MUDr. Miroslav Horešovský

Zubař Více

Praha, Holubov 2 adresa

Stomatologická ordinace
č.d. 143, Holubov

Stomatologie Horešovský a Mašek s.r.o.
Vršovická 48/802, Praha

Umístění: Stomatologie Horešovský a Mašek s.r.o. Jiný

Sestřička a pan doktor jsou velmi milý je s nimi legrace. Pan doktor se snaží dělat vždy vše co nejméně bolestivě. Už tam chodíme celá rodina dlouho a máme je opravdu rádi. Doporučuji

Lékař i sestřička jsou vždy příjemní, ochotní, vstřícní. Panuje tam velmi příjemná atmosféra. Chodíme tam celá rodina a jsme spokojení.

Dnes jsem byl u pana Hořesovského, nikdy se mi nestalo že bych čekal v čekárně. V ordinaci pan doktor vždy vysvětlí jaké jsou možnosti vzal jsem si přes 2.000,- neplatil jsem nic ani těch 30 za pozdrav. Jsem velice zpokojený, nejlepší zubaŕ co jsem kdy měl šanci poznat

Zatím vše spravil, ev. vyléčil. Bere ohled na finanční možnosti průměrného důchodce... :-)

PAN DOKTOR JE PEČLIVÝ HODNÝ A MILÝ.....NECHÁPU TY NEGATIVNÍ REAKCE,ALE KAŽDÝ JSME JINÝ...........

Spolehlivý,má velmi dobrou laboratoř,takže u něj zhotovené korunky vypadají velmi dobře. Ceny to je jiná věc,vše se ydražuje. A účtenky vydává jeho sestra a pokud zapomene,tak je na pacientovi,aby si o účtenku požádal,pokud ji chce.

Voperoval mi perfektně titanový implantát. Jiný zubař, u kterého jsem si nechala laserem vybělit zuby, mi sám od sebe jeho práci pochválil.

K panu doktorovi chodí celá naše rodina už léta a jsme velmi spokojení. Je velmi pečlivý a ochotný, netahá z lidí peníze pro nic za nic.

K panu doktoru Horešovskému jsem přestala chodit, protože se mi nelíbila jeho odvedená práce. myslím, že trochu více pečlivosti by snesl, navíc mi při zákroku ulomil kousek přední jedničky a vůbec mu to nevadilo. Nic s tím nedělal.

U pana doktora Horešovského jsem úplně zapomněla,co je to strach v zubní ordinaci.Všem doporučuji