Zubní ordinace
Olšanská 7, Praha

Jedním slovem DOPORUČUJI, měl jsem panický strach z návštěv zubaře, ale zde jsem jsem o něj přišel. Děkuji

Jsem spokojen, zákroky nebolí a výplně drží. Přístup velmi přátelský a když dojde na tenký led - například zda nechat či vytrhnout zuby moudrosti - tak panu doktorovi mohu věřit, že poradí na základě zkušeností správně.

Byla jsem dnes u pana doktora poprvé. Mohu říct, že ačkoliv mám asi jako většina lidí velký strach ze zubařů a to jsem už leccos zažila, tak pan doktor opravdu zboural můj mýtus o zlých sadistických zubařích. Na pohled je jeho práce perfektní, tak doufám, že to vydrží co nejdéle. Co se týče peněz je pravda, že je to dražší, ale za jeho práci to klidně dám.

Pan Michael Farský mi před rokem dělal zub,jezdila jsem tam na 7x z toho jsem vždy aspoň hodinu čekala,i přesto,že jsem byla objednána,měl něco důležitějšího na práci,vyřizoval si osobní hovory v pracovní době.Před měsícem jsem si všimla,že mi zub popraskal a dnes jsem kousla do jablka a zub zůstal tam.Budu po panu Farském chtít "reklamaci" .Ale ovšem to neznamená,že jiní s nim mají špatné zkušenosti.

Výborný profesionál, vybavený na úrovni. Lidsky příjemný, netřeba se zubaře bát. Cenově nikoli levný, ale kvalita odpovídá. Za cca 5 let snad jedna zcela automaticky přiznaná reklamace. Můžu s klidným svědomím jen doporučit!

Radši potřeba počítat s menším meškáním v čekárně.

Nejsem si jist, jestli osobě, která poskytla poslední hodnocení, je zcela jasný význam slova "arogantní". Jistě, to čekání!Ale arogantní přístup u pana doktora? To si spíše dokážu představit Hitlera humanistou!Já osobně jsem s ošetřením pana doktora velmi spokojen a rád si počkám, eventuelně připlatím.
Pokud má někdo neustále plno v čekárně a objednací doby 2-3 měsíce, o něčem to nejspíše svědčí.Takže, milý předchůdče,chytněte se za nos a přemýšlejte, než příště vypustíte nějakou další ohromující myšlenku!

jako stomatolog absolutne super...
je vsak potreba byt pripraven, ze neprilis dobre planuje cas a objednani pacienti si muiseji leckdy i hodinu pockat...:-(
neni asi ani nijak levny, ale nemam s tim problem - za kvalitu je normalni platit

Pak doktor Farský je ten nejlepší zunař, co jsem kdy měla. Kvůli panickému strachu ze zubařů jsem začala chodit do Evropského centra stomatologie, kde mi byla poskytnuta dobrá péče, ovšem za horentní sumy. Po přechodu k panu doktoru Farskému již nemám strach ze zubaře, vše podporbně vysvětlí a kvalita jeho práce je taková, že už nikdy nebudu měnit. Jezdila jsem za ním i ze zahraničí a nikdy jsem se nemusela vracet k revizi jeho práce. Skvělý zubař a člověk.

Pan doktor Fardský mne svým přístupem zbavil mé téměř fobie ze zubařů. Můžu vřele doporučit všem,kdo si mohou dovolit trochu připlatit.

Dnes jsem měl s panem doktorem tu čest, když mě těsně před koncem pracovní doby vzal i přesto, že jinak chodím k jiné paní doktorce, která měla bohužel dovolenou. Ačkoliv nebyl "vypsán" jako její zástup, tak mi drobný akutní problém (odlomený kus zubu) ochodně ošetřil... Velmi přátelský přístup. Nemůžu samozřejmě konkurovat "dojmy" lidem, co znají MUDr. Farského déle, ale na mě působil velmi sympaticky.