Sportklinik s.r.o

č.d. 155

53305 , Dříteč , pardubický

Privátní chirurgické centrum.

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Sportklinik s.r.o? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor
    Lékař: MUDr. Petr Svoboda

pan doktor je odborník na svém místě, rozumí nejen svému oboru. Po letech lítání po doktorech s tchýní, jediný dokázal udělat rozumný závěr a vše nám vysvětlil. Mám s ním více zkušeností a musím říct, že jen dobré. Má rázné vystupování, ale vždy vstřícné k pacientovi a ve snaze opravdu pomoci. Jen doporučuji. Iva Kubíčková

Lékař: MUDr. Jiří Neumann

Mít pěknou ordinaci v krásným hotelu nestačí. Pana doktora hodnotím jako ignoranta.

Lékař: MUDr. Jiří Neumann

Řekl bych dost zvláštní lékař. Moc nenaslouchá subjektivním potížím pacienta. Ani moc nevyšetřuje, a tváří se jako že ví o co jde i bez vyšetření. Nemám pocit, že by mu v prvé řadě šlo o vyléčení pacienta.

Lékař: MUDr. Petr Svoboda

Sháním kontakt na pana Dr. Svobodu do ordinace do Dvora Králové,nemáte prosím někdo náhodou ? Děkuji Katka (catarinca@seznam.cz)

Lékař: MUDr. Jiří Neumann

Naprostá spokojenost , dokonce i v sobotu mě pan doktor byl ochoten pomoci a poradit . . moc děkuji

Lékař: MUDr. Jiří Neumann

Mudr. Lékař Jíří Neumann - Arogance, posměšky, ponižování, léčba na vzdálenost mezi "jeho" židlí a vaším lůžkem, bez rentgenu, ultrazvuku, předchozích zpráv, vizuální kontroly, doteku.
    Dozvíte se, jak jste hnusní ( doslovný přepis! ), pokud máte díky úrazu nějakou svalovou disbalanci, dozvíte se, že na "jeho" fyzioterapeuty nemáte peníze a že ON vás léčit nebude. Najděte si svého doktora! Byla odpověď pro mne...
    Také se dozvíte, že před spaním si máte najít rozdíl mezi slovy Doktor a Lékař, abyste pana LÉKAŘE správně titulovali.

To vše a mnohem víc za 15 minut a 30 Kč.

Lékař: MUDr. Petr Svoboda

Reaguji na hodnocení je výborný,jen nesouhlasím,že funguje objednávání.Je to na lístky,kdo dřív přijde toho vezme.Takže ráno v 7hod.je fronta na lístky- a to ordinuje od 8hod.Píši tedy o ordinaci ve Dvoře Králové.

Lékař: MUDr. Petr Svoboda

Jsem s dr.Svobodou velmi spokojený a to jak s úspěšnosti léčby tak i s vynikajicím přístupem k pacientovi.I systém objednávání na stanovený čas je velmi dobrý a dle mého názoru i úspěšný.

Velmi dobrý

JE MOC OCHOTNY POMOCI