Doporučení internisté s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Hradec Králové

• Internista, Kardiolog

„MUDr Harrerová L.: Lékařka a milá paní, nezná pojem pohrdání. Léčí srdce, léčí duši, vysvětlí vám jak se sluší, jak svou nemoc překonat. Děkuji ji za nás mnohé, byt "DĚKUJI" je dost strohé, za ten přístup, za tu snahu, že zde v kraji není svahu, který chůzí nezdolám. M. Andrýsek, 82 let Více

Střelecká 880, Hradec Králové Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - kardiologie

• Internista, Hematolog

„Naprosto profesionální a milý přístup. U pana doktora je patrný zájem o pacienty. Vřele doporučuji..

• „Perfektní doktor

Třída Edvarda Beneše 1549/34, Hradec Králové Mapa

HRADECKÁ POLIKLINIKA III

• „pan doktor je svědomitý, má dobrý přístup k pacientům a snaží se jim pomoct. Doporučuji všem, komu záleží na jejich zdraví Více

Haberská 156, Přimda Mapa

Interní ambulance

• Internista, Chirurg, Anestez… iolog Více

1 názor

„Chceme tímto poděkovat panu doktorovi, že se ujal těžké operace mojí manželky, tato operace velmi dobře dopadla. Děkujeme za velmi hezký přístup pana doktora k manželce po operaci, kdy jí to hodně pomáhalo. Dále děkujeme celému kolektivu, který se této operace zúčastnil. Více

FN Hradec Králové

1 názor

„Pan Fridrich je velmi kultivovany doktor ktery vas vyslechne poradi neodbyva vas jak se často potkavame v ruznych ordinacich mam uplnou duvěru v pana doktora .Vlke poděkovani Chl. Více

• Internista, Fyzioterapeut

„Úžasná paní doktorka, příjemná, vstřícná, profesionální a ihned po první návštěvě u paní doktorky jsem cítila velkou úlevu a připadala jsem si jako jiný člověk. Moc děkuji za její přístup. Více

Průmyslová 146, Jaroměř Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - rehabilitace

• „Chodím k paní doktorce do Fakultní nemocnice i na polikliniku Veverkova. Čekárny jejích ambulancí jsou vždy plné a paní doktorka se pacientům věnuje maximálně! Ráda si počkám, protože až dojde řada na mě, taky ocením, že jí moje problémy zajímají a nekouká na hodinky! Kvalita prostě za ten čas stojí! Pokud Vám jde o rychlou prohlídku, jděte jinam! K tomu socíku - je to taky jenom člověk, i jí může být špatně a nebo ji zdrží pacienti jinde! Já jsem naprosto spokojená a doporučuji! Více

• Internista

Jirchářská 271, Málkov Mapa