Doporučení ortopedové s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Hradec Králové

• „Po úrazu z 24.9.20 trpím bolestmi od pravé klíční kosti až k prstům pravé ruky. Nespím, špatně jím. . Díky hodině u pana doktora, konečně vím co mi je! S breklem jsem pana doktora musela obejmout , že nejsem žádný hypochondr, jak mi určití doktoři skoro naznačovali. Škoda, že takových doktorů není více, velice pečlivý, hlavně lidský, opravdu bych řekla kapacita. Moc jsem mu vděčná. Více

Bratří Štefanů 895, Hradec Králové Mapa

Poliklinika II Hradec Králové

• „Velmi dobrá konzultace o nemoci, vstřícný.

Třída Edvarda Beneše 1549/34, Hradec Králové Mapa

HRADECKÁ POLIKLINIKA III

• „Manžel u něj po operaci achilovky naprosto bez problémů, mne s mým problémem přijal v podstatě ze dne na den. Děkuji za skvělý přístup a schopnost poradit několik alternativ léčby. Anna Vrajová Více

J.Purkyně, Hradec Králové Mapa

odborný lékař ortoped

• „pan doktor je odborník na svém místě, rozumí nejen svému oboru. Po letech lítání po doktorech s tchýní, jediný dokázal udělat rozumný závěr a vše nám vysvětlil. Mám s ním více zkušeností a musím říct, že jen dobré. Má rázné vystupování, ale vždy vstřícné k pacientovi a ve snaze opravdu pomoci. Jen doporučuji. Iva Kubíčková Více

č.d. 155, Dříteč Mapa

Sportklinik s.r.o

• „S panem Primářem jsem velice spokojená, po 2 letech konečně vím , co mám s kolenem . Nejlepší ortoped .

Tyršova 797, Třebechovice pod Orebem Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie

• „Velmi děkuji MUDr. Lipenskému CSc., který je opravdu špičkový operatér. V pondělí 28.11.2016 jsem si u něj nechal udělat artroskopickou operaci již druhého kolene. Všude ho doporučuji už od své první operace před pěti lety. Je to opravdu PAN DOKTOR se zlatýma rukama a o to tu především jde. Děkuji. Více

Veverkova 1631/5, Hradec Králové Mapa

MEDIKA Hradec Králové, s.r.o.

• „Mudr Chaloupka je lékař na svém místě. Konečně někdo, kdo mě neodbyl a díky němu se mi koleno vrací do normálu. Vstřícný přístup a profesionalita. Tímto způsobem mu velice děkuji. Více

Štefánikova, Hradec Králové Mapa

Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o.

• „Na pana doktora Michálka jsem se obrátil po déle trvajících problémech s bolestmi kolena a to na základě doporučení své dcery. Úspěšně totiž odoperoval a doléčil 5-ti leté vnučce kyčelní kloub. Dnes už je plně zdráva. Elektronicky jsem se objednal a následně mně pan doktor sdělil termín možné návštěvy, což bylo po třech dnech od objednání. Dostavil jsem se do ordinace, kde jak pan doktor i jeho sestřička se ke mně chovali velice přátelsky. Po vyšetření mě pan doktor poslal na RTG, odkud jsem přinesl snímky. Tyto vyhodnotil a našel problém. Na místě provedl drobný zákrok, poučil mě a kdyby nastaly jakékoliv problémy, mám jej ihned kontaktovat. Vše proběhlo rychle a perfektně. Bolesti ustaly a věřím, že vše už bude v pořádku. Nemohu jinak, nežli ordinaci pana MUDr.Michálka doporučit. Děkuji. Jaroslav HK - důchodce Více

Foerstrova 1656, Hradec Králové Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie