Zubní ordinace
Sokolská 35/1662, Praha

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Pracuje jako klavírní virtuos. Radost posedět na křesle. Pěkně voní, což není až tak pravidlo. Je to příjemné.

Ze své zkušenosti musím řict, že jsem s paní doktorkou spokojená. Myslím si, že je šikovná a pečlivá. Stará se mám s manželem o zuby už pět let a nikdy jsme neměli žádný problém. Operovala mi dásně na skoro všech zubech, protože jsem měla obnažené krčky. Její manžel mi dělal dost náročný zákrok s implantáty a vše proběhlo výborně. Čekací doby jsou sice nyní dlouhé, paní doktorka je na rodičovské, ale vždycky mi vyšla s termínem vstříc. Přeji celému týmu hodně pracovních úspěchů.

Musím bohužel souhlasit s negativními komentáři zde. Po odchodu od paní doktorky mě prohlídl jiný doktor a zjistil, že jeden zub opravený (zaplombovaný) paní doktorkou je třeba předělat - plomba nebyla zarovnaná se zubem a tím pádem vznikl prostor pro usazování nečistot. A to mě paní doktorka tlačila do toho, abych si připlatila za bílou plombu. Naštěstí jsem trvala na tmavé a ještě že tak - pokud by flinkla tu bílou, vyhodila bych peníze zbytečně. Paní doktorku nedoporučuji a nechápu zde ty nic neříkající komentáře přející krásné prožití různých svátků s hodnocením velmi dobrý.

zubařů se všeobecně dost bojím, ale po dnešní návštěvě u MUDr. Valachové, jsem naprosto spokojen. Nejenom, že je opravdu šikovná a citlivá, ale i její přístup k pacientovi je 100%. Ještě bych chtěl dodat, že jsem si četl některé negativní připomínky, které mi připadají opravdu neopodstatněné, protože já jsem zažil opak. Michael Tomášek

Paní doktorka je sice šikovná, ale bohužel to nestačí. vůbec nemá čas na své pacienty. Byla jsem u ní více než rok a moje zuby se za tu dobu hodně zhoršily. Hlavně tedy pro neustálé odkládání zákroků. Objednává jednou za 3 měsíce, což dneska bývá u více zubařů. Avšak jednou mě pošle domu kvůli mému nastydnutí, pak zas zruší výkon kvůli své nemoci. Když se dostavím za další 3 měsíce a čekám že se zbavím kazů, tak po 2 hodinovém čekání v čekárně mi během 2 minut spočítá kazy a objedná zas za 3 měsíce. Přijdu za 3 měsíce a namísto ošetření se dočkám pouze rychlého vyvrtání čtyř kazů, zalepení provizorní plombou a zas můžu 3 měsíce čekat. Bohužel s tímto tempem bych se brzy zbavila všech zubů.

Chtěla bych moc poděkovat paní doktorce Valachové. Od té doby co k ní chodím na parodontologii se stav mých dásní hodně zlepšil. Naučila mně jak mám dásně masírovat, jak správně používat mezizubní kartácek a celkově pečovat o zuby. Vždy je velmi pečlivá, milá a usměvavá, oceňuji její lidský přístup k pacientům.
Petra

Plomba, kterou mi paní doktorka udělala, mi vypadla. Přišla jsem tedy brzo ráno s děravým bolavým zubem, dostala jsem dočasnou výplň (tato náhrada samozřejmě nevydrží to, co klasická plomba, tedy je určena na co nejkratší dobu pouze jako náhradní řešení) a termín opravy zubu až za 3 měsíce!!! Mezitím mi dočasná výplň dvakrát vypadla, musela jsem tedy jet dohromady třikrát brzo ráno před prací pro dočasnou výplň. Samozřejmě jsem pokaždé platila poplatek, až při poslední návštěvě, kdy už mi došla trpělivost a ozvala jsem se, tak mi velmi dotčená paní doktorka poplatek nepočítala. Nejde tolik o ten poplatek, ale o princip a hlavně o neprofesionální přístup. Za dobu, kterou jsem strávila dostáváním náhradních výplní a zbytečným opakovaným ježděním do ordinace, jsem už dávno mohla mít novou plombu. Nyní jsem u nové lékařky a jsem
moc spokojená.

Od paní doktorky odcházím. Nejen, že je její práce nekvalitní - po zaplombování zubu mě zub vždy velmi bolel, jakoby mi chtěl puknout, plomby nejsou vyleštěné, takže nemůžu používat dentální nit, protože se mezi zuby zasekává a třepí, navíc si člověk ještě pěkně počká, protože paní doktorka mívá objednáno tak na tři měsíce dopředu. V současné době je doktorka na mateřské dovolené, zástup si nezařídila, ordinuje sama v pondělky a v pátky. Tímto způsobem došlo ke zrušení hodin pro urgentní příjem, takže pacienti s bolestmi musí přijít některý den a čekat celý den, jestli se na ně najde časová mezírka. A to ještě ze zkušenosti vím, že má paní doktorka ve zvyku jedno sezení věnovat diagnostice a pro řešení problému se člověk musí znovu objednat (čili problém bude vyřešen v horizontu tří měsíců...). Tento neprofesionální přístup mi absolutně nevyhovuje.

Paní doktorka je skvělá, mamince i mě zachránila zuby a jako jediná mě poslala na rengen.
Doporučuji!

Nejlepší zubařka, pečlivá a stará se o dásně.Chtěla bych paní doktorce poděkovat, že vzala mě a moji maminku do péče, protože až do teď mi nikdo neudělal rengen a nestaral se o paradentózu.