Doporučení pediatři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Kolín

• „S paní doktorkou, jsme naprosto spokojeni. Už jako malá jsem k ní přešla od pana "doktora" Waltersteina po tom co mi 3 měsíce v kuse předepisoval antibiotika na zánět nosohltanu, ze kterého se po návštěvě nemocnice na vlastní pěst vyklubala borelioza . Takovéto pochybení se u paní doktorky nikdy nestalo. Nyní k ní chodím se svojí malou dcerkou a opět si nemůžu stěžovat. Více

Boleslavská 425, Nymburk Mapa

• Pediatr, Imunolog, Alergolog

„Jsem moc ráda, že nám při narození naší dcerky byla doporučena paní doktorka Vondráková, myslím, že lepší volbu jsem nemohli učinit, protože paní doktorka je velmi profesionální, nic nezanedbá, má v prohlídkách dobrý systém, zároveň je velmi rozumná. Navíc oceňuji velmi dobrou komunikaci a to jak ve vztahu k dětem, ke kterým má moc hezký přístup, tak ve vztahu k rodičům, které bere jako rovnocenné partnery, vše vždy vysvětlí a stručně sdělí všechny podstatné/ důležité informace. A nikdy se mi nestalo, i přes nabitou čekárnu, že by byla ve špatné náladě, vždy má velmi vstřícný přístup. Mohu jen vřele doporučit :-) Více

Jeníkovská 348, Čáslav Mapa

Alergologická amb. pro děti a dospělé

• „Výborná paní lékařka, přestěhovaly jsme se 150 km a hledaly novou paní doktorku a tato nám byla doporučena. Po návštěvě jsem věděla, že to byla opravdu výborná volba. Paní doktorka má úžasné jednání s dětmi, dcera tam chodí ráda, bez strachu. Navíc ona i sestřička jsou milé, se vším vždy poradí, pomohou. Jsem opravdu nadšená a paní doktorku vřele doporučuji :-) Více

Palackého náměstí 4, Sadská Mapa

Soukromá ordinace dětské lékařky

• „S paní doktorkou jsme po přestěhování do nového místa /a po roce zkušeností/ velice spokojeni; sice se může na první pohled zdát trochu odměřeně, ale to je jen zdání. Je velmi pečlivá, vyslechne, se vším poradí (včetně kojení) a hlavně má neuvěřitelný přehled; ve svých doporučení je praktická; získala si mou důvěru. Vím, že mým dětem nebude předepisovat "preventivně" ATB a malé plus: k doplnění léčby vždy doporučí/připomene přírodní zdroje (med, cibule atp.) a zároveň je vyloženě nevnucuje. Velké plus: nikdy jsme u ní nemuseli čekat v přeplněné čekárně, v ordinační době byla vždy k zastižení a není vyznavačkou častých změn. Zároveň chválím i paní sestřičku, se kterou se dobře doplňují. Více

Soukromá ordinace dětské lékařky

• „Nejlepší dětský lékař. Příjemný,rozumí dětem. Ví co je správné.

Pernštýnská 127, Chlumec nad Cidlinou Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• Pediatr, Praktický lékař

„Pana doktore musíme jen pochválit za jeho výbornou péči a ochotu o našeho syna!!!!!! Kdykoli se na něj můžeme obrátit na jeho mobilní telefon, ovšem se poradit i mimo ordinační hodiny. Skvělý přístup a vše pěkně vysvětlí. Sestřička je také moc fajn Více

Komenského 187, Kolín Mapa

Samostatná ord. PL pro děti a dorost

• „Spokojená matka čtyř dětí, atmosféra v ordinaci rozhodně potěší. Paní doktorka je vlídná a vstřícná a hlavně veselá, což samo o sobě je lékem. Více

Zdravotnická 108, Uhlířské Janovice Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Paní doktorku vám všem vřele doporučuji. Je naší "rodinnou" lékařkou (v Křeseticích a Nových Dvorech)už mnoho let. Přístup perfektní, ona i sestřička jsou profesionálky.Milé, svědomité, není co dodat... Až budu mít vlastní děti, mám jasno:-) Lucka Více

Havlíčkova 239, Nové Dvory Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Paní doktorka je skvělá, lidská a umí poradit. Několikrát jsem se již přesvědčila o tom, že je dobrý lékař. V dětství mi prišla na neobvyklou diagnózu a nyní k ní chodím s dcerou a jsem moc spokojená. Už několikrát mi poradila lépe než specialisti (kožní lékaři). Doporučuji. Více

Soukromá ordinace dětské lékařky

• „Jsem naprosto spokojena. Vzdy dceru peclive vysetri,poradi a je hlavne na deti mila. Sestricka je skvela a prijemna. Ani jednu z nich nikdo nikdy neotravuje! Více

Soukromá ordinace dětské lékařky

• „S paní doktorkou jsme již sedmým rokem velmi spokojeni. Chodím k ní se dvěma dětmi a vždy správně diagnostikovala nemoc. V případě potřeby nechala udělat odběry - na salmonelu, kampylobakteriozu, výtěry z krku, vyšetření krevního obrazu. K dětem byla vždy vlídná stejně jako paní sestřička, která zase přispěla různými praktickými radami. Více

Velké Valy 237/16, Nymburk Mapa

Soukromá ordinace dětské lékařky

• „Velmi milá, ochotná a výborná lékařka. Dala jsem na doporučení přátel a neprohloupila jsem. Jen víc takových lékařů. Děkujem paní doktorko! Více

Obecní úřad 54, Kostelní Lhota Mapa

Soukromá ordinace dětské lékařky

• „Nejlepší pediatr v okrese Nymburk!

Purkyňova 833, Nymburk Mapa

Soukromý pediatr a dětská kardiologie

• „Dobrý den, já chodím se svojí mrňavou k paní doktorce 5 měsíc a nemůžu říci nic špatného. Chová se slušně, vždy odpoví na otázky a je milá i k maličké. :-) Nechala jsem k ní přepsat a své dva kluky. :-) Angelika Nagyová Více

Okružní 2160, Nymburk Mapa

• Školní 402, Kostomlaty nad Labem Mapa