Makovského 1144/5, Praha
ORTOPEDIE - MUDr. Milan Karpíšek (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 2 Více

Ordinační hiodiny:
Pondělí 18.00 Sono dětských kyčlí
Úterý 8-15.00
Středa - 18.00 Sono dětských kyčlí
Čtvrtek 8-15.00
Pátek 8-13.00

Měl jsem potíže s kolenem, tak jsem zašel za panem doktorem Karpíškem, který mi řekl, že jsou to růstový bolesti, že to přejde a byl velmi neprijemny. Takze jsem měl ty bolesti dalsi 3 roky a pak uz jsem mel takovy bolesti, ze jsem nemohl ani chodit. Jel jsem za jiným doktorem az do Kladna, ktery me poslal na magnetickou rezonanci a tam se zjistilo ze mam celou dobu špatný meniskus, ktery se musel na operaci vytvarovat. Zbytecne 3 roky bolesti. Doktora hodnotim velmi negativne!

Veľké prekvapenie v negatívnom slova zmysle. Prišla som na základe odporúčania z neurológie (boli mi predpísané rehabilitácie kvôli krčnej chrbtici), kde mi pri magnetickej rezonancii zistili ako vedľajší nález skoliózu chrbtice. Keďže pán doktor v systéme nevidel sprievodnú správu k MR, považoval to za bezpredmetné a ledva ma vyšetril. Neodpustil si pritom ani uštipačné poznámky na adresu neurológa. Vyšetrenie prebehlo "od oka", na krčnú chrbticu mi ani nepozrel. Keď som sa zmienila, že už v 16tich mi zistil skoliózu ortopéd a predpísal mi ortopedické vložky do topánky, problém bagatelizoval, povedal, že nemám v žiadnom prípade nič nosiť, že chrbát mám rovný a spýtal sa ma, či som sklamaná. Sklamaná som, ale jedine z jeho prístupu. Hľadám iného ortopéda. Toto bola po asi hodine čakania kompletná strata času.

Nejde ani tak o doktora a jeho pristup k pacientum, ale sestra me objedna na patek na rano na kontrolu.Dovolat se je temer nemozne, jelikoz u telefonu malokdy nekdo je.Jiz jsem si zvyknul, ze objedna na stejnou hodinu 10+ lidi, takze prijdete rano a odchazite dopoledne / odpoledne ... Ale ze prijdu do ordinace a ta bude zavrena mrizi a zamkem s tim, ze se operuje, to me po 2 mesicich cekani fakt nastvalo.Hodina + cesty tam a zpet v haji.Muj telefon maji, doklady za leky ci sluzby zasadne nedavaji.To nemohli investovat korunu a zavolat mi at prijdu jindy ??? Jdu hledat jineho lekare ...

Velmi arogantní a neochotný. V únoru jsem upadla na lyžích a luplo mi v koleni. Byla jsem 2x na pohotovosti s bolestmi a řekli mi, že to vypadá na vazy v koleni. Tak jsem navštívila pana doktora a ten mě ujistil, že je to nesmysl a ať si na koleno dělám "priznicový zábal". Samozřejmě se mi to nezdálo a navštívila jsem jiného ortopeda a ten mě poslal na MR. A diagnoza utržený přední křížový vaz a prasklá chrupavka, nyní jsem již po operaci. Pan doktor Karpíšek ať raději neordinuje, protože on neléčí, ale zesměšňuje pacienty.

Dříve bych hodnotil neutrálně , ale poslední dobou se léčba výrazně zhoršila, navíc přístup k pacientovi , který potřebuje akutní pomoc je dosti arogantní. Jeho doménou je zřejmě jednoduchá léčba objednaných pacientů důchodového věku obstřiky a ne pomoc opravdu nemocným když to potřebují. Také dodržování ordinačních hodin/pracovní doby a její efektivní využití je na nízké úrovni. Za celá dlouhá léta se čekání i při objednání pohybovalo od hodiny výše, při návštěvě bez objednání tak 3 hodiny ! Za sebe nedoporučuji.

Dlouhé čekání a arogantní přístup, Nikdy Vám nic přesně nevysvětlí a hned Vás odbyde.Vyšetření na RTG nic neukázalo,tak to prý nic vážného není,šel jsem VFN a tam mi udělali magnetickou rezonanci hned.Pan doktor asi neví,že na RTG jsou vidět většinou jen kosti a měkké části odhalí mag.resonance.A místo toho,aby vás pořádně prohlédnul,stále čumí do počítače,jako kdyby ten počítač léčil a nebo hledá co by to mohlo být..Je to naprostý neprofesionál!

G

Pan doktor mi v roce 2009 operoval rameno které mi vypadávalo z kloubu a letos to budou v květnu tři roky a je to super mohu dělat všechno jako dřív bez strachu že se to bude opakovat .Mohu vřele doporučit .Děkuji

Od 15-ti navštěvu pana doktora Karpíška, dostala sem se k němu přes doporučení která i přes roky (těch roků je 9) stále platí.
V 15-ti mě chtěli operovat koleno, při sportu v něm luplo a začalo natékat, doktoři měli jen jeden názor a to operaca, ikdyž v tomto věku nadále člověk roste, případné komplikace nechtěli řešit, proto jsme k operaci ani nepřistoupili. Ve chvíli kdy mě převzal doktor Karpíšek, byli mé problémy rázem pryč, koleno mi začal "opichovat" a tím oddálil operaci o 7let, sem za to neskutečně ráda, jeho pooperační péče byla fantastická, vysvětlil mi co mohu a jak postupně nohu zatěžovat. Na mé doporučení k doktoru Karpíškovi začala chodit i moje máma, které měla nesnesitelné bolesti kyčlí, a po čase také prblém zmyzel...
Chápu že spousta lidí nemá pochopení pro "černý humor" pana doktora, ale i přes to je to výborný doktor jaké jsme ještě nepotkala a ví co je potřeba...

Na dovolené jsem si zlomila nohu v místě, kde je endoproteza. V nemocnici kam mne převezli s tím nechtěli nic mít.Sanitka mne tedy vezla 400 km, aby mne "zachránil" dr.Karpíšek.A já chodím. Děkuji.

Pan doktor mě zachránil před nesnesitelnými bolestmi páteře a kolen. Jen díky němu jsem ve svém útlém věku nezůstala zašněrovaná v ortéze a vyléčil mě i bez ní a je mi teď naprosto skvěle. Nikdy jsem nevěřila, že bych se té bolesti mohla někdy zbavit, vyzkoušela jsem už mnoho ortopedů, ale až pan doktor mi pomohl.
Navíc je velmi příjemný a zábavný. Myslím, že zde chybí spousta příspěvků od lidí, které znám a jsou s ním maximálně spokojení.

Ordinační hiodiny:
Pondělí 18.00 Sono dětských kyčlí