MUDr. Michaela Muroňová Páchová

Praha 1 adresa

Praktický zubní lékař
Žufanova 1114, Praha

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Paní doktorka je velmi empatická, ochotná a samozřejmě výborný odborník. Velké díky za léčbu mého psychicky nemocného manžela, který bohužel je velmi špatný pacient. Paní doktorce i sestřičce bych dala 100% po odborné i lidské stránce ! díky

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Naprosto skvela zubarka. Zejmena ocenuji lidsky pristup a vstricnost...u zubare celkem vzacnost. Moc moc doporucuji!

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Je mi 61 let a to je nejlepší zubařka kterou jsem kdy poznal. Chodil jsem k ní ještě v Kralupech nad Vltavou a pokračoval i když se přestěhovala do Prahy. Je vstřícná, ochotná, přívětivá a svoji práci provádí skvěle. Včetně sestřičky. Jen tak dál....

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Paní doktorka již od roku 2007, kdy jsem jako těhotná hledala zubaře mi moc pomohla. Strach ze zubaře jsem měla velký, od mala kdy jsme chodily se školou, všem jen vrtali a trhali. Bydlím 60km, a k paní doktorce já i moji dva synové chodíme rádi, sice to flákáme. No jo ale ode mě obdiv, vděk a už se těšíme.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

S paní doktorkou jsem nad míru spokojen. Dá se s ní na všem v klidu dohodnout, nikdy nebyl s ničím problém a ve svém oboru je podle mne profesionál. Navíc kladně hodnotím i osobní přístup k tak nedochvilnému a problémovému pacientovi, jako jsem já :)

S touto paní doktorkou mám zatím jen ty nejlepší zkušenosti. Nejedná s pacientem arogantně, naopak navrhne řešení a je ochotna o něm diskutovat, pakliže existuje alternativa. Doposud jsem z této ordinace vždy odcházel s dobrým pocitem.

Paní zubařka je úžasná. Vždy jsem se zubařů bála, ale za poslední rok už tento problém nemám. Vždy přivítá s úsměvem a nechybí ani kapka lidskosti. Zachránila mi již tři zuby a vždy se sem ráda vracím. Doporučuji na 100%

Výborná odbornice,s tím co popisují ti se slabým hodnocením jsem se nesetkal.Paní doktorka je opakem toho co popisují.Už jsem zaregistroval i syna u pí.doktorky.Je prostě skvělá a své práci rozumí.

Akutní ošetření-nejsem registrován u zubaře-Už jen zmínka že chcete akutně ošetřit, obtěžuje.Sestra této zubařky je arogantní, ráda buzeruje.Asi ona je zubařka a zubařka sestra mají přehozené role.Musel jsem odejít s akutní bolesti!Proto že mi zvedli žaludek .Stížnost podávám na Stomatologickou komoru i na pojištovnu!!!!Tak se chovat nebudou.Zubaři mají ten dojem že jsou páni-to jsou mají dobrý obchod z toho!!!

Paní doktorka je moc laskavá, ochotná ošetřit i mou naprosto neadekvátně se vzpírající a řvoucí šestiletou dceru. Byla nejen ochotná, ale po celou dobu laskavá, což je opravdu výjimečné.