Stomatologická ordinace
Národní 10, Praha

Bohužel moje zkušenost není dobrá: jedna sedmička po sedmi letech ošetření kanálků odešla i s drahou korunkou (nedostatečně ošetřené kanálky plus zalomené dva nástroje, jak potvrdili další dva lékaři. Paní doktorka navzdory tomu tvrdila, že tam nic zalomeného není...). V další sedmičce podle rtg ošetřila pouze dva kanálky a nechala dva neošetřené. Již tam mám kolem hrotu kořene zánět, takže se mohu těšit na další akutní bolest nebo na velice drahé předělávání. Můj závěr: nevyhovující poměr ceny a kvality a jít za ty peníze na lépe vybavené pracoviště.

Skvělá a velmi jemná zubařka! Doporučuju(

Dobry den, je to fakt super zubarka, doporučujem.....

Musím souhlasit s jednou věcí, a to je její chování, dle mého názoru podle toho jak člověk vypadá a zda má nějaké lepší postavení. :) Osobně zubaře v podstatě nepotřebuji, a chodím vlastně jen k paní Černé, která zde funguje jako dentální hygienik. S jediným problémem, který jsem měl si paní zubařka poradila profesionálně, a v podstatě bezbolestně. Mé hodnocení je tedy, nejlepší stomatolog jakého jsem měl, ale měl jsem zatím jen dva.

Ssmé superlativy.Profesionálka chápající pacienty s nízkým prahem bolestivosti
.Totéž i sestra a navíc krásné a uklidňující prostředí

Je skvělá a pracuje zcela bezbolestně. Při vrtání zubů si lze s klidem schrupnout nebo meditovat.

jsem velmi spokojena s peci! nejlepsi zubarka, s kterou jsem se setkala a myslim, ze i nejlevnejsi. sluzba dentalni hygieny to same - jen musim chvalit!

K paní doktorce chodím již 7 let a jsem s ní velice spokojená. Jako jedna z mála zubařek bere i nové pacienty. Používá vždy rentgen při prohlídkách, umí poradit a ošetření nebolí. Je možná až moc upřímná a klidně na rovinu řekne, co si myslí o vašich zubech, na druhou stranu ale hned navrhne, co se s tím dá dělat. Chválím i to, že sms posílá upozornění, že uplynul domluvený čas od poslední návštěvy a ordinuje i v časných ranních či podvečerních hodinách. Velké plus je i dentální hygiena přímo v druhé ordinaci.

špičkové služby

Nemohu souhlasit s níže uvedeným názorem. Ordinaci paní doktorky navštěvuji již řadu let, poslední dva roky se snažím pravidelně chodit i k hygienistce. Na to, že je ordinace v samém centru Prahy, mi přijdou ceny velmi nízké, pokud tedy není zákrok hrazen standardně pojišťovnou. K chování personálu nemám rovněž připomínky a hodnotím jej určitě jako profesionální. Nespletl si autor s hodnocením lékaře? Petra