Fakultní nemocnice v Motole, LDN
V Úvalu 1/84, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Pan doktor Němejc je skvělý ortoped, děkuji moc za operace obou palců u ruky rhisarthrosis pantrapezialis v Nemocnici Vršovice a díky i všem laskavým sestřičkám na oddělení ortopedie.

Skvělý ortoped, odborník na pravém místě.Perfektní a profesionální jednání s pacientem.Velké díky pane doktore!!!

Pan doktor mne převzal s indikací zlomeného malíčku srůstajícího v nesprávné poloze. Před operací mi krátce ale srozumitelné vysvětlil řešení a stejně tak mne přišel informovat, jak dopadlo. Stejně příjemný a profesionální přístup se opakoval při kontrolách, kdy jsem byl skvěle poučen o potřebné rehabilitaci. Vždy jsem cítil snahu vyřešit co nejlépe a zároveň efektivně.

Velmi příjemný a empatický lékař. Jeho přístup byl naprosto profesionální a pomoc 100%.
Jedná s pacientem velmi rovnocenné a navíc je vtipný. Děkuji za to , že je.

Umístění: jiné místo operace zápěstí

Velmi oceňuji práci MUDr. Němejce - po jeho operaci zápěstí (umístění pánevního štěpu) a vyřešení drobné komplikace (musela mi být vyndána dlaha i šrouby) mám ruku plně funkční. Hybnost je 100%. Moc děkuji.

Umístění: jiné místo

Velmi nepříjemný a netaktní lékař, snažil se mě rychle zbavit a příliš se se mnou nebavil, i proto nejdříve špatně určil problém. Byla jsem velmi nepříjemně překvapená, protože mi byl doporučen s tím, že je profesionál.

Umístění: jiné místo operace kloubu

Arogantní doktor, co nehledí na pacienty. Nezajímají ho pocity pacienta, ani názor a doporučení jiných lékařů. Razí si svůj omezený názor za každou cenu. Nedoporučuji.

velmi doporučuji! příjemný, schopný, pouze je trochu problém ho zastihnout v ordinacích kvůli administrativě.

Super lékař má moji úctu,zachránil mi palec na ruce,nejsem tím pádem chromá ani nemám jizvu.Viděla jsem paní se stejnou dignozou,měla jizvu přes celý,chromý palec,dle jejich slov práce orthopeda na poliklinice Prosek.Pane doktore s velkým D moc Vám děkuji!!!!Zdeňka V.

Nejlepší doktor s jakým jsem se kdy setkala. Je moc milý a ochotný, má bezvadný přístup k lidem. Vřele doporučuji.