(12 názorů)

50004 , Hradec Králové , královéhradecký

Bedřicha Smetany 55

28802 , Nymburk , středočeský

Lékař: MUDr. Daniel Horecký Jiný

Vysoká profesionalita, obrovská lidskost, za mne klobouk dolů, schopnost vést a motivovat team. Vážený pane primáři, ať je Vám pro nás pacienty ještě dlouho dáno. S úctou!

Lékař: MUDr. Daniel Horecký

PRIMA přímý chlápek, žádný zbytečný kecy, vysvětlí, dodrží a udělá, co řekl. Pro okolí je přirozenou autoritou, a je příjemné poslouchat od personálu, jak je skvělý, jak mu důvěřují a je ještě lepší se o tom přesvědčit sám. Přeji Vám, abyste - pokud konečně seberete odvahu něco se svýma očima udělat - šli k němu a odevzdali se mu do péče. Opravdu to umí. Vidím skvěle.
    Petr Václavík

Lékař: MUDr. Věra Šulcová

Tuhle paní bych opravdu doma mít nechtěl. 10 500 000 obyvatel české republiky je vstřícnějších a laskavějších než ona.

Lékař: MUDr. Věra Šulcová

Nevím,odbornost asi ví a zná. Ale co se týká přístupu strohosti hraničící až s argancí k pacientovi ,který je takzvaně na hnoji a skoro žebrák,dá mu jasně najevo že jakýkoli dotaz,vysvětlení ji obtěžují.S tímto přístupem bvch ji i mí známí,doporučili práci na PATOLOGI,tam je to těm chudákům jedno!!!!!!!!

Je skvělý profesionál.

Lékař: MUDr. Daniel Horecký

Dr. Horecký je klval. lékař. Mnoho zkušeností a naprosto profesionální přístup k pacientům!!! Doporučuji.

Lékař: MUDr. Daniel Horecký

z doslechu od své manželky po operacích šedédo zákalu.

Lékař: MUDr. Věra Šulcová

Plně souhlasím s názorem autora "Medvědín" a jen dodám, že jsem byl v takovém šoku, kdy ač jindy pohotový, tentokrát jsem oněměl Nemohla mi rozkapat oko jelikož jsem byl autem - to jsem si vyslechl !!, ale druhý den jsem se musel dostavit znovu ! Byl jsem připraven na střet - ale ouha !!! UPLNÁ výměna !!! To snad za ni zaskočila v práci její dvojče hodnější sestra. A tak jsem byl opět v šoku ! ! A nyní se jdu znovu objednat a opět k ní !!! A asi zcela určitě budeme jiskřit !!! Bude to bez servítků i kdyby jsme obtěžovali až šéfa kliniky !! To mi tedy věřte !!!

Lékař: MUDr. Daniel Horecký

Pan doktor mě léčí od revoluce, nasadil mi první kontaktní čočky, odoperoval vrozenou vadu, doporučil na první laser, slavili jsme odložení brýlí (-9 a - 8,5) skoro brekem :)). Péče neuvěřitelná, ochota taky. Oči už bych nikomu jinému nesvěřila. Ztracené brýle ochotně předepsal druhý den bez nutnosti se objednat. A to není kamarád. Ani jsem nemusela mít tlačenku. Stačilo říct.

Lékař: MUDr. Daniel Horecký

Hlavně to není dětský oční lékař.Syna léčil/trápil/ oklusorem 3 roky zbytečně než jsme se dostali do motola byli jsme jak v začarovaném kruhu.nevisvětlil nám nic a o operaci nechtěl mluvit.Synovi po 3 návštěvách v Praze navrhli okamžitě operaci.To je má zkušenost.Moc nedoporučuji.