velmi doporučuji! příjemný, schopný, pouze je trochu problém ho zastihnout v ordinacích kvůli administrativě.

V Úvalu 1/84, Praha
Fakultní nemocnice v Motole, LDN (mapa)

Umístění: jiné místo

Velmi nepříjemný a netaktní lékař, snažil se mě rychle zbavit a příliš se se mnou nebavil, i proto nejdříve špatně určil problém. Byla jsem velmi nepříjemně překvapená, protože mi byl doporučen s tím, že je profesionál.

Umístění: jiné místo operace kloubu

Arogantní doktor, co nehledí na pacienty. Nezajímají ho pocity pacienta, ani názor a doporučení jiných lékařů. Razí si svůj omezený názor za každou cenu. Nedoporučuji.

Super lékař má moji úctu,zachránil mi palec na ruce,nejsem tím pádem chromá ani nemám jizvu.Viděla jsem paní se stejnou dignozou,měla jizvu přes celý,chromý palec,dle jejich slov práce orthopeda na poliklinice Prosek.Pane doktore s velkým D moc Vám děkuji!!!!Zdeňka V.

Nejlepší doktor s jakým jsem se kdy setkala. Je moc milý a ochotný, má bezvadný přístup k lidem. Vřele doporučuji.

Naprosto skvělý doktor. operoval mi v lednu ruku a diky němu mohu zvedat to co jsem driv nemohla,zapnu zip u bundy,můžu vzít do ruky plnou sklenkuaniž by mi vyklouzla.a po jizve ani pamatka. Je to sympatický doktor a hlavně odborník, zatímco ostatní doktoři nechapali proč za nima chodím a s čím, tak pan Nemějc věděl okamžitě.

Perfektní ortoped všem doporučuji. Matěj Dierer Praha.

Předminulí rok mi operoval zápěstí, měl jsem ho kompletně vyluxované + zlomenou člůnkovou kost. Výsledek operace je ohromný , před operací mi bylo řečeno že je pravděpobné že se mi sníží hybnost zápěstí, nyní není poznat že ruka byla operovaná . Naprosto bez problémů ,plná hybnost. Vzpomínkou mi je jen jizva, a schované dráty. Děkuji moc !!!

Velmi netaktní doktor - je vidět že je ještě dosti nezkušený - neumí jednat s lidmi.Nedoporučuji!!

Umístění: jiné místo

Umístění: jiné místo operace kloubu

Perfektní ortoped všem doporučuji. Matěj Dierer Praha.