MUDr. Michaela Beznosková Seydlová

Zubař Více

13 názor

Adresa

FN Motol
V Úvalu 84, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: jiné místo Jiný

Ačkoliv byla paní doktorka moc milá a po opravě zubů (vrtání kazů) jsem byla maximálně spokojená, tak s přechodem k jinému zubaři jsem se nestačila divit. Paní doktorka použila na výplň materiály, které se mají používat pouze jako dočasné. Hlavně však pod všemi novými výplněmi nechala kaz, který se dále rozrůstal (což je u více jak 5 zubů "skvělé" skóre). Asi daň za to, že opravu zubu měla vždy za 20-30 min hotovou. Bohužel stav oprav od paní doktorky nepoznáte dokud nepřejete k jinému lékaři nebo pokud se zuby samy "neozvou" po pár letech.

Ověřený profil
Umístění: jiné místo Akutní zánět

I když jsem poslední dobou opravdu kašlal na své zuby paní Zubařka s velkým Z.
Se mě ujala!
Za mě perfektní né-li skvostný výsledek v podibě ošetření! A komplexního seznámení mě s mou situací!
Nemohu vytknout nic!
Za invidualní přístup děkuji, Vám oběma!
A všem doporučuji, pokud bude milt p. Doktorka volná místa!
Je to špička ve svém oboru!

M
Ověřený profil

Paní doktorka je výborná zubařka. Chodíme k ní celá rodina a je velmi milá a vstřícná. Navíc se úžasně chová k synovi, který se k ní vůbec nebojí chodit. Komunikuje s pacientem a případné zákroky vždy vysvětlí a případně řekne, zda je úhrada na pojišťovnu nebo hrazená pacientem. Dle mého názoru má příznivé ceny za ošetření. Navíc dodržuje čas na který je člověk objednaný, takže se u ni takřka nečeká. Vřele všem doporučuji.


Ověřený profil

Dneska jsem byla se 4letým synem u pani doktorky a jsem dojatá ještě teď.Přesto že jsme tam byli poprvé a neobjednaný tak nás vzala.A jaký nádherný přístup měla k malému,to jsem ještě nikdy u žádné doktorky nezažila.A je i moooc šikovná.Přesně takovou doktorku bych si pro malého přála,i kdybych za ní měla jet kamkoliv :D


M
Ověřený profil

Paní doktorka je opravdový profík, pečlivá, zodpovědná. Dělá jen nutné zákroky, co je možné, nechá proplatit pojišťovnou, vše důkladně a srozumitelně vysvětlí, při zákroku popisuje, co dělá. Umí odhadnout, kdy bude potřeba anestezie, snaží se o to, aby nic nebolelo, a když, tak jen minimálně. Při zákroku se ptá, jestli je snesitelný. Chodí k ní i obě mé děti, je k nim citlivá, ale ne bez hranic, takže když je potřeba, dítě prostě pusu otevře. Ne jako ze zkušeností kamarádek, jejichž děti neměly zuby zkontrolované ještě ve třech letech, protože je paní doktorka jen vozila nahoru a dolů na křesle. Mám k absolutní důvěru, doporučuji!


M
Ověřený profil

Dobrý den, s paní doktorkou Beznoskovou Seydlovou jsem byla hrozně spokojená a chodila jsem k ní na Vinohrady, vždy mi vše řádně vysvětlila a při vrtání zubů dělala pauzy a odhadovala na jak dlouho to tak s vrtáním vidím, nikdy mi nevrtala zuby zbytečně. Bohužel již na Vinohradech neordinuje a dostala jsem tam novou paní doktorku, ke které bohužel již nemám důvěru, vrtala mi mezizubní kazy a vyvrtala mi celý zub a dala celou novou bílou plombu a říkala, že to tak dělá a já už tam nechala majlant, tak mám obavy, zda to bylo třeba, když jsem tam měla 7 let starou bílou plombu a pod ní žádný kaz. Nevíte, kde ordinuje MUDr. Beznosková Seydlová??
Děkuji za odpověď Martina N.

MUDr. Michaela Beznosková Seydlová

Dobrý den,těší mne Váš zájem. Mám soukromou ordinaci na Ortenově nám. v Pze 7, nejsem tam úpkně každý den, ale dnes od 14-16, či v úterý od 7,30. telefon je: 266 712 482 a můžeme se domluvit. S pozdravem, Seydlová


Veliká spokojenost. Setkala jsem se s paní doktorkou Seydlovou na pracovišti
u Doc. Bartoňové na Vinohradech. Moje hodnocení jen to nejlepší, profesionalita s příjemným a vstřícným přístupem k pacientovi.

Dvořáková D.K pani doktorce Seydlove chodim uz nekolik let a mam k ni naprostou duveru. Doporucila jsem ji i nekolika znamym a vsichni jsou s ni velice spokojeni. Pacientovi se maximalne venuje, vse vysvetli, poradi jak o zuby pecovat, vzdy vse peclive zkontroluje. U ni se nebojim, ze by neco zanedbala! Myslim, ze svou praci resp. poslani dela opravdu skvele. Vrele doporucuji vsem, kteri maji strach ze zubaru a nebo maji (jako ja) spatnou zkusenost s malomestskymi zubari.


Ověřený profil

Paní doktorka je nejlepší zubař, co jsem kdy poznala a v žádném případě (reakce na předchozí negativní komentář) nemohu říct, že nerozumí své práci. Je velice pečlivá, vše do detailu vysvětlí, ve svém oboru je opravdový profík! Ještě donedávna jsem měla až panický strach, ale paní dokrotka Seydlová mě ho zbavila (děkuji) :-)
Snaží se udělat maximum pro zuby a také ano, co může, nechá proplatit pojišťovnou! ABSOLUTNĚ DOPORUČUJI KAŽDÉMU!!!
V paní doktorce mám 100% důvěru!


Ze zubařů jsem nikdy neměl dobrý pocit, ale (jestli to tak lze říct) teď už se k zubařce těším. Nikdy mne žádný zákrok nebolel a vše mi bylo vysvětleno. Mám maximální důvěru v její schopnosti a myslím, že svojí práci opravdu rozumí. 100% spokojenost!


Došlo k chybě, zkuste to znovu