Ceník
Informace o službách a cenách nejsou k dispozici
Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.
Adresy (2)
Moskevská 671, Česká Lípa 47001
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
J.Purkyně, Hradec Králové 50002
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Názory
51 názorů
-
S
Semerádt Jiří
Vynikající ortoped ,TEP obou kolen a kyčlí bez problému v Turnově, kde je velice ochotný personál jak na ortopedii tak na následné rehabilitaci .Vše bez dlouhého čekání . Zajistil i doléčení v lázních. Mohu jedině doporučit.
• Odborný lékař ortoped • Jiný •
-
L
Libor Syrový
Jak řekl tak bylo, operatér super prostě je to pan doktor. Jsem moc spokojen po výměně kyčelního kloubu.
• odborný lékař ortoped • Jiný •
-
A
Anna Vrajová
Manžel u něj po operaci achilovky naprosto bez problémů, mne s mým problémem přijal v podstatě ze dne na den. Děkuji za skvělý přístup a schopnost poradit několik alternativ léčby. Anna Vrajová
• Odborný lékař ortoped • Jiný •
-
Váš účet byl odstraněn
Chtěl bych panu doktorovi poděkovat za kvalitní a profesionílní přístup. Po cca 1/2 roce návštěv u lékařů a laborováním s bolavým kolenem, vše vyřešil po jedné návštěvě a následné operaci v Turnově tak, že dnes je koleno bez bolesti a funkční.
Ještě jednou velký dík
Rudolf Špaček, Nový Bor• Odborný lékař ortoped • Diagnóza a následná operace kolena •
-
Váš účet byl odstraněn
dobrý den,
Byl jsem u pana doktora již na třech operacích,a vždy jsem byl spokojen jak s jeho přístupem,tak s odborným vyšetřením a následnou bezvadně provedenou operací.Zákroky nebyly jednoduché,ale pan doktor i přes zralý věk vždy přistupoval profesionálně a zodpovědně i k pooperační péči.
Díky a více takových odborníků.
Vladimír Svašek,Česká Kamenice• Odborný lékař ortoped • bolest ramene •
-
Váš účet byl odstraněn
Nebudu psát dlouhé odstavce.... jednoduše. Pan doktor Horel je "pán doktor"... prohlédne,poradi, určí diagnózu, odoperuje... prostě pomůže a ještě s ním je sranda...a pokud se čeká... opravdu je na co...
Doporučuji a děkuji• • •
-
Váš účet byl odstraněn
V květnu jsem uklouzla na mokrých schodech, při pádu jsem si způsobila distorze pravého kolene. V děčínské nemocnici mi šest týdnů tvrdili, že mám jen natržený vnitřní postranní vaz. Navíc doktor Richtr tvrdil, že simuluji. Na radu fyzioterapeutky jsem se vydala do České Lípy k panu doktorovi Horelovi. I přes pokročilý věk byl velmi profesionální, koleno mi detailně vyšetřil. A nyní už druhý měsíc rehabilituji, abych posílila svaly kvůli ruptuře zkříženého předního vazu, vnitřního postranního vazu a vnitřního menisku. Je to doktor na pravém místě. A čekání v čekárně? Rozhodně stojí za to!
Ivana K. Severní Čechy• • •
-
Váš účet byl odstraněn
pan doktor Horel je PAN DOKTOR! Jako jediný mi,po 4 letech neúspěšného léčení patní ostruhy a neustálých bolestí ,pomohl injekční léčbou.Je to lékař na svém místě a velice mu znovu děkuji,již roky jsem absolutnš bez problémů.
• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Pand doktor působí nekoncentrovaně a roztěkaně, nicméně po profesní stránce poznal mé problémy a vystavil přesnou diagnózu. Což někteří nedokázali ani po artroskopii.
Připravte se na cca 2 hodiny v čekárně. S panem doktorem mluvte nahlas, jasně a krátce. Sledujte si, zda vám dal veškerá doporučení o kterých během vyšetření hovořil.• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Bohuzel mam spatnou zkusenost s panem Horelem.
S ohledem na to, ze mi byl doporucen, tak jsem byla velice prekvapena, jak se choval. Byl mrzuty, hrozne uspechany, vubec se neptal co a jak, nadaval na lidi, co udelali rentgenovy snimek,protoze si ho poradne nemohl prohlednout na svem malickem netbooku, udelal ze me ze zacatku simulanku, ale kdyz zjistil, ze si zdravotku platim sama a na socialce nejsem, tak mi nasel vadu kolen od narozeni, se kterou pry se nic neda delat a zacinajici artrozu. Kazdopadne nezapomnel mi pribalit propagacni letacek, napsal mi rehabilitaci a rekl mi, ze se to uz nikdy nezlepsi.
Moje prace je ve fitness. Je mi pouze 30 let. Cekala jsem ve fronte 3 hodiny na to, aby mi v prubehu 10 min rekl, ze si mam zabalit svou praci, leta uceni a ... a lehnout si do hrobu a cekat az umru? Prijde mi to smesne.• • •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
Jste tento lékař?
Upravit nebo spravovat profil