Stomatologická ordinace
Spálená 12, Praha

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Stomatologická ordinace

Naprosto profesionalni zubarka, chodim k ni 24 let a nemohu si na nic stezovat. Naopak - pomohla mi i z maleru, ktere zpusobili jini dentisti... M.Lejcek

Umístění: Stomatologická ordinace ošetření kořenových kanálků

Paní doktorka je nejlepší, je velice citlivá, pracuje svědomitě, je vidět, že už má léta praxe, vřele doporučuji :-). Od té doby, co jí s manželem navštěvujeme se vůbec nebojíme. Perfektní přístup, spolehlivost, výborná práce. Ona i sestřička jsou super. :-)

Perfektní lékař. Vždycky jsem se zubařů bála, protože jsem měla důvod... ale od té doby co chodím sem, vůbec se nebojím. Paní doktorka je laskavá a zodpovědná. Vždy se snaží najít nejlepší možnou variantu jak pro pacienta tak i pro ordinujícího. Vřele doporučuji. Lepšího zubaře jsem si ani přát nemohla.

Mi teda její bílé výplně nijak nevypadávají (a mám jich už několik). Vážnější problémy se zuby naštěstí nemám, ale ani tak mi nepřipadá jako špatná doktorka. Manžel problémy se zuby má a myslím, že doktorka se mu o to stará vcelku svědomitě. Problém ráno přijít s akutním problémem jsem nikdy neměla. Fakt je, že zřejmě "hulí jak fabrika", ten odér často moc příjemný není - de facto však jediná výhrada, kterou - vzhledem k ostatní spokojenosti - toleruju.

Paní doktorka je těžký profík a přitom velice milá (a sestřička též). Přestože patřím mezi "problémové pacienty" (můj vztah k pravidelným prohlídkám není úplně vřelý), s paní doktorkou problém rozhodně nemám. Pravda, nikdy mi nedělala složitější výkon (zuby zatím nemám vrtané), ale kdykoli jsem měl dojem, že mě něco bolí, přijala mne bez protestů mimo termín.
Co se týče negativních reakcí, musím říci, že je příliš nechápu... Ale jak jsem již řekl - možná je to tím, že mi zatím nedělala složitější zákrok.

Paní doktorku navštěvuji již od dob studií, nyní i se svými dvěma dcerami a manželem. Její přístup byl vždy naprosto profesionální, je milá a vstřícná. Má skvělý přístup k dětem, dcery se na návštěvu u ní vždy těší!!! i když už bylo trhání a i plomba.

Osobně docházím k paní doktorce jednou za rok, když se vracíme s rodinou z Readingu na Vánoce a vždy jsem byl spokojen. Kvalita a cena péče je s Británií nesrovnatelná. Osobně nechápu tyto negativní reakce, které jsou zjevně od jedné zhrzené osoby. Odkdy studenti mění na dobu studií lékaře? A proč u něj zůstávají, když jsou nespokojení? Pohádky pro malá děcka.

Chodila jsem k paní doktorce Rieglové během studia na VŠ a už bych do toho víckrát nešla - hrozně z ní táhly cigarety, bylo mi zle, když mi dýchla do tváře. Taky plomby mi vypadávaly přesně v době, kdy jsem k ní chodila - před tím ani potom ne, tak nevím. Jinak sestra byla velmi milá.

Musím potvrdit totéž, vždy profesionální výkon i přístup, paní doktorku navštěvuje celá rodina.

Vždy jsem byla spokojená s přístupem i výkonem. Mám dojem, že přechozí hodnocení odpovídá tomu co psal Pauli, tedy že negativně hodnotí ti co mají problém zaplatit za služby. Hodnocení IK (navíc anonymní a tedy velmi důvěryhodné) tomu jen odpovídá. Paní doktorku mohu jen doporučit, ale nejsem si jistá, jestli pro vytíženost registruje nové pacienty.