Zobrazit lékaře

HRADECKÁ POLIKLINIKA III

Třída Edvarda Beneše 1549/34

500 12, Hradec Králové, královéhradecký

Kontaktní údaje +420 49...

• Helena Šichová

Endokrinolog, MUDr.

• H

Velice milá, příjemná a profesionální.

• Ladislav Kulhánek

Zubař, MUDr.

• Velmi dobrý jako lékař, ale chladné neosobní jednání, vůbec žádná empatie. Značně nepříjemná setřička a dost velká finanční zátěž pro pacienta.

• Moc toho nenamluví, ale je to odborník na svém místě. Rozhodně velmi doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Lenka Procházková

Zubař, MUDr.

• Nedoporučuji. Poté co si nevšimla velkého zubního kamene, jsem šla za jiným lékařem kvůli odstranění. Lékař mi udělal rentgen a přišel na 7 kazů starých několik let po její prohlídce kde bylo "vše ok"!

• Paní doktorkaa je velice dobrá jak svou odborností , tak lidským přístupem.Doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Teodoz Suchý

Chirurg, Doc. MUDr.

• O

Smekám před panem docentem Suchým. Jsem z Olomouce, kde mi víc jak 20 let léčili bércové vředy a PAN doktor Teodoz Suchý, mne zbavil příčiny. Kdo to neprožil, neví jaká je to úleva. Mohu jen poděkovat doc.MUDr. Suchému a primáři ARO MUDr. Tomáši Mlčochovi a všem v Oblastní nemocnici v Jičíně. Absolutně lidský a profesionální přístup celého personálu Oblastní nemocnice Jičín. Děkuji.Vlastimil Schejbal, Olomouc.

• D

Hnisavý zánět nohy a velký otok mi léčil tablety na hemeroidy!! Kdyz jsem sve zraněni ukázala druhy večer v daleko horším stavu v Pražské nemocnici, ošetřující lékař se nestačil divit, čím se léčí záněty v Hradci!! Myslim, za pan doktor si zaslouží klidný důchod, odpovědnost za lidske zivoty muže přenechat jiným :))

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Zdeněk Milata

Chirurg, MUDr.

• Z

S panem doktorem jsem neměla tu čest a ani nechci. Dnes jsem telefonicky potřebovala zjistit ordinační dobu -upozorňuji, že jsem volala ve 14:30!! Sestra mě po telefonu doslova seřvala, jestli otázku myslím vážně.. Že standardně ordinují do 15:00, dnes pouze do 14:00 a odkázala mě na pohotovost... Tak k tomuto lékaři určitě někdy zajdu, ještě bych pak určitě po návštěvě musela vyhledat psychologa....

• M

S MUDr. Milatou se cítím bezpečně. A to u lékaře oceňuji.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Michal Strnad

Internista, MUDr.

• D

Velice milý a laskavý pan doktor, za vstupní vstupní vyšetření pomocí tradiční Čínské medicíny jsem zaplatila 1000,- Kč, za opakované kontroly pak 250,- Kč za každou. Chápu, že vyšetření a léčbu pomocí TCM nehradí zdravotní pojišťovna, jaké však bylo moje překvapení, když jsem na přehledu úhrad zdravotní péče objevila, že pan doktor si mnou zaplacené vyšetření dle TCM vykázal jako ošetření angiologem na zdravotní pojišťovnu. Pan doktor u mě tímto nefér jednáním ztratil veškerou důvěru.

• Perfektní doktor

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Jan Šustr

Gynekolog, MUDr.

• P

K panu doktorovi chodím asi 10let, chodila k němu i má matka, je fakt, že tam jdu jen na prohlídku a případně pro recept na antikoncepci, ale vzhledem k rakovině prsu v rodině mi vždy dá doporučenku na vyšetření sám od sebe a pokud chci nějaké vyšetření tak holt mám pusu tak si řeknu a nikdy mi neřekl že mi ho nenapíše apod.

• E

Pan doktor je trošku zvláštnější, trochu mě zaráží i to, že používá stále psací stroj místo počítače, ale jinak jsem spokojená. Dokud jsem neměla žádný problém, tak jsem nic neřešila, ale až když problém nastal, ocenila jsem jeho profesionální přístup. Sestřička je némlich to samé, působí na mě velmi příjemně.

Podívejte se na všechny názory (45) na lékaře

• Milena Kuncová

Neurolog,

• M

Paní doktorka je specializovaná na děti, a proto jsem od ní už musel odejít, což mě moc mrzí, měl jsem ji moc rád, je to skvělá neuroložka. Určitě i já všem doporučuji. :-)

• Vynikající lékařka s laskavým přístupem k dětem.Pomáhá.......Doporučuji.......

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Vladimír Medek

Ortoped, MUDr.

• Úžasný pan doktor, vstřícný, profesionální, vlídný. Nedivím se, že jsou u něho takové fronty, moc mi pomohl! Kvůli němu už normálně chodím a skoro nic mě nebolí.

• E

K panu doktoru jsem přešla se stávajícími problémy s koleny. Byl velmi ochotný, i když možná trošku chladný. To ale vůbec nevadí, svou práci dělá výborně a opravdu mi pomohl. Je trpělivý a naslouchá pacientovi. Jediné, co mi vadí, je, jak se dlouho čeká na objednání. :) Ale to jen dokazuje, že je opravdu žádaný. :)

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Igor Sirák

Onkolog, MUDr.

• Pan doktor nezapomíná co je ochota a slušnost (podání ruky) a úsměv. Na tomto oddělení k nezaplacení. Sestřička velmi příjemná. Děkuji.

• H

Vynikající odborník s lidským přístupem k pacientovi. Vřele doporučuji!

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře