Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Privátní chirurgické centrum.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (2)

Obecné skóre

  T
  MUDr. Jiří Neumann Jiný

  Jezdil jsem tam z Pelhřimova v domnění, že jako lékař olympijského týmu bude profesionál. Bohužel opak je pravdou. Arogantní přístup bez jakékoliv snahy pomoci, ani si Vás nevyslechne, max. první dvě věty. Vyšetření trvalo 3 minuty a od stolu. Když se na mě ráčil podívat, lehl jsem si, zvedl mi nohu, položil a řekl, že mám vyhřezlou ploténku, že by to bylo vidět na MR, ta je drahá a tak půjdu k jeho fyzioterapeutovi. Pak mi nabídl kloubní výživu. Chtěl jsem ji koupit, ale řekl, že za týden, že jich aktuálně nemá dost. Za týden řekl, že už nejsou, proč jsem neřekl minule. Koupil jsem tedy jinou, horší výživu. Pak jsem tedy začal chodit k jeho fyzioterapeutovi. Ten netušil, s čím jsem přišel, já také neznal příčinu (doufal jsem, že mi ji řekne doktor), tak jsme cvičili, co mě zrovna bolelo, bez výsledku, a to jsem doma poctivě cvičil. Pak jsem šel opět na kontrolu k doktoru N., ten se znovu zeptal, co mě bolí. Opět si vyslechl první větu, nepodíval se na mě, a poslal mě na RTG. Stačilo.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  MUDr. Jiří Neumann Jiný

  Asi vic nepříjemného člověka jsem nepoznal. Vyšetřuje vás od stolu, nezajima ho vas problem, žádná dotekova ani vizuální kontrola. Jen vas urazi, ponizuje a jediny o co si řekne jsou peníze, který nejsou nejmenší a pošle na předražený fyzio k uplne demotivovanymu člověku. Asi pokud nejste znamej sportovec a na první dobrou bohatý clovek, tak s vámi bude jednat hrozne.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

č.d. 155, Dříteč 53305 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda