MDDr. Milan Kopecký
Mladkov 133, Praha

Výborný zubař, zuby jsem měla v katastrofálním stavu, pan zubař neměl žádné průpovídky k mému stavu zubů vše mi dal výborně do pořádku, strach ze zubaře již nemám jen díky němu.Dojíždím za ním do Mladkova a můžu jen doporučit, já bych neměnila .

Milan Kopecky je Pan Zubar. Litala jsem po Praze se zanetem zubu po 7 lete odmlce, kdy jsem zubare nevidela ani na obrazku. Nikde mne nechteli ani osetrit, az pan doktor mne vzal s cca 20 min cekanim, uklidnil, pichnul injekci a bylo po trapeni. Pak mi dal chrup postupne do poradku (nastesti jen 2 kazy po tolika letech!) a pak se vytratil neznamo kam (ted uz znamo - Mladkov :) ). Spravil mi i nalomenou jednicku, uplne precizne, ani ja sama to nemuzu poznat. Videla jsem jej vzdy hrozne rada, dokonce jsem mu i dovolila vrtat bez injekce, protoze byl fakt jemny a dal si zelezet. V kanalku se mi vrtal snad 45 min aby jej poradne vycistil! To bylo jeste tenkrat na Hajich, ta, co po nem prisla, to se neda vubec srovnat. S nicim se nepare, furt specha, vyvrtala mi diru snad za 10 vterin a jeste mne sprdla, ze co cukam. HRUZA! Jeho prace byla vdy setrna a pecliva, mam k nemu duveru jako k nikomu jinemu! Od doby, co se odstehoval, jsem tak bezradna, ze tam za nim snad asi pojedu a budu mu skrabat na dvere, at mne vezme! Panu Kopeckemu hold a slavu, je fakt trida!

Pan doktor naprosto odboural můj obrovský strach ze zubařů. Před jakýmkoliv zákrokem vysvětlil co bude dělat, upozornil před případnou bolestí, byl pečlivý a v neposlední řádě velmi milý s lidským přístupem. Stejně tak paní sestřička se smyslem pro humor :)) ! Ze strachu k zubařům jsem k panu doktorovi začala chodit s radostí a bez obav.
Bohužel už ale neordinuje na Praze 4 ale až v Lanškrouně, kdyby to bylo jen o kus blíž klidně bych dojížděla! :) Děkuju!

Bohuzel pan MDDR Kopecky již nepracuje na Hajich. pani stomatologička. ktera je misto pana doktora mi moc nesedla. s vykonem p.doktora Kopeckeho jsem byla až nad miru spokojená

Dnes jsem do ordinace volala, chtěla jsem se objednat a sestra mi řekla, že pan doktor už tam nepracuje, odstěhoval se do Lanškrouna. Jeho pacienty přebírá MDDr. Martina Šestáková. Ověřte si prosím tuto informaci a upravte informace zde. Díky

Pan doktor je úplně nejlepší stomatolog, kterého jsem kdy měla! Je velmi milý a šikovný! Jeho sestřička je také velmi ochotná!
Všem velmi doporučuji!!! Vůbec se nemusíte bát:)

S panem doktorem jsem velice spokojená, je moc milý stejně jako sestra.Vždycky jsem se zubařů bála ale k panu doktorovi chodím ráda a s úsměvem.

Začala jsem k panu doktoru Kopeckému chodit v těhotenství a musím říct, že jsem se s tak milým a profesionálním přístupem ještě nesetkala. Taktéž si myslím, že předešlé negativní hodnocení není na místě, spíš se jedná o mýlku,možná shodu jmen. O 7.mi letech praxe v jeho věku pochybuju. Mě zub zachránil a já mohu JEN A JEN DOPORUČIT, především pro ty, kteří mají obavy ze zubařů a bolesti. Zažila jsem pouze bezbolestné, citlivé a profesionální zacházení. Stejně tak ze strany sestřičky. A objednání je max do měsíce, v akutním případě mnohem dříve!!!

Pan doktor Kopecký je velice hodný a šikovný stomatolog. Moc rád k němu chodím je opravdu bezbolestný.

1. Pan doktor má ordinaci jinde. A nevím jestli někdy vůbec ordinoval na Václavském náměstí měl.

2. Titul MDDr. je udělován studentům, kteří začali studium v roce 2004/2005. Tudíž první s tímto titulem vyšli v roce 2009. Takže těžko bude mít pan doktor praxi víc než 7 let. Leda že by si ten titul nějak dodělal nebo ho získal nějak dodatečně, ale to mi přijde docela nesmyslný. Kdyby byl předtím MUDr. proč by studoval to samý ještě jednou, že? Nebo že by měl pan dokrot rači D než U? :) A jako "věčný student" mi pan doktor taky nepřijde.

3. Co se týká čekací doby, nečekala jsem dýl než měsíc a to jenom proto, že jsem se objednávala tak, aby mi to nezasahovalo do zaměstnání. A i kdybych měla čekat dýl, pořád raději počkám než abych šla k někomu kdo se ke mě chová jak k hadru na podlahu!

4. Platba za zákrok, který mi byl proveden mi nepřišla nijak přehnaná. Mimochodem, dobře odvedená práce!