MUDr. Vodička Michal
Na Pankráci 72, Praha

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: MUDr. Vodička Michal Zánět za zubem moudrosti

Během pár dní mi natekla dáseň a tvář okolo jedné osmičky, mírně to bolelo, nechtěl jsem, aby se to časem zhoršilo a tak jsem jako studující v Praze zašel k panu Vodičkovi, protože svého zubaře mám až ve Zlíně a potřeboval jsem zůstat v Praze.
Sestra i pan doktor byli natolik hodní, že mě přijali do ordinace, doktor doporučil extrakci zubu, udělal rentgen, zub s neočekávaně zanedbatelnou bolestí vytrhl, zašil, poučil mne a nic jsem neplatil. Do tří dnů jsem byl bez bolesti. Bez komplikací.
Moc oběma děkuji.

Dobrý lékař,někdy horší nálada asi z přepracování.

Souhlasim s predeslym nazorem. Take jsem vystridal nekolikero stomatologu a pan doktor mi jako jeden z mala sedi hlavne svym profesionalnim vystupovanim, nemluve o tom, ze jsem nikdy nemel problem s provedenou operaci mych zubu

Kdyz jsem zacala chodit k panu Vodickovi, byla jsem hodne vdecna za to, ze je to od prvniho pohledu zkusene vypadajici chirurg, co si zkratka vi rady. Tomu nasvedcovala i fronta lidi k nemu prihlasena, ktera vsak kupodivu odbihala podle psanych casu domluvenych schuzek (cemuz jsem opúravdu nebyla zvykla:-o. Davam vyznamne plus ++

akorát, že už tam neordinuje...

Určitě odborník,někdy nedovede skrýt svou náladu, z velkého pracovního zatížení

Zarazilo mě, že pan doktor vybírá polatek 30 Kč za každou návštěvu, ikdyž se jedná stále o jeden zákrok/problém. U ostatních doktorů jsem se s tím nesetkala.

Pan doktor je jediný zubní lékař ,ke kterému se nebojím posadit do křesla.Je stoprocentní odborník.Vřele doporučuji.

Svérazný přístup, přesto zřejmě odborník. Zuby se snaží do poslední chvíle zachránit, netrhat. Sestry mění jako na páse. Vydrží u něj pouze svatá.

X

xxx