Zubní ordinace
Pod Jarovem 2233/13, Praha 3, Praha

Umístění: Zubní ordinace Extrakce zubu, pravidelne kontroly

K pani doktorce chodim s dcerou a 2x jsem u ni byla na extrakci osmicek. Obe probehly rychle, bezbolestne, bez komplikaci. Pani doktorka ma skvely pristup, je klidna a mila. Pred kazdym krokem mi rekla,co se bude dit. Nez zapusobila injekce, tak mi vysvetlila jak postupovat po prijezdu domu, co delat a nedelat behem leceni, apod. Kontroly take super, pani doktorka mi dela pravidelne rentgen, vysvetluje, dcera (nyni 4 roky) se ji neboji.

K pani doktorce chodim snad od malicka. Vrele doporucuji. Pami doktorka je bstricna a velmi sikovna!

K paní doktorce chodím už 15 let. Při poslední návštěvě mě doporučila vytržení ulomené osmičky. Trhání osmiček mám odvyprávěné jako ten nejhorší stomatologický výkon, proto jsem se toho docela bál. Paní doktorka mě po rentgenu pěkně vysvětlila postup, možná rizika a šlo se na věc. K mému úžasu byl zub za 5 minut venku, bez bolesti a bez komplikací. Je to jen další střípek do pověsti paní doktorky, která si právem zaslouží to nejlepší hodnocení.

Nejlepsi lekar kteryho kdy jsem poznal. Je to opravdu spickovy specialista ! Vrele doporucim.

K paní doktorce chodíme více jak deset let celá rodina a s její péčí jsme naprosto spokojeni, lepšího specialistu si člověk nemůže přát, obdivuhodný je její milý,pečlivý a velmi ochotný přístup k pacientovi.

Doporučuji

Vyborna lekarka, skvela pece :) Zatim nejlepsi a nejpeclivejsi a nejsikovnejsi stomatolozka, kterou jsem mela.:)

Neznám lepší, ochotnější a laskavější lékařku.

Super doktorka! Od doby, kdy ji navštěvuji, nemám panickou hrůzu ze zubařů. Jedině doporučuji!

Já i moje rodina jsme s prací a přístupem paní doktorky maximálně spokojeni.