Zubní ordinace
Ruzyňská 530, Praha

Výborný lékař, lidský přístup, odborník na svém místč. Škoda, že není takových lékařů více. Doporučuji.

Jedná se o velmi zkušeného, ohleduplného a příjemného lékaře snažícího se vždy pacientům vycházet vstříc. Je mně již 63 let a tak dobrého zubaře jsem ještě v minulosti nepoznal.Břetislav Kraus

Pan doktor je velmi příjemný, ochotný, lidský. Na druhou stranu jsem u něj vždy dlouho čekala, ačkoliv neměl nikoho přede mnou v ordinaci a já byla objednaná. U pana doktora se doplácí jen velmi zřídka. Ovšem musím souhlasit s názorem, že většina úkonů končí opravou.

Pan doktor je opravdu dobrý,ale pani sestřička je kolikrát bez nálady.
Byl jsem svědkem kdy před ordinací seděla paní s bolestí zubu a pan doktor ji samozřejmě ošetřil i přesto že čekala až bude mít chvilku mezi objednamnými pacienty-budiž.Většinou se říká že bolestivé případy jsou přednější.
Já sám jsem měl bolest zubu , že jsem celou noc nespal .
Ihned ráno jsem volal a vzala to sestra , když jsem řekl jaký mám problém s velkou nechutí mě odkázala na pohotovost - tady to mám zhruba 15 min. od baráku a pohotovost autobusem a tramvají.
Píšu to také proto ,že jsem volal ráno a pohotovost je až od 19 hodin.
Tak kdo rozhoduje o přijetí pacienta ? sestra či lékař.

Výborný stomatolog - jsem s ním naprosto spokojený. Všechny návštěvy dopadly velmi dobře (i při nepříjemných zákrocích), naprosto profesionální a lidský přístup.

skvělý zubař, příjemný a ochotný. Vřele doporučuji.

Doporučuji. Pan dokor velice příjemný, šikovný,ochotný, takových lékařů je bohužel málo.

Velice dobrý lékař,má moderní věcičky které Vás ani nebolí, je šetrný opravdu doporučuji.
Romana Nagyová

Dobrý a ochotný lékař. Doporučuji.