Stomatologická ordinace
Tovární 12/1342, Praha

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Pani doktorka tam skoro není, její metody jsou zastaralé a nic už neumí. Postupně jsme odešli celá rodina. Péče paní doktorky Frkalové nás nyní stojí dost peněz. Dentání hygienu ani nevyžadovala, zubní kámen rve drátkem a pořádnou sestřičku nemá. Čekání v čekárně je příšerně dlouhé. Na co sáhla to pokazila. Kdybych mohla, nedala bych hvězdičku žádnou.

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Paní doktorka Frkalová mi ošetřuje chrup přes dvacet let.Neznám lepší paní zubařku.
I specialista v Německu posoudil kvalitu práce paní zubařky Frkalové.
Děkuji Vám paní Dr.Frkalová.

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

K paní doktorce chodím už leta a vždy naprostá spokojenost. Nic nedělá zbytečně, vše vysvětlí, dohodne se na postupu atd. Vždy jsem měla ze zubařů strach, díky této paní doktorce nemám již problém se zuby ani hrůzu ze zákroku. Navíc když jsem k ní přišla před X lety měla jsem zničený zub z předchozí péče jiného doktora a nyní tam mám krásně sednoucí keramickou korunku. Takže opravdu nechápu záporné názory jiných. Ale každý máme hold jiný metr.

Po několika letech u MUDr Frkalové jsem se rozhodl pro návštěvu nového zubaře, byl jsem naprosto šokovám když mi udělal velký rentgen a našel 6 malých začínajících kazů , popsal mi stav zubů a plomb, všechny plomby od doktorky Frkalové jsou špatné, některé udělané tak jak se to dělat nemá, vrchol všeho byl když mi bylo řečeno a viděl jsem na RTG že pod plombou v několika zubech mám zánět s kazem který už zasahuje do zubních kanálků , pomby které mi dělala doktorka Frkalová. Na RTG bylo jasně patrné že při vrtání kanálků vrtala někdy uplně mimo ( metoda pokus omyl) a kanálky jsou nedodělané a přesto tam dala plombu. Naprosto souhlasím s tím co tady lidi píšou, po vrtání nezabroušené hrany zubů, plomba mně vypadla i po měsíci, při preventivní prohlídce mi paní doktorka řekla že mám paradontózu a za půl roku na další prohlídce už jsem jí neměl, pak zase měl a furt takhle dokola. Roky se zhoršujících bolestí zubů které mi dělala ale dle jejího názoru je vše v pořádku ( nikdy neuzná chybu) , ono taky nemá velký RTG takže se problém řeší až když to bolí , prevence u ní neexistuje leda v zastaralé metodě tím drátkem píchání do zubů a hledání kazu , to už u moderního zubaře neuvidíte. Celkem mi zníčila sedm zubů a bude mně to stát minimálně 30 000kč aby se to její " dílo" napravilo, zuby budou mrtvé a možná bohužel časem zčenají a nikdo mi nezaručí že o zuby nepřídu, že se oprava povede. Když to schrnu, zubařka se zastaralými postupy které už se dneska nepoužívají , má nemoderní vybavení, LCD display nad křeslem u ní nehledejte RTG na křesle taky nemá a proto neví kde vrtá v kanálku, zuby nezachrání ba právě naopak. Nepoužívá jednorázové rukavice ani roušku, lahůdka mít v zakrvácené puse cizí prsty... Lituji že jsem kdy do její ordinace vlezl a neodešel hned při prvním varovném signálu bolesti holt jsem jí důvěřoval že je vše v pořádku. Budu toto tlumočit mému právníkovi a zvažuji podání žaloby.

Velmi nekvalitní,levná péče! Paní doktorka je milá,snažila se mi ušetřit peníze,ovšem,opak je pravdou,neboť korunky na předních zubech nedržely,vypadly a po několika měsíčním trápení nejdou znovu nasadit..zničený kořen,Přitom jsem nebyla upozorněna na alternativy,nic,hotovo za minut.Každý zub jinak barevný jinak dlouhý,HRUUZA!!

Nemůžu souhlasit s velmi slabými názory na paní doktorku. Chodíme k paní doktorce celá rodina a jsme naprosto spokojení a žádní masochisté nejsme!!! Lokální anestezii dá vždy, když je potřeba, na vrtání stačí když si o ní řeknete. RTG používá, plomby kvalitně udělané, korunky také atd...... prostě nemohu s ničím výše uvedeným souhlasit!!!! Má vynikající přístup k pacientovi, vždy vše vysvětlí, prostě a jednoduše je "lidská". Bojíme se dne, kdy nám paní doktorka řekne, že odchází do důchodu.

Několik let jsem tam taky chodila, byla milá, ale toť vše. Rychle a nekvalitně udělané plomby, jednou jsem zažila trhání osmičky "naživo", když znecitlivující injekce nezabrala, nakonec jsem odešla po neprofesionálně udělané korunce.

K paní doktorce Frkalové jsem chodil několik let.
Je velmi milá a snaží se pacientům viditelně ušetřit peníze.
Její klientelu také tvoří z 80% důchodci. Bohužel
zuby stále bolely, plomby vypadávaly a vrchol všeho
byla evidentně nepasující korunka na přední zub, kterou
mi přesto paní doktorka přilepila. Když jsem se pak podíval
do zrcadla, nestačil jsem se divit. Stále opakující
problémy mě dnes přivedly k jiné zubařce. Je to přitom
přibližně dva měsíce, když jsem byl u paní Frkalové.
Nová zubařka mi sdělila, že zuby jsou rozlámané,
výplně nedrží a mám deset kazů!!! S paní doktorkou
jsem osobně neměl nikdy žádný problém, ale nové vyšetření
mluví podle mne za vše...

Myslím, že paní Mudr.Frkalová patří mezi zubní lékařky které patří do tzv. "staré školy".A to jak svým lidským přístupem k pacientovi tak svým odborným vzděláním a praxí.Mám zuby špatné už dědičně a jen díky paní Mudr.Frkalové ještě dokážu kousat to co mám i s tím co mě zbylo.Navíc se p.doktorka snaží mnoho zákroků provádět tzv. na pojišťovnu,pokud to jde, což u jiných lékařů tak běžné není.
Proto doporučuji.

Naprostá spokojenost, anestezii vždy dostanu, trhání pohodové, vrtání bezbolestné, všechny zákroky provedeny rychle a precizně.