ORTOPEDIE - MUDr. Milan Karpíšek
Makovského 1144/5, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ordinační hiodiny:
Pondělí 18.00 Sono dětských kyčlí
Úterý 8-15.00
Středa - 18.00 Sono dětských kyčlí
Čtvrtek 8-15.00
Pátek 8-13.00

Umístění: ORTOPEDIE - MUDr. Milan Karpíšek Jiný

Naprosto uzasny lekar, resila jsem bulku na nartu, pan doktor rychle sjednal termin a operace byla velice precizne provedena. Nasledna pece perfektni, pan doktor dobre vse osetri a i poradi. Jedna se o rodinnou ordinaci, i sestricka byla uzasna. Nikdy navic moc necekate! Pan doktor je osobity, sympaticky machr. Velice doporucuji!

Umístění: ORTOPEDIE - MUDr. Milan Karpíšek Jiný

Pan doktor super, nemohu nic vytknout jak po stránce ambulantní, tak jako operatér. Stejně tak i pooperační péče. Ano pro některé, dosti svérázný a často suchý humor, který málokdo zkousne. Ale jako lékaři nemohu nic vytknout. Díky němu tep kyčle OK.

Umístění: ORTOPEDIE - MUDr. Milan Karpíšek Jiný

Whow. Opravdu skvely clovek a lekar. V teto fobe, kdy je hodne ordinaci zavrenych, on porad jede a i pres tu rousku je videt jeho usmev. Dekuju pane Karpisku

Umístění: ORTOPEDIE - MUDr. Milan Karpíšek Jiný

My ordinaci navštívili 2x z důvodu kontroly kyčlí novorozence. Sestra i lékař velmi milí. Kladně hodnotím, že jsme ani jednou dlouho nečekali a vyšetření proběhlo též svižným tempem s ohledem na miminko.

Umístění: ORTOPEDIE - MUDr. Milan Karpíšek

K tomuto lékaři nechodit. Ztráta času. Velmi nepříjemný, ustepacny, neprofesionální. Na mou otázku, jakou obuv doporučí 2letemu dítěti, odpověděl: "Nevím, nejsem švec." Celkově vysetreni nedostatečné. Byli jsme tam dnes poprvé a naposledy. Celé zařízení špatné a sestru práce velmi nebaví.

Měl jsem potíže s kolenem, tak jsem zašel za panem doktorem Karpíškem, který mi řekl, že jsou to růstový bolesti, že to přejde a byl velmi neprijemny. Takze jsem měl ty bolesti dalsi 3 roky a pak uz jsem mel takovy bolesti, ze jsem nemohl ani chodit. Jel jsem za jiným doktorem az do Kladna, ktery me poslal na magnetickou rezonanci a tam se zjistilo ze mam celou dobu špatný meniskus, ktery se musel na operaci vytvarovat. Zbytecne 3 roky bolesti. Doktora hodnotim velmi negativne!

Veľké prekvapenie v negatívnom slova zmysle. Prišla som na základe odporúčania z neurológie (boli mi predpísané rehabilitácie kvôli krčnej chrbtici), kde mi pri magnetickej rezonancii zistili ako vedľajší nález skoliózu chrbtice. Keďže pán doktor v systéme nevidel sprievodnú správu k MR, považoval to za bezpredmetné a ledva ma vyšetril. Neodpustil si pritom ani uštipačné poznámky na adresu neurológa. Vyšetrenie prebehlo "od oka", na krčnú chrbticu mi ani nepozrel. Keď som sa zmienila, že už v 16tich mi zistil skoliózu ortopéd a predpísal mi ortopedické vložky do topánky, problém bagatelizoval, povedal, že nemám v žiadnom prípade nič nosiť, že chrbát mám rovný a spýtal sa ma, či som sklamaná. Sklamaná som, ale jedine z jeho prístupu. Hľadám iného ortopéda. Toto bola po asi hodine čakania kompletná strata času.

Nejde ani tak o doktora a jeho pristup k pacientum, ale sestra me objedna na patek na rano na kontrolu.Dovolat se je temer nemozne, jelikoz u telefonu malokdy nekdo je.Jiz jsem si zvyknul, ze objedna na stejnou hodinu 10+ lidi, takze prijdete rano a odchazite dopoledne / odpoledne ... Ale ze prijdu do ordinace a ta bude zavrena mrizi a zamkem s tim, ze se operuje, to me po 2 mesicich cekani fakt nastvalo.Hodina + cesty tam a zpet v haji.Muj telefon maji, doklady za leky ci sluzby zasadne nedavaji.To nemohli investovat korunu a zavolat mi at prijdu jindy ??? Jdu hledat jineho lekare ...

Velmi arogantní a neochotný. V únoru jsem upadla na lyžích a luplo mi v koleni. Byla jsem 2x na pohotovosti s bolestmi a řekli mi, že to vypadá na vazy v koleni. Tak jsem navštívila pana doktora a ten mě ujistil, že je to nesmysl a ať si na koleno dělám "priznicový zábal". Samozřejmě se mi to nezdálo a navštívila jsem jiného ortopeda a ten mě poslal na MR. A diagnoza utržený přední křížový vaz a prasklá chrupavka, nyní jsem již po operaci. Pan doktor Karpíšek ať raději neordinuje, protože on neléčí, ale zesměšňuje pacienty.

Dříve bych hodnotil neutrálně , ale poslední dobou se léčba výrazně zhoršila, navíc přístup k pacientovi , který potřebuje akutní pomoc je dosti arogantní. Jeho doménou je zřejmě jednoduchá léčba objednaných pacientů důchodového věku obstřiky a ne pomoc opravdu nemocným když to potřebují. Také dodržování ordinačních hodin/pracovní doby a její efektivní využití je na nízké úrovni. Za celá dlouhá léta se čekání i při objednání pohybovalo od hodiny výše, při návštěvě bez objednání tak 3 hodiny ! Za sebe nedoporučuji.