Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresy (6)

Aleš Chaloupka
Ortopedická ambulance

Komenského 323, Nová Paka 50901

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Aleš Chaloupka
Ortopedicka ambulance

Josefa Jungmanna, Nový Bydžov 50401

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Aleš Chaloupka
Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o.

Štefánikova, Hradec Králové 50011

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Aleš Chaloupka
Ortopedicka ambulance

Štefánikova, Hradec Králové 50002

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Aleš Chaloupka
Ortopedická ambulance

Slovanská 94, Vrchlabí 54301

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Aleš Chaloupka
Ortopedická ambulance

Jungmannova 114, Chlumec nad Cidlinou 50351

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

17 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • J

    Hrozná a dosud nepoznaná zkušenost s českým zdravotnictvím. Na mou tel. žádost o termín reagoval vulgárním výrazem a slovními ataky, pro které nebylo ani možné v rozhovoru pokračovat, natož abych se dočkala snahy pomoci.

     • Ortopedicka ambulance Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • V

    Hodnocení postupu a chování MUDr. Aleše Chaloupky. Po aplikaci placené injekce do kolenního kloubu nedošlo ke zlepšení stavu a pacientce, mé matce, nebyl srozumitelně vysvětlen účel zákroku ani další léčebný postup! Následná telefonická komunikace lékaře byla ironická a neuctivá. Přístup hodnotím jako vysoce neprofesionální.

     • Ortopedicka ambulance Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • D

    Přišla jsem tam s bolavými zády, pan doktor mi řekl, že tam ve 30letech nemám co dělat. Pořádně mě ani nevyšetřil dal mi obstrik napsal rehabilitace a řekl že to není na dlouhé marodění.Nakonec jsem skončila v nemocnici vyhřezlá ploténka kousek ulomený v páteřním kanálu dráždil nervy. Znovu už bych tam nešla.

     • Ortopedická ambulance Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Mudr Chaloupka je lékař na svém místě. Konečně někdo, kdo mě neodbyl a díky němu se mi koleno vrací do normálu. Vstřícný přístup a profesionalita. Tímto způsobem mu velice děkuji.

     • Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o. Zánět po artroskopii  • 

  • .

    Bohužel musím souhlasit s posledními komentáři zde. Poté, co jsem stručně popsala svou situaci, pan doktor zpoza počítače konstatoval, že bolavá kolena v 26 letech jsou "normální" a "zdravá", to snad lékař ani nemůže myslet vážně. Když se mě zeptal, co s tím má asi dělat, nevěřila jsem vlastním uším. Neuvěřitelná ztráta času, jsem znechucená...

     • Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o.  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Hrůza!!! Jeho přístupem jsem byla znechucena! Přes dlouhodobé bolesti mně prý nic není a doktor mi podle jeho slov nepomůže. Jeho doporučení bylo, ať přestanu sportovat, prý to nemá smysl.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Velká nespokojenost s přístupem k pacientovi. Neurčí diagnosu a nepošle na další vyšetření, prý k tomu není důvod. Přes dlouhodobé bolestivé zdravotní problémy. Nedoporučuji- nespokojený pacient.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Vyhořelý lékař,bez zájmu o pacienta.Nepomohl mi ,ale počitač ,ten ho baví hodně.Naše zdravotnicví je velká tragedie,jsem zdravotní sestra a chce se mi plakat.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • S panem doktorem jsem zatím neměla jediný problém. Vždy když jsem potřebovala, tak mi pomohl a to i přesto, že nemá s mojí pojišťovnou smlouvu. Obstřik jsem si samozřejmě zaplatila, ale jinak si nemůžu stěžovat. Bolest vždy ustoupila a to je myslím velmi důležité! Pan doktor je velice příjemný a ochotný.
    A že se u něj dlouho čeká? S tím se setkávám v poslední době téměř všude, takže to už bych snad ani neřešila. J.B.

     •  • 

  • Pan doktor je super,není povýšený,není arogantní,pomáhá rychle od bolesti a při ošetření stačí ještě žertovat, což je také super.V létě jsem bez fr. holí neudělala ani krok a teď dobíhám i MHD /bez FH/.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu