenutí,což oceňuji. S dětmi to umí bravurně a zkrátka ji nemám co vytknout. Stejně tak jsme spokojeni i s paní sestrickou.. :) Více

Alšova 466, Jaroměř Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsme velice spokojeni!

Palackého 60, Nechanice Mapa

• Pediatr, Praktický lékař

„Paní doktorka Kmoníčková je člověk na svém místě. Zkušená, empatická doktorka. Poradí, zbytečně neplaší, vždy správná diagnóza, skvělá domluva. Sestřička taktéž milá a šikovná. Nemám jedinou výtku. Chodila jsem s k ní sama a zároveň ji nyní navštěvuji se svým synem. Za mě k této paní doktorce rozhodně ano. Více

Hradec Králové Mapa

• „dobře léčí