MUDr. Michaela Beznosková Seydlová

Praha 1 adresa

FN Motol
V Úvalu 84, Praha

Umístění: jiné místo Akutní zánět

I když jsem poslední dobou opravdu kašlal na své zuby paní Zubařka s velkým Z.
Se mě ujala!
Za mě perfektní né-li skvostný výsledek v podibě ošetření! A komplexního seznámení mě s mou situací!
Nemohu vytknout nic!
Za invidualní přístup děkuji, Vám oběma!
A všem doporučuji, pokud bude milt p. Doktorka volná místa!
Je to špička ve svém oboru!

Paní doktorka je výborná zubařka. Chodíme k ní celá rodina a je velmi milá a vstřícná. Navíc se úžasně chová k synovi, který se k ní vůbec nebojí chodit. Komunikuje s pacientem a případné zákroky vždy vysvětlí a případně řekne, zda je úhrada na pojišťovnu nebo hrazená pacientem. Dle mého názoru má příznivé ceny za ošetření. Navíc dodržuje čas na který je člověk objednaný, takže se u ni takřka nečeká. Vřele všem doporučuji.

Dneska jsem byla se 4letým synem u pani doktorky a jsem dojatá ještě teď.Přesto že jsme tam byli poprvé a neobjednaný tak nás vzala.A jaký nádherný přístup měla k malému,to jsem ještě nikdy u žádné doktorky nezažila.A je i moooc šikovná.Přesně takovou doktorku bych si pro malého přála,i kdybych za ní měla jet kamkoliv :D

Paní doktorka je opravdový profík, pečlivá, zodpovědná. Dělá jen nutné zákroky, co je možné, nechá proplatit pojišťovnou, vše důkladně a srozumitelně vysvětlí, při zákroku popisuje, co dělá. Umí odhadnout, kdy bude potřeba anestezie, snaží se o to, aby nic nebolelo, a když, tak jen minimálně. Při zákroku se ptá, jestli je snesitelný. Chodí k ní i obě mé děti, je k nim citlivá, ale ne bez hranic, takže když je potřeba, dítě prostě pusu otevře. Ne jako ze zkušeností kamarádek, jejichž děti neměly zuby zkontrolované ještě ve třech letech, protože je paní doktorka jen vozila nahoru a dolů na křesle. Mám k absolutní důvěru, doporučuji!

Dobrý den, s paní doktorkou Beznoskovou Seydlovou jsem byla hrozně spokojená a chodila jsem k ní na Vinohrady, vždy mi vše řádně vysvětlila a při vrtání zubů dělala pauzy a odhadovala na jak dlouho to tak s vrtáním vidím, nikdy mi nevrtala zuby zbytečně. Bohužel již na Vinohradech neordinuje a dostala jsem tam novou paní doktorku, ke které bohužel již nemám důvěru, vrtala mi mezizubní kazy a vyvrtala mi celý zub a dala celou novou bílou plombu a říkala, že to tak dělá a já už tam nechala majlant, tak mám obavy, zda to bylo třeba, když jsem tam měla 7 let starou bílou plombu a pod ní žádný kaz. Nevíte, kde ordinuje MUDr. Beznosková Seydlová??
Děkuji za odpověď Martina N.

MUDr. Michaela Beznosková Seydlová

Dobrý den,těší mne Váš zájem. Mám soukromou ordinaci na Ortenově nám. v Pze 7, nejsem tam úpkně každý den, ale dnes od 14-16, či v úterý od 7,30. telefon je: 266 712 482 a můžeme se domluvit. S pozdravem, Seydlová

Veliká spokojenost. Setkala jsem se s paní doktorkou Seydlovou na pracovišti
u Doc. Bartoňové na Vinohradech. Moje hodnocení jen to nejlepší, profesionalita s příjemným a vstřícným přístupem k pacientovi.

Dvořáková D.

K pani doktorce Seydlove chodim uz nekolik let a mam k ni naprostou duveru. Doporucila jsem ji i nekolika znamym a vsichni jsou s ni velice spokojeni. Pacientovi se maximalne venuje, vse vysvetli, poradi jak o zuby pecovat, vzdy vse peclive zkontroluje. U ni se nebojim, ze by neco zanedbala! Myslim, ze svou praci resp. poslani dela opravdu skvele. Vrele doporucuji vsem, kteri maji strach ze zubaru a nebo maji (jako ja) spatnou zkusenost s malomestskymi zubari.

Paní doktorka je nejlepší zubař, co jsem kdy poznala a v žádném případě (reakce na předchozí negativní komentář) nemohu říct, že nerozumí své práci. Je velice pečlivá, vše do detailu vysvětlí, ve svém oboru je opravdový profík! Ještě donedávna jsem měla až panický strach, ale paní dokrotka Seydlová mě ho zbavila (děkuji) :-)
Snaží se udělat maximum pro zuby a také ano, co může, nechá proplatit pojišťovnou! ABSOLUTNĚ DOPORUČUJI KAŽDÉMU!!!
V paní doktorce mám 100% důvěru!

Ze zubařů jsem nikdy neměl dobrý pocit, ale (jestli to tak lze říct) teď už se k zubařce těším. Nikdy mne žádný zákrok nebolel a vše mi bylo vysvětleno. Mám maximální důvěru v její schopnosti a myslím, že svojí práci opravdu rozumí. 100% spokojenost!

Dr. Seydlovou je zubní lékařkou mého syna a nemohu si ji vynachválit. Je velmi vstřícná, pečlivá a k dětem nesmírně citlivá. Vy, všichni, mílí rodiče si uvědomte, že skutečnost, že musíte se svými dětmi navštívit zubní pohovotovost je z 95% zapříčiněna Vaším vlastním hrubým zanedbáním péče o zubní hygienu dítěte!! Současně jste to Vy, kdo můžete ovlivnit chování dítěte v zubní ordinaci, tak aby bylo tzv. ošetřitelné a nebrečelo. Tedy, nekritizujme činnost lékařů, sami máme máslo na hlavě!! A snad jednu poznámku k předchozímu příspěvku: Milá maminko, věřte tomu, že paní doktorka měla pádný důvod k tomu, aby vytrhla oba zuby u Vašeho dítěte. Vy se spíše starejte o to, aby Vaše dítě mělo zuby v pořádku, pokud již není pozdě!!