MUDr. Miroslava Andrašovičová

Zubař Více

AM Dent Praha, s.r.o.
Nádražní 60/114, Praha

Umístění: AM Dent Praha, s.r.o.

Tuto ordinaci rozhodně nedoporučuji. Mohl bych tady odvyprávět celý příběh s hodinovým trháním osmičky, neohlášenými doplatky a nadstandardy, to že mě ošetřovala jiná doktorka bez oznámení a po tom co mi řekla, že mám kazy asi úplně všude :-D a že mě to bude stát já nevím kolik tisíc, jsem to konzultoval se svým původním stomatologem a ten mi řekl, že by mi jen předělá jednu plombu za 1500,- Kč. Navíc mám pochroumanou i sedmičku po tom jejich divadle co tam dvě doktorky na mě předváděly hodinu u toho trhání osmičky. Neprofesionální a je z nich cítit jak moc chtějí peníze a ne pomoc člověku. NEDOPORUČUJI!

Rozhodně NEdoporučuji - po konzultaci s 2 jinými zubaři (vč.celkových RTG čelistí) se prokázalo, že paní Andrášovičová "vidí" kazy i tam kde nejsou (samozřejmě na zubech, kde je nejvíce estetické práce a tím pádem i vyšší faktura). Takže nejen kvůli nepřiměřeným cenám výkonu vůči kvalitě zákroku a nedobrého servisu (neinformuje, arogantní, opravdu dlouhé prodlevy v čekárně i přes objednání) doopravdy nedoporučuji.

Paní doktorka je arogantní, ceny jsou vysoké, není jí rozumět. Jinak bezbolestné a objednací lhůty taky dobré.

Trhání osmiček, vynikající přístup, vše srozumitelně vysvětleno, p.doktorka mimo jiné velmí dbá na bezbolestnost zákroku. Je to profesionálka, vynikající péče i po zákroku.

Paní doktorka je milá, ale mně nepomohla. Dalo by se říct, že spíše naopak. Měla jsem po těhotenství problémy se 6. Po první prohlídce, kdy zastupovala mou stomatoložku, si mě objednala, že problém vyřeší. Byla jsem tehdy v šestinedělí. Druhá "prohlídka" byla velmi rychlá. Vytrhla mi dva zuby moudrosti. Upozorňovala jsem ji, že jsem v šestinedělí a kojím. Na toto reagovala tím, že mám na bolest brát paralen a vyplachovat ránu šalvějí. Dva týdny jsem trpěla jako pes...zkuste bolesti zubu léčit paralenem, který stejně neberete v plném množství kvůli děcku, které kojíte. Našla jsem si jinou lékařku...je zlatá!

Mladá a příjemná doktorka, co se týče přístupu k pacientovi, tak určitě jeden z nejlepších, co jsem kdy zažila v celém zdravotnictví.
Ráda řeší věci radikálně - čili plombou nebo rovnou trháním, i když to třeba podle názoru jiných zubařů není hned nutné. Prostě zastává názor, že není na co čekat... Ale když jí člověk řekne, že to prostě chce jinak, tak to respektuje.
Ceny má šílené, ale zase pro pracující lidi dobré ordinační hodiny (brzo ráno nebo naopak do večera) a slušné objednací lhůty.

Šikovná, se vším si poradí, příjemná.

Paní doktorka je výborná!

Velmi příjemná a precizní stomatoložka vřele jí všem doporučuji Martinková

Od této paní doktorky jsem velmi rychle odešla k jinému zubaři. Můj problém v ústech chtěla vyřešit jednoduše a rychle (pro ni) - tzn. trháním zubu! Můj nový zubař mi zub zachránil. To asi mluví za vše...