Doporučení oční lékaři s Oborová zdravotní pojišťovna Teplice

• „výborný pan doktor, zbavil mě v letošním roce brýlí (krátkozrakosti). paří mu můj veliký respekt a dík

Laubeho náměstí 227/2, Teplice Mapa

Premium Clinic s.r.o.

• Oční lékař

„Perfektní, příjemné jednání, ochota pomoci Lidé kteří jsou na svém místě a není to pro ně jen práce. Děkuji.

Masarykova 92, Ústí nad Labem Mapa

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

• Oční lékař

„Velmi příjemný a otevřený k pacientovi.Vše vysvětlí a má trpělivost s námi,staršími pacienty ! Byla jsem mile překvapena po předchozí zkušenosti u jiného lékaře stejné odbornosti Více

Tř. Budovatelů 2957, Most Mapa

Oční ambulance Most s.r.o.

• „Já si tedy na paní doktorku ztěžovat nemohu, mého 14 m syna vzala bez objednání , okamžitě jen co jsme vešli do přeplněné čekárny a vlastně vždy když jsme k kvůli akutnímu problému přišli a byla plná čekárna šli jsme přednostně, k malému byla milá , trpělivá a stejně tak sestřička ochotná ,chápající...v pondělí se tam bohužel chystáme znovu tak , věřím,že nám opět problém dobře zaléčí :) Drahorádová L Více

Koněvova 1491/19, Ústí nad Labem Mapa

• Oční lékař

„Taktéž nechápu záporné hodnocení. Paní primářka mne dlouho léčila a byl jsem vždy absolutně spokojený. Ostatně narvaná čekárna značí, že je to dobrý doktor, jinak by tam nikdo nechodil. Bohužel je potom i delší čekací doba. Ale radši si počkám a vím, že budu kvalitně ošetřen než nečekat vůbec a být u vyšetření odfláknut. Takže rozhodně doporučuji. Více

Thomayerova 1625/6, Ústí nad Labem Mapa

Oční ordinace

• Oční lékař

„Velmi milá a ochotná paní doktorka. Dceru vyšetřila velmi jemně a vše vysvětlovala. Děkuji za laskavost i okamžité vyšetření. Více

Žižkova 151, Litvínov Mapa

Ord. lékaře specialisty - oční

„Velmi pečlivá, dobrý odborník

Paracelsus, s.r.o.

• „Po drobném úrazu mi paní doktorka poskytla příkladnou péči, já si za sebe nemohu stěžovat. doporučuji.

J. E. Purkyně 270, Most Mapa

Ord. lékaře specialisty - oční

• Oční lékař

„Pana Metelku jsem si vybrala náhodně při změně registrace očaře a nelituji. Je ochotný, milý, vtipný a ani jeho sestřičce, která je velice sympatická, nelze nic vytknout. Jsem ráda, že jsem přestoupila právě k panu doktorovi Metelkovi a tímto mu za jeho přístup děkuji. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

• Oční lékař, Neurolog

„na paní doktorku si nemohu stěžovat.

Žižkova 151, Litvínov Mapa

Krušnohorská poliklinika s.r.o.