Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

HRADECKÁ POLIKLINIKA III

Třída Edvarda Beneše 1549/34

500 12 , Hradec Králové , královéhradecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

4.5

Obecné skóre
6 názorů

  M
  Lékař: Milena Kuncová Jiný

  Paní doktorka je moc super a moc hodná. Díky ní už nemáme z žádné návštěvy neurologa dopředu stažený žaludek, jako v předešlých zkušenostech s jinou dr. Tuto paní doktoru vždy rádi navštívíme a rádi si za ni dojedem těch 50km, stejně tak nás těší i moc milá sestřička. Super přístup obou dvou


  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Pavla Řehořková Jiný

  Paní doktorka mně přijala od jiné lekarky a vždy se mi podrobně věnovala při každé návštěvě.
  Doporučuji.


  D
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ivana Součková Jiný

  Hsem po operaci a implantátech v bederní páteři, s přetrvávajícími bolestmi, záškuby všech končetin atd. Žádala jsem předpis na francouzské hole a léčbu. Hole jsem nedostala, s tím, že mě nic nemůže bolet. Zkusila jsem to přes manželovy pochyby. Výsledkem bylo několik pádů, horší bolesti, inkontinence a převoz RZP na kliniku. Takže za mě tato paní už nikdy!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  M
  Lékař: MUDr. Ivana Součková Jiný

  Mám bolesti zad, které mě jdou do levé nohy. Při delším stání a chození neúnosné. Paní dr. mě řekla, že jsem ve 41 letech stará a že v 50 letech bude hůř a že to mám rozcvičit. Přešla jsem jinam a tak stará nejsem a začali to se mnou řešit

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Pavla Řehořková

  Paní doktorka je skvělá.
  Ochotně se vším poradí a pomůže. Je k lidem milá a vnímavá. Nikdy jsem ji nezažil ve špatné náladě. Zkrátka a dobře - profesionálka.
  Je to jediná doktorka, na jejíž návštěvu se vždy vyloženě těším. Takhle by to mělo vypadat! Ona i její zdravotní sestřička jsou úžasné! Měl jsem štěstí, že jsem je vyhledal. :)


  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Pavla Řehořková Doporučení od obvodní lékařky

  Paní doktorka vše vysvětlí,ptá se na široké okolností a zjisti důvody,proč nemoc vzniká. Delší doba čekání je samozřejmě způsobena neodhadnutelností situace se kterou pacient přijde. Sama jsem byla důvodem zpoždění,avšak pro laskavý přístup a odborné schopnosti si člověk rád počká. Vřele doporučuji.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu