PL stomatolog
Jabloňová 8/2992, Praha

Umístění: PL stomatolog Jiný

Paní Čepicovou jsem navštěvoval mnoho let. Poslední 2 roky jsem jí opakovaně tvrdil, že mě bolí zub. Nemohl jsem kvůli tomu ani kousat na jedné straně čelisti. Ovšem paní Čepicová namísto důkladné prohlídky mi jen 2 roky opakovaně tvrdila, že je můj problém psychosomatický (protože na zubu nic špatného nevidí). Když se situace nelepšila, vyhledal jsem jiného zubaře. A tam se dozvěděl, že mám prasklý zub. Přístup jiného zubaře byl diametrálně odlišný - namísto neustálého tvrzení, že jsem hypochondr se opravdu snažil mi pomoci a najít, kde je problém.

Umístění: PL stomatolog

K paní doktorce chodím od r. 1994 a zachránila mi všechny zuby, které moje dřívější zubní lékařka dokázala málem zničit. Všechny ty nesmysly, že má chabé znalosti, co tu o ní píší někteří pacienti jsou totální hlouposti. Poradila si s mými bolestivými osmičkami i s korunkami, kterými mi plno zubů oplášťovala a zachránila.. Jsem s ní maximálně spokojený, je velmi milá a ochotná, nijak přehnaně drahá! A včera mi např. na žurnál opravila vypadlou plombu z krčku bez jakékoliv bolesti.

Paní "doktorku" nedoporučuji a varuji před návštěvou všechny, kteří mají problémy se zuby. Našli jsme si ji s manželem v době, kdy zde měla převážně pozitivní hodnocení. Roky jsme k ní chodili s bolavými zuby, které nám až na výjimky nechtěla vrtat, jen dělala rentgeny a stále nás přesvědčovala, že tam nic není. Jediné, do čeho je celá divá, je zubní hygiena, protože na tom se nedá nic moc pokazit a platí se jí na ruku. Tu mi dělala jen 1x a byla naprosto odfláknutá, raději jsem pak chodila jinam za 800,-, ale zuby pak byly opravdu čisté. Zarážející je už preventivní prohlídka, kdy se na zuby jen velmi zběžně podívá, během 10 vteřin. Od zubařů jsem byla již od dětství zvyklá, že do zubů při prohlídce různě šťouchají a prohlížejí zub po zubu ze všech stran, tady nic. Tak se taky stalo, že při poslední prohlídce přehlédla obrovský kus zubu, který se mi ulomil (schválně jsem jí o tom neřekla a čekala, zda si toho všimne) a až po mém upozornění se zděsila, jak je to hrozné. To už byla poslední kapka. Navíc, o své zuby se maximálně starám, chodím i k paradontologovi a ostatním zubním specialistům a všichni, když se na zuby zběžně podívali, řekli, že mám zuby plné kazů a že je primární péče naprosto zanedbaná. Našli jsme si nové zubaře, sice platíme vysoké částky (za jeden zub 1500 - 4000,-, a přece mají narváno a objednací termíny za 4 měsíce a už neberou nové pacienty...), ale aspoň máme jistotu kvalitního ošetření a zuby se po zpackané péči dávají pomalu do pořádku, bohužel některé změny jsou nevratné. Mě nechala paní doktorka za 5 let její "péče", kdy jsme stále chodili, že nás zuby bolí, 5 kazů, manželovi 7. Moje soukromá domněnka je, že velmi špatně vidí, a taky má panickou hrůzu z vrtání. Je strašné, že člověk se svěří v dobré víře odborníkovi, ale ten mu pak zničí zdraví, v tomto případě zuby.

U

chodím k paní doktorce již léta a jsem s ní maximálně spokojen. Zachránila mi všechny ty moje "kly" i ty, které byly odsouzeny k zániku. Moc jí tímto děkuji a jsem jí neskonale vděčen.

Ze začátku jsem s paní zubařkou byla také spokojená, měla jsem strach ze zubařů a díky paní doktorce se mi povedlo ho z větší části odstranit. Po každé návštěvě jsem v ordinaci nechávala šílené částky, ale věřila jsem, že budu mít na dlouhou dobu klid a zuby v pořádku. Ovšem nekvalitní plomby od paní zubařky během krátké chvíle vypadnou a zaplatíte si je znovu. Poslední kapkou u mě bylo, když přišel zánět... bolely mě od něj úplně všechny zuby, nepomáhalo nic, bolestí jsem nespala, paní doktorka mě poslala domů s tím, že se mám vrátit, až budu schopná určit od kterého zubu to je, protože mi přece kvůli tomu nerozvrtá celou pusu... úleva přišla až po více jak týdnu, kdy už jsem byla sama schopná určit od kterého zubu to je. Rozhodně nedoporučuji. Paní doktorka působí sice hrozně příjemně, ale její ceny opravdu neodpovídají (ne)kvalitě jakou nabízí.

Z paní doktorky jsem měla zpočátku velmi dobrý pocit, protože mi pomohla odstranit strach ze zubařů a zmírnit žaludeční nevolnost způsobenou nervozitou, která se mě vždy před návštěvou zubaře zmocňovala. Postupem času se ale začaly hromadit problémy, které mi paní zubařka svou péčí způsobila. Poté, co jsem se k ní přihlásila a odstranila mi jediný zubní kaz, začla mi systematicky vyměňoval mé staré plomby za bílé s odůvodněním, že ty černé nevypadají dobře a že je škoda si s nimi esteticky kazit pěkné zuby. Z celkem šesti těchto plomb mi tři během krátké doby vypadly a musela jsem si je nechat znovu obnovit a zaplatit. Po obnově jedné z nich mi plomba stále vadila, paní doktora uvrtávala a uvrtávala a když mi plomba stále překážela, uvrtala mi kus zdravého zubu na spodní čelisti, aby tím vytvořila prostor pro nesedící plombu. Při poslední návštěvě a výměně staré plomby mě daný zub bolel několik měsíců po zákroku a krásná bílá nová plomba samozřejmě odpadla. Kamarád, který mezitím od paní doktorky odešel, mě upozornil, že si nechal vyjet na pojišťovně sjetinu zákroků, za něž si paní doktorka nárokuje proplacení a byl velice překvapen seznamem zákroků, které se nikdy neuskutečnily, zejména rentgenových snímků při každé preventivní kontrole a trhání osmiček, které mu však paní doktorka nikdy neprovedla. Po prečtení ostatních hodnocení na paní doktorku zde musím dát bohužel většině špatných hodnocení za pravdu, proto jsem se již objednala k jinému zubaři na doporučení své kolegyňky a jen doufám, že nedopadnu stejně jako náš známý, který paní doktorku také navštěvoval a nový zubař mu musel opravit všechny spravované zuby, protože mu pod každou plombou zůstal kaz :-(

K pani doktorke sme chodili obaja s manzelkou nejaku dobu a nemali sme ziadne vyhrady k jej praci.
Zmenilo sa to az pri poslednej navsteve, kde sme sa objednali, ked manzelku kvoli kazu zacal boliet zub. Ked k nej prisla, tak ju zub bolel len trochu a obcas. Po "osetreni" pani doktorkou nemohla 3 noci od bolesti spat kvoli zle urobenej vyplni a pani doktorka si ani nevsimla kaz hned na vedlajsom zube!!!
Mne osetrovala prasknuty zub a citil som sa ako na pohotovosti, lebo pani doktorka si nezvladla zorganizovat kolko ludi ma prijat, v cakarni sa jej nakopili a snazila sa ma presvedcit, ze mi novu plombu uz nemusi upravovat, aby mi nevadila, ze je to len nezvyk a ze to prejde...

Naprostá spokojenost.Chodím tam já i moje přítelkyně již 4 roky + další 4 přátelé. Nikdo si na nikdy na nic neztěžoval. Profesionální přístup, naprostá pohoda, vždy všechno v klidu vysvětlí a svoji práci odvede. Nechápu velmi negativní postoj jiných pacientů. Je pravda, že dokáže "velmi důkladně vyčinit" lidem, kteří na svoje zuby několik let kašlou a objeví se u ní po pěti letech s tím, že mají 4 zuby v háji :)

Tato paní zubařka by neměla mít přístup k žádným pacientům. Moje zuby mi naprosto zničila. Ulomený zub mi údajně léčila, odvrtala ho až na nerv, dala tam léčivou plombu, kterou po čtrnácti dnech odvrtala a dala mi tam bílou plombu, za 1200,- Po třech nedělích tato báječně udělaná plomba odpadla, reklamaci neuznala s tím, že jsem špatně kousal, ale dala mi slevu, už jen za 700,- Když po roce tato plomba opět odpadla, našel jsem si jiného lékaře. Ten zjistil, že kanálky nejsou vyčistěné a zaplněné - vše napravil a zdarma a u dlahy, kterou mi Mudr. Čepicová nainstalovala na přední zuby nechtěl věřit, že to je práce zubního lékaře, podezříval mě, že jsem si to dělal doma sám. Také je velmi zajímavé, že čtyři injekce proti bolesti u této zubařky absolutně nefungují, nyní stačí jedna a nic nebolí. Tato zubařka si hlavně nechá všechno královsky zaplatit, bez dokladu, odvádí nekvalitní a neodbornou práci,poslední dobou mi připadalo, že už ani sama neví co dělá.

Zprvu jsem byla z paní doktorky také nadšená ale postupem času se můj názor velmi rychle změnil.Pokud někdo nemá se zuby problém je to pro paní doktorku hračka.Jak nastanou komplikace,neví si rady.Mluvím ze své zkušenosti.Jsem ráda,že jsem našla opravdu odbornou lékařku.Prosím nenechte se zmást sladkými řečičkami a pokud vám záleží na svých zubech honem pryč.