Prague Dental Clinic
Zelezna 14, Praha

Pan doktor mi delal 3 zubní implantáty.S jeho prací jsem spokojená, ikdyž se 1 neujal,vůbec nebyl problem s reklamací a pan doktor udělal nápravu bez jakýchkoliv problémů.Super jednání.Vsechno vysvětlí i případné komlikace.Za sebe doporučuji.

U pana doktora jsem absolvovala dvě návštěvy, poté, co nebyly schopni vyřešit moji bolest lékaři v sousedících ordinací. Jistě se dá souhlasit, že budí nejlepší dojem. Umí aplikovat anestezii a zaplnit kořenový kanálek. Bohužel si ho opětovně naúčtuje, přestože jste na tom pracovišti již za toto ošetření zaplatili. Skvěle odvedená práce při plnění kanálku je ovšem k ničemu pokud vám tam tento lékař zanechá provizorní výplň, která se postupně uvolňuje. Na můj telefonický dotaz ohledně uvolňující výplně mi bylo sděleno, že to není možné, protože tam lékař aplikoval kompozitní výplň, Po dalším pár dnech, kdy jsem již měla v zubu díru, mi bylo řečeno, že nemá volný termín a zajdu si k jinému lékaři na též adrese (ovšem nikoli firmy...pacienti by si měli dát pozor, přestože vyplní dotazník pod hlavičkou Prague dental clinic, s největší pravděpodobností vás budou chtít dostat pod hlavičku Prague Health Care, kde lékaři mají problém i s aplikací provizorní výplně). Po další komunikaci mi byl nabídnut nový termín, bylo mi sděleno, že mám pravdu, že se jen provizorní výplň překryla kompozitem. Pan doktor mi nabídl opravu a já souhlasila. Po dvou dnech jsem opět ucítila v ústech chuť provizorní výplně a bolí mě čelist. Na můj mail nikdo nereagoval.

Zdá se, že pan doktor ukazuje, že umí...ale nechce protože nejste žádoucí pacientka. Nakreslí obrázek, co je potřeba spravit, ale spraví to jen provizorně a s obtížemi způsobenými navíc.

MUDr. Straka - každopádně profesionál, seznámí Vás s případnými riziky, případným cenovým plánem...víte, na čem jste. Rozhodně na Vás nechce vydělat, nabídne pro Vás veškeré finančně i stomatologicky dostupné varianty s upozorněním, že něco Vaše tělo prostě nemusí zvládnout.
Není to o tom..tohle umíme a uděláme na přání..je to o tom, že vysvětlí, proč něco nejde ale může to jít jinak a jak to řešit do budoucna...Jako negativum vnímám velkou časovou prodlevu, ale je lepší spoléhat na kvalitu, než na kvantitu. Určitě se již nebojím svého zubaře

Byla jsem velice spokojena s odvedenou prací. Pán doktor Straka je velice trpělivý, ochotný a příjemný člověk.

Stejně jako ostatní, jsem i já spokojenou pacientkou pana doktora Straky. Na kliniku jsem se dostala na doporučení známé. Pan doktor má profesionální a příjemný přístup k pacientovi. Současně je však milý a starostlivý. Před zákrokem vše vysvětlí a v průběhu zákroku se ptá na pocity pacienta. O moderním vybavení kliniky se už zmiňovali pacienti přede mnou, opravdu špička. Důležitým pozitivem této kliniky je, že i když má pan doktor jako velmi zručný stomatolog na více týdnů dopředu objednáno, nebyl problém s akutním ošetřením. Poprvé jsem byla ošetřena stejně skvělou kolegyní pana doktora, podruhé mi recepční nabídla termín na druhý den u pana doktora Straky. Krásné prostředí, milý a ochotný personál kliniky – ode mě mají 5 hvězdiček :-) . E. Kučerová

Dobry den, Pana doktora Straku ako aj cely jeho tim mozem len doporucit. Pan doktor vysvetli vsetky pripadne komplikacie, ktore mozu nastat a nesnazi sa to skryvat.Je vzdy ochotny a dobre naladeny. Vyskusala som viacerych zubarov vo Francuzsku a musim povedat ze Prague dental clinic ma profesionalny pristup a nesnazia sa vam nanutit nepotrebne zakroky. Doverujem mu a aj ked zijem v zahranici tak chodim len k nemu. Navyse mi vyhovuje ze mozem prist vo vecernych hodinach a nenarusi to moje pracovne povinnosti.

Nenašla jsem profil paní zubařky Kristýny Divišové, tak si dovolím připsat komentář sem. My jsme si naopak kliniku Prague Dental Clinic původně právě pro pana doktora Straku vybrali a jsem velmi ráda, že jsme se po letech pendlování mezi nejrůznějšími stomatology dostali právě sem. Nikdy jsem nepodstoupila pečlivější ošetření, včetně vstupního vyšetření, nikdy jsem i přes velmi náročné vrtání zubu, které jsem podstoupila, nebyla tak v pohodě. Na kliniku se ihned zapsal i můj muž a je stejně spokojen a s absolutní důvěrou jsem zapsala i děti. Věřím, že není člověk ten, který zavděčil by se všem, a že se jedovatá slina vždycky najde, zvlášť, když je nutné za práci zaplatit, ale my jsme maximálně spokojení a pro mě skončil léta neprolomitelný stres ze zubních prohlídek a případných zákroků. Příjemné prostředí, absence nervozity i ze strany lékařů atd. Za nás určitě děkujeme za výbornou práci a přejeme hodně stejně spokojených klientů.

Za svůj život (55) jsem zažila hodně zubařů, ale MUDr. Straka jednoznačně vyhrál. Jednak svým vlídným přístupem, vybavením na místě, naprosto bezbolestným ošetřením, vysvětlováním a zejména výsledky. Mám plomby, můstky, fazety i implantát.Doporučila jsem k němu řadu lidí a všichni josu spokojeni.

Rozhodně doporučuji! Perfektně provedená práce, navíc je pan doktor Straka milý a sympatický, netají rizika zákroku, sdělí všechny možnosti řešení a nechá finální rozhodnutí na pacientovi.

Dobrý den, musím souhlasit s negativním hodnocením, navíc se mě nezdají pozitivní komentáře samé velmi dobrý a musím říct, že to určitě neodpovídá pravdě. Já jsem byl velmi nespokojený a mluvil jsem ještě s několika lidmi, kteří mají také velmi špatnou zkušenost! Myslim, že stačí říct, že mě taky nesmyslně léčil zdravé zuby jen aby měl co opravovat a skončilo to zánětem a korunkou za 12 tiscíc. Velmi velmi špatný lékař a nejhorší je, co se Vám dívá do očí a lže! Určitě nedoporučuji, spíž se obloukem vyhnout!