Doporučení internisté s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Hradec Králové

• Internista, Pediatr, Fyziote… rapeut Více

„Pan doktor Popper je nenahraditelnou kapacitou v oboru. Oběma našim dětem neskutečně pomohl. I ve svém věku stále pracuje a je to obdivuhodné. Patří mu velké uznání a dík nejen od všech malých pacientů a jejich rodičů! Více

• Internista, Gastroenterolog

„Děkuji panu doktorovi Cyranymu za příkladnou péči. Díky němu a sestřičce proběhl zákrok naprosto v klidu. Vše mi vysvětlil, zodpověděl všechny moje dotazy. Jsem moc ráda, že mám možnost být v jeho péči. Více

• Internista, Hematolog

„Měla jsem tu čest poznat pana doktora Širokého na hematologické JIPce, je velice laskavý a je vidět, že s pacienty soucítí...pokaždé když mi přišel na večerní vizitu, chytil mě za ruku, nebo mě pohladil, povzbudil...to mi dost pomáhalo :) Šárka Bendová Více

• Eva Malá

Internista

„Nesetkali jsme se s poctivějším a promyšlenějším vyšetřením jako u paní doktorky Evy Malé a to na Emergency kde je času na pacienta málo. Paní doktorka ale ani v nočních hodinách, po celodenní službě neztrácí trpělivost a své výjimečné znalosti dovede vždy uplatnit s úsměvem a pozitivním přístupem. Díky našim zdravotním problémům jsme měli možnost za ta léta ppoznat různá oddělení FN a přístupy lékařů ale tato paní doktorka je opravdu výjimečná prokazatelnými znalostmi a lidským přístupem. Všichni naši známí, kteří měli to štěstí, že se s ní při řešení bolestí ve FN sešli ať na interně, gerontologii, plicním nebo emergenci na ni vzpomínají a děkují, protože nám všem pomohla poté, co jiní už nevěděli co naordinovat. A to podotýkám, že nejsme žádní vysedávači po čekárnách ani bezdůvodní návštěvníci lékařských ordinací, ale lékařskou pomoc vyhledáváme, když domácí léčba nepomáhá. Paní doktorko díky. Vaši vděční pacienti. Více

1 názor

„Pan Fridrich je velmi kultivovany doktor ktery vas vyslechne poradi neodbyva vas jak se často potkavame v ruznych ordinacich mam uplnou duvěru v pana doktora .Vlke poděkovani Chl. Více

• Internista, Onkolog

1 názor

„Velmi erudovaný lékař s lidským přístupem k pacientovi. Přešel jsem k panu doktorovi z Onkologie na Bulovce, kde si moc nevěděli rady. Mohu jen doporučit. Více

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Chodím k paní doktorce do Fakultní nemocnice i na polikliniku Veverkova. Čekárny jejích ambulancí jsou vždy plné a paní doktorka se pacientům věnuje maximálně! Ráda si počkám, protože až dojde řada na mě, taky ocením, že jí moje problémy zajímají a nekouká na hodinky! Kvalita prostě za ten čas stojí! Pokud Vám jde o rychlou prohlídku, jděte jinam! K tomu socíku - je to taky jenom člověk, i jí může být špatně a nebo ji zdrží pacienti jinde! Já jsem naprosto spokojená a doporučuji! Více

• Internista, Diabetolog

• Sokolská 581, Hradec Králové Mapa