Miroslav Sinkule, ortoped Praha

Miroslav Sinkule

Ortoped Více

24 názorů

Uložit


Adresa

Na Františku 847/8, Praha 1, Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
24 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
Ověřeny pacient

ortoped muže být dobrý,ale chování k pacientovi...klientovi je otřesné a to jenom proto,že jsem si dovolila navrhnout svou léčbu v nemocnici Motol.....bylo mi řečeno ,že když nechci do nemocnice na Františku, tak at nezdržuji a okamžitě odejdu v podstatě mne vyhodil.Takže vážení, pozor na pana doktora at mu nepocucháte jeho ego


D
Ověřeny pacient

Před půl rokem jsem byla u pana doktora na operaci Tep kyčelního kloubu.Pan doktor je nejen vynikající odborník,ale i velkej sympaták a jsem ráda,že jsem měla tu čest,být jeho pacientkou!
Vřele ho všem doporučuji!!!Nejlepší doktor s jakým jsem se setkala!
Pane doktore,touto cestou vám chci moc poděkovat za vaši péči a lidský přístup!Díky vám dnes mohu bezbolestně chodit a užívat si života!


T
Ověřeny pacient

Pan doktor mi operoval maminku, koleno, kyčelní kloub. Neznám lepšího doktora, milej, lidskej a hlavně výborný lékař. Svojí práci ovládá naprosto dokonale, kdyby bylo takových doktorů více.
Pane doktore moc vám děkuji Alena Tlapáková.


I
Ověřeny pacient

Pana doktora Sinkuleho,také moc doporučuji!Odstraňoval mi poškozený meniskus.
Předoperační péče,operace i pooperační péče na jedničku!
Obdivuji,že i přesto,že je velice časově zaneprázdněn,je velice slušný,!milý,!daný problém
s vámi v klidu probere.Takový lékař jako je on,by měl být každý!Je to ten správný profesionál!Děkuji


D

Také vřele doporučuji.Byl jsem u něj na menisku a nyní na křížovém vazu a vše na jedničku.Přístup,vysvětlení i kontroly po operaci super...velký profesionál!!!!


V
Ověřeny pacient

Doktor Sinkule je opravdu skvělý lékař, narazila jsem na něj náhodou po úrazu kotníku, který mi následně i operoval a musím říct, že jsem měla štětsí v neštěstí. Pan doktor byl milý, vstřícný, vše mi vysvětlil, ukázal, o všem se mnou komunikoval. Dva týdny po operaci se mi vše hojí na jedničku, ani jsem nečekala, že to půjde tak rychle. Díky němu jsem se částečně zbavila své fóbie z nemocnic a lekařského prostředí.
Je to opravdu borec, jak už tady někdo psal :-) A navíc ještě pěkný chlap :-)!


Pan doktor Sinkule mě spolu s doktorem Sehnalíkem operovali prasklý křížový vaz a já cca rok a půl po operaci jako bych na ni nikdy nebyl. Výborná opráce i přístup.


Výborný a velmi ochotný ortoped. Mohu je doporučit


Velmi dobrej doktor přes kolena. Z vlastní zkušenosti můžu doporučit


Pan doktor je člověk na pravém místě, fakt borec. Opravdu má zájem a problémy řeší. V květnu jdu k němu na operaci př. křížového vazu a menisku. Dám vědět jak to dopadlo.....


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


  • Dobrý den, před týdnem jsem si při plažovém volejbale poranila pravé koleno. Dostala jsem ortézu, na nohu nesmím došlapovat a za 14 dní jdu na vyšetření magnetickou rezonancí, dle pana doktora je podezřenína zpřetrhané vazy, a to vnitřní podélný a křížový. Pravdepodobně mne čeká plastika kolene. Dočetla jsem se o nové metodě Fibertape, ptala jsem se ošetřujícího lékaře, ale ten mi sdělil, že operaci neprovádí. Je možné se s vami domluvit na konzultaci jakmile budu mít výsledky z MR? Děkuji Eva

    S výsledky se můžete dostavit do nemocnice Na Františku, Praha 1
    M. Sinkule

    Miroslav Sinkule

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti